EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:
jyrgen kirjutas:kle mis sa arvad, et Selveri mängijad on nõus mingi tavalise palgaga mängima ? Nad on kõik näidanud uut taset ja ma arvan, et paljud eestlased lähevad välismaale ära järgmiseks hooajaks ja siis peab ju Selver kh väljast mängijad ostma..

Hetkel on see kahjuks õigustatud, et Selver rohkem raha saab. Sest Eesti Võrkpall on edasi arenenud ja jõudis ju isegi EM-ile
Eesti saalihoki on ka tipptasemel.... ega me sellepärast neid esindusmeeskonnaks ei vali :S
See,et sind võrk ei koti...ei tähenda et see euroopas kedagi ei koti...Selver väärib igast küljest seda...Muidugi tahaxin ka mina et Kalev selle raha saax,aga mille eest?kolme võidu eest ulebis?või siis selle eest et viimases finaamängus pigem häbistati tallinna mainet...Kahjux oli Selver Eesti oma poistega see hooaeg selgelt seda rohkem väärt.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

väga õige otsus !
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

On jah õigus, kuna Selver veel võimalus jõuda kuhugile, Kalev aga heitleb mudaliiga esikoha pärast.
Minu meelest tuleks veel rohkem võrkapalli investeerida, sest see on kõige tugevam Eesti pallimänguala.
ats

Postitus Postitas ats »

Igati nõus Zeroga. Vürkpall on näidanud selget tõusuteed, Kalev viimasel 2 aastal ikka üsna nutune. Mudaliiga võit ei anna fännidele suurt midagi. Eurosarjas ja Balti Liigas hea esinemine oleks hoopis tähtsam
ats

Postitus Postitas ats »

Kas Oskar8 on siin foorumis mingi idi..t ja kloun või? Võrkpall ei koti euroopas kedagi? Poolas, mis on üks Euroopa suurimaid riike, on võrkpall nr.1. Samuti on Prantsusmaal, Itaalias ja Saksamaal saalid täis. No olen ma lolli näinud, aga see tüüp ületab kõik. Igati õige otsus, Kalev ei väärinud seda raha, vb ainult Kangur ja mõni teine mees. Edu võrkpallile
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Oskar8 kirjutas:bullshit loomulikult... Võrkpall ei koti erinevalt korvpallist euroopas kedagi.
Enne mõtle, kui sa selliseid lolle põhjendusi teed ja Selveril on vähemalt tulemusi näidata. Seda ka, et jalgpall on maailma populaarseim spordiala(euroopa kah). Selliseid järeldusi tehes peaks ju kogu raha hoopis Levadiale andma. Sorry, et seda bullshitta siin kirjutan, aga su post ajas odavalt närvi. Kogu Eesti ja tallinna sport ei käi Bc Kalev/Cramo ümber!
(Y)
DAS

Postitus Postitas DAS »

Ma tean miks anti võrgule, sest Vilja Savisaar on võrgu juht ja Edgar on linnapea see tähendab KOKKUMÄNGU
ants

Postitus Postitas ants »

to DAS
Täpselt nii oligi
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Levadiale pole mõtet anda raha kui neil seda vaja ei ole. (seda on nad ise ka öelnud)

Kalev ja Selveri tasemevahe pole kindlasti nii suur , et nii selgelt võrkpalli klubi eelistada.
oleks aus olnud rahad võrdselt kahe Tallinna parima klubi vahel jagada.
ats

Postitus Postitas ats »

Oskar, eelmine aasta sai Kalev rohkem, nüüd saab Selver. Kui Kalev näitab jälle häid tulemusi, küll siis toetused jälle suurenevad. Või kui tahad vaielda, siis äkki ütled, mis oli see Kalevi super tulemus, mis kallutaks kausi nende poole?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Pole suurem võrkpalli huviline, äkki räägite mida selver saavutas peale eesti liiga lõidu, oli ka vist balti liiga võit, nii aga eurosari?
Kas Balti Liiga võrkpalli klubid on võrreldavad korvpalli omadega?. Usun et selveri võidu ja kalevi 6 koha bbl sarjas võrdusmärgi vahele.Mida on Selver Euroopas saavutanud, samas ega kalev pole ka aga siiski, on näidatud ennast.
Muidugi saan aru et kõik ei kalevi ümber, aga siiski
Samas on väga nukker ja lausa haletsusväärsed summad mis antakse linnade(tallinn) poolt.

To zero0:Ma vaidlen vastu eesti edukam spordiala on hetkel saalihoki, kus kuulutakse maailmas top10 hulka.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

marxx762 kirjutas:Pole suurem võrkpalli huviline, äkki räägite mida selver saavutas peale eesti liiga lõidu, oli ka vist balti liiga võit, nii aga eurosari?
Kas Balti Liiga võrkpalli klubid on võrreldavad korvpalli omadega?. Usun et selveri võidu ja kalevi 6 koha bbl sarjas võrdusmärgi vahele.Mida on Selver Euroopas saavutanud, samas ega kalev pole ka aga siiski, on näidatud ennast.
Muidugi saan aru et kõik ei kalevi ümber, aga siiski
Samas on väga nukker ja lausa haletsusväärsed summad mis antakse linnade(tallinn) poolt.

To zero0:Ma vaidlen vastu eesti edukam spordiala on hetkel saalihoki, kus kuulutakse maailmas top10 hulka.
Hmm eurosarjas jõuti vist top 8 või top 16 hulka (täpselt ei mäleta, aga top 16 vist oli) alistades eelmistes ringides vastased, keda peeti neist kõvasti tugevamateks. Piisab sellest ?
Viimati muutis Tartust, 06 Juun 2008, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Aga noh, ma ei viitsi ja ei taha vaielda, ega see midagi muuda aga Kalev alistas kah ju Panioniose,Asvel-i,Ludwigsburgi.Aga see selleks, rahad oleks võind kahe võistkonna peale ära jagada ja olekski asi korras olnud
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

marxx762 kirjutas:Aga noh, ma ei viitsi ja ei taha vaielda, ega see midagi muuda aga Kalev alistas kah ju Panioniose,Asvel-i,Ludwigsburgi.Aga see selleks, rahad oleks võind kahe võistkonna peale ära jagada ja olekski asi korras olnud
Mina ka mitte, aga need Kalevi alistamised ei viinud neid ju lõppkokkuvõttes mitte kuhugi :) Ma julgeks väita, et Kalev pole ainus Eesti klubi, kes sellega hakkama oleks saanud. Aga jah ma ei taha vaielda siin Kalevi fännidega ja ma ka ei alahinda Kalevi saavutusi (ei tahaks)
Viimati muutis Tartust, 06 Juun 2008, 20:56, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
ruutu

Postitus Postitas ruutu »

No mina võin küll lugeda Selveri eurosarja võidud ette. Esimeses ringis alistati väga tugeva võrkpallimaa Bulgaaria tippmeeskond(Levski Siconco SOFIA), kes mängis eelmine hooaeg veel Meistrite Liigas. Teises ringis alistati Kreeka meeskond(GS LAMIA), kolmandas Makedoonia. Neljandas alistas Selver Serbia meeskonna(Crvena Zvezda BEOGRAD). Viiendas ringis jäädi alla Prantsusmaa tippklubile Poitiers. Seega jõuti 8 parima meeskonna hulka. Seega kas oli halb hooaeg?
Vasta