EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

MVP - Rudy Fernandes :cool:

mõnus oli kohe vaadata !
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No ma lootsin ,et oleks pingelisem mäng tulnud kahju ,et Moiso seda ühte Alley-oopi ära ei surunud. Mallet lasi ikka väga hullu DKV-l ja samas Girona poolel ei läinud eriti kellegil kolmene.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Parim võttis oma :)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

TalkBasket väidab järgmist:

There will be 32 teams in the next year's edition of the ULEB Cup. According to lrytas.lt 24 teams will get direct qualification. Adriatic league, France, Germany, Russia, Spain and Turkey will all have 2 teams in the competition. Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Greece, Israel, Italy, Latvia, Lithuania, Poland Ukraine will have one representitive.

Two more teams will be selected by ULEB.

There will be 24 teams playing in the qualifying tournament. 16 of them will begin the first round of knockout stage. There will be teams from Austria, Belgium, France, Germany, Great Britain, Greece, Israel, Italy, Latvia, Lithuania, Holland, Poland, Russia, Switzerland, Turkey, Ukraine playing in the first round. 8 teams that will progress will be joined by two teams from Adriatic league and Spain and one team from each: France, Poland, Russia. The 8th team will be selected by ULEB.

There will be 16 teams in the second qualifying round. Half of them will qualify for the ULEB Cup. All the teams knocked in first and second qualifying rounds will join FIBA Europe Cup.

The first qualifying round will be staged on October 14th and 21st. The matches of the second round will be played on November 4th and 11th.

The final ULEB Cup stage should begin in the second half of November.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kas ma loen seda välja, et eesti klubid ei saa kindlasti ulebisse??
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Aga kas mitte sel hooajalgi Kalev nö hand-picked ei olnud? Kui mööda panen, siis parandage. Üks Eesti tiim võiks ULEB'is ikka mängida.
Viimati muutis Alan, 23 Mai 2008, 15:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Tõsiselt nõme , kumbki võiks ikka mängida !
tiigrinotsu

Postitus Postitas tiigrinotsu »

Kui see nii on, siis pole siin ka midagi imestada. Kellele krt on neid eesti klubisid üldse vaja? ULEBil on vaja tasemel meeskondi, mitte lihtsalt niisama suvalise riigi meistreid.
Kurb, aga pidulik - ULEBi juhtkonna seisukohast tundub ka mulle loogilisem pöörata tähelepanu kasvõi Baronsile (kes mõlemat Eesti superklubi eelmine hooaeg omatahtsi loputas). Tore muidugi oleks, kui Kalev saaks ka oma võimaluse, kuid see on siis juba teistkordne avanss - ehk siis mitte väga tõenäoline.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kurat ma saan aru vb et Kalevit ei valitud (kuigi võiks ju) aga kurat küll. Tartu Rock oli aste madalamal sarjas neljas ja ma arvan et tõmbaks nii mõnelegi ULEB CUPI satsile koti pähe. Minge p*rse ausalt! Kurat miks saab inglismaa sinna koha? Nägime ju eelmine aasta Guildford Heati masendavat esinemist (0võitu ja 11 kaotust) kusjuures mitu mängu saadi pea 50 punniste vahedega pähe! Aga eks me vaatame mis sealt tuleb. Loodetavasti saavad mõlemad :) Siis veel austria tiimid. Mida kuradit??!!? Austria asub seal b divisionis euroopa tiimidest (koondis) . Sealses liigas ma ka midagi märkimisväärset ei leidnud.... Noo kuulge, kas Uleb toob sinna pigem mingeid peksupoisse või laseb vägagi konkurentsivõimelisi Kalevit ja Rocki. Noo sellist jama on raske kommenteerida ! Lisaks sellele tuli Austria meistriks korvpallis väikelinna fürstenfeldi klubi, kus on elanikke 5 000. Kamoon seal pole lennujaama läheduses ja keegi ei käiks vaatamas mängegi
Viimati muutis Tartust, 02 Juun 2008, 20:45, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

nad ei võtaks tartut neil pole ju seda korralikku tipptasemel lennujaama mida eurosarjad nõuavad
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

kalevcramo kirjutas:nad ei võtaks tartut neil pole ju seda korralikku tipptasemel lennujaama mida eurosarjad nõuavad
Aga miks siis peaks võtma Kalevi, kes sai tartult kuivalt ja muide varsti on tartu lennujaam rahvusvaheline.... Lisaks sellele, kui toetuda Kalev Cramo postitusele, siis ka eurocup ja eurocup challenge on eurosarjad. Kuda me siis sinna mängima saime, sinu posti järgi ei tohiks Rock ju siis mitte kuskil eurosarjas mängida...
Viimati muutis Tartust, 02 Juun 2008, 21:03, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

OT: Ou Tartust sa rääkisid ju, et sa kommenteerid ainult NBA-d
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Eelmine postitus oli tõesti mõttetu, ei tehta sellest Kalevist esiklubi, sorry olin veits närvis, aga teise poolega olen nõus. Ja küsiks siis seda, et mis esimeses postis valesti oli, kui ei meeldi siis ootan vastukaja.
Viimati muutis Tartust, 02 Juun 2008, 20:48, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Tartust kirjutas:Eelmine postitus oli tõesti mõttetu, ei tehta sellest Kalevist esiklubi, sorry olin veits närvis, aga teise poolega olen nõus. Ja küsiks siis seda, et mis esimeses postis valesti oli, kui ei meeldi siis ootan vastukaja.
Mine ära
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

barons on siis kindlalt juba ULEBIS ja ASK peab siis seda kvalifikatsiooni ringi mängima..
Vasta