Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

täiesti pekkis see rock noh.... Talts ikka Kalevisse. Müürseppa nii väga vaja pole minu meelest.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

olen siiani käinud vaatamas kõiki Eesti koondise mänge sel turniiril.. ja ütlen ausalt, et meie mehed on paremas vormis. ja Sokk leidis hea viisiku esimese koondisemängu lõpus, viisiku, kes tegi 13:0 spurdi ja selles viisikus olid Kangur, Arbet, Kriisa, Sokk, Talts ja lõpuks Taltsi asemel Müürsepp. ma südamest loodan, et Talts sai aru, kuhu ta minema peab, kuna seal viisikus oli ta kasulik.. muidu ta hetkel ei ole kõige paremas seisus, vähemalt minuarvates.
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

aga viimases mängus näitas müür et on väga kasulik mängumees...ja kui veel matic ta vormi ajaks:P
ainult ühed oleksid:(
mida kuradit!

Postitus Postitas mida kuradit! »

mis kuradi pärast te seda rocki siin kirute? Ega isegi kangur eile head mängu ei näidanud, samuti on süü ikka treeneris, praktiliselt ründeskeemi pole, ja pole ka ime et oma mehed suvaliselt kuskile ringi jooksevad!!!

Oodake krt natukene, kuni rocki omad saavad kerde käe alla, siis näete, et asi on ikka treeneris!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

mida kuradit! kirjutas:mis kuradi pärast te seda rocki siin kirute? Ega isegi kangur eile head mängu ei näidanud, samuti on süü ikka treeneris, praktiliselt ründeskeemi pole, ja pole ka ime et oma mehed suvaliselt kuskile ringi jooksevad!!!

Oodake krt natukene, kuni rocki omad saavad kerde käe alla, siis näete, et asi on ikka treeneris!
Ma tahaks näha kuidas Kerde hakkab Teini vitsaga taga ajama, et mees oma füüsise eest hoolitseks, siis tule ütle, et asi on treeneris. Terve eelmise hooaja aeti Rockis süüd üksteise kaela. Mõnikord tuleb oma beibelik au alla neelata ning ka enda tehtud vigasid tunnistada, sest vigadest ju õpitakse. Ausalt öeldes on mul Brazysest isegi kahju, nii lihtne oli ju kõik leedukast peatreeneri süüks ajada.
Viimati muutis gametime, 30 Juul 2007, 16:54, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

spartaklane kirjutas:muide tänagi oli Lištsuk Läti vastu üleplatsimees 30 punkti, tegu on tõesti omaette klassist mehega kahju on ,et Kalevile sellised tähed liiga kallid on
Lishuk pole nüüd küll mingi superklassiga mängija, Burlacust oluliselt kallim ei tohiks see ukrainlane olla. Kõik oleneb ikkagi klubi lobitööst ning tahtest.
Viimati muutis gametime, 30 Juul 2007, 16:38, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

gametime ma ei tahaks seda eriti uskuda ,et Lishouk umbes samas hinnas on kui Burlacu ,sest mees tegutseb ilusti rünnakul(mulle meeldib ta mäng suht kiire)on hea lauas ja oli euro cupi parim visete blokeeria.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olen täiesti nõus selle väitega ,et Lištšuk on parem Burlacust ja samas hinnas ta tõesti ei ole kui meil õnnestuks talle mingi pakkumine teha kuid arvan ,et sellel mehel on juba ammu uueks hooajaks klubi olemas ja meil siin mingit lootust pole,kuid võõrleegionäride palkamisel on lobitöö küll väga oluline aspekt kuid kahjuks on see vist Kalevi mänedžmendi kõige nõrgem külg ,sest saame me ju ainult endale neid mehi lubada kes mingisse klubisse pole sobinud ,või kuskilt millegi pärast välja praagitud ja loomulikult on asi ka rahas ja Klubi potendsiaalis ,mis kutsuks ja teeks mingigi ambitsiooni mõnel tugevamal võõrjõul meie meeskonnas mängida antud hetkel oleks kindlasti ULEB Cup neid tõmbenumbreid ,mis peaks natukenegi kedagi meile meelitama ,aga kui meie enda mehed (Talts ,Müürsepp, Tein,Kullamäe) ei pea ULEB Cupi juba millekski eelistades oma aega veeta klubis kes polegi veel Eurocupi kohta kindlustanud ja kus on hea seltskond siis vaevalt ,et mõni normaalne võõrleegionär meie klubisse tulekust eriti huvitatud on
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=foru ... 60537#form Nii ,et nüüd vist siis kindel ,et Talts rock lisaks siis veel tehakse lepingud Kulla ja Teiniga ,aga ma millegi pärast loodan ja arvan ,et müürsepp jääb siis meile.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ei usu ,et Müürseppgi Kalevis olla tahab arvan et läheb samutti Rocki ja nii on meil jälle tühjad pihud nagu eelminegi hooaeg ja üldse ei saa aru Kalevi juhtkonnast ,mitte mingeid teateid meeskonna käekäigust ja mitte mingeid tulevikuplaane huvitav kas Kalevi juhid üldse midagi teevad või lihtsalt vaadatakse kuidas Rocki juhid paremad Eesti mängijad endale nopivad ja ongi kõik ja eelarve on meil küll suurem aga juhid on meil ütleme ausalt andetud kes lihtsalt ei oska või ei suuda mehi pehmeks rääkida ,et neid oma võistkonda meelitada ja neile paremat lepingut pakkuda kui seda suudab väiksema eelarvega võistkond ütlen ausalt ,et tundub ,et Rockist on vist jälle uuel hooajal Eesti meister saamas ja kahtlen siiralt ka selles ,et Uleb Cupis meil mingit edu või positiivsust loota on kui meeskonna komplekteerimine uueks hooajaks ju tegelikult puudub
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

spartaklane kirjutas:ei usu ,et Müürseppgi Kalevis olla tahab arvan et läheb samutti Rocki ja nii on meil jälle tühjad pihud nagu eelminegi hooaeg ja üldse ei saa aru Kalevi juhtkonnast ,mitte mingeid teateid meeskonna käekäigust ja mitte mingeid tulevikuplaane huvitav kas Kalevi juhid üldse midagi teevad või lihtsalt vaadatakse kuidas Rocki juhid paremad Eesti mängijad endale nopivad ja ongi kõik ja eelarve on meil küll suurem aga juhid on meil ütleme ausalt andetud kes lihtsalt ei oska või ei suuda mehi pehmeks rääkida ,et neid oma võistkonda meelitada ja neile paremat lepingut pakkuda kui seda suudab väiksema eelarvega võistkond ütlen ausalt ,et tundub ,et Rockist on vist jälle uuel hooajal Eesti meister saamas ja kahtlen siiralt ka selles ,et Uleb Cupis meil mingit edu või positiivsust loota on kui meeskonna komplekteerimine uueks hooajaks ju tegelikult puudub
Kas meil tõesti olid eelmine hooaeg tühjad pihud? Ma näen selles, et Müürsepp kohe Rockiga ei liitu kui teised tüübid tagasi lähevad, et järgmine hooaeg teda Rocki särgis ei näe. See ei tähenda, et ta nüüd just Kalevisse tuleks... Kui saab eńdale korraliku võõrjõu siis on meeskond jälle korras, Taltsi käitumisest on näha, et ta ei ole see hooaeg eriti suurest pingutusest huvitatud ja teeb väikse vahehooaja.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kas meil tõesti olid eelmine hooaeg tühjad pihud? Ma näen selles, et Müürsepp kohe Rockiga ei liitu kui teised tüübid tagasi lähevad, et järgmine hooaeg teda Rocki särgis ei näe. See ei tähenda, et ta nüüd just Kalevisse tuleks... Kui saab eńdale korraliku võõrjõu siis on meeskond jälle korras, Taltsi käitumisest on näha, et ta ei ole see hooaeg eriti suurest pingutusest huvitatud ja teeb väikse vahehooaja.


--------------------------------------------------------------------------------
ok olen sinuga põhimõtteliselt nõus kuid oskad siis ehk öelda milline klubi peale Kalevi on veel Müürsepale pakkumise teinud Rocki kõrval ,räägitakse ,et see mingi Venemaa klubi pidi olema ja mingit infot ju võõrjõududest keda Kalev palgata üritab ju teada pole samas kui Rock pidi tahtma ühte Leedu tsentrit Cukinas oli ta nimi vist ja huvitav millal siis see kauaoodatud pressikonverents toimub arvan ise ,et vist alles septembri lõpus või oktoobris
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

jah arvan sama ,et pole siin katki midagi võistkond saab endale nt korraliku C vb saaks veel PF kohale James Williamsi ja hea PG hmm minu teada peaks veel Shawnta Rogers vaba olema. Ja siis vb veel korralik viskaja kui seda Eestist ei sa äkki saaks kuidagi Scooteri veel tagasi meelidada kuigi see kõik võib natuke liiga kalliks minna.
huviline

Postitus Postitas huviline »

Tundub, et Kalevi juhtkond pole veel suvepuhkuselt tagasi tulnud - sellepärast ei ole veel jõutud ka uue hooaja meeskonna komplekteerimisega tegeleda. Kui enne finaalmänge saab meeskonna vabaagentidest kokku pandud siis on ju kõik tipp-topp. Odavamate meeste kokku korjamisega säästab ka raha ja järgmine aasta on meil siis selle arvelt veelgi suurem eelarve teistele näitamiseks.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

spartaklane kirjutas:Kas meil tõesti olid eelmine hooaeg tühjad pihud? Ma näen selles, et Müürsepp kohe Rockiga ei liitu kui teised tüübid tagasi lähevad, et järgmine hooaeg teda Rocki särgis ei näe. See ei tähenda, et ta nüüd just Kalevisse tuleks... Kui saab eńdale korraliku võõrjõu siis on meeskond jälle korras, Taltsi käitumisest on näha, et ta ei ole see hooaeg eriti suurest pingutusest huvitatud ja teeb väikse vahehooaja.


--------------------------------------------------------------------------------
ok olen sinuga põhimõtteliselt nõus kuid oskad siis ehk öelda milline klubi peale Kalevi on veel Müürsepale pakkumise teinud Rocki kõrval ,räägitakse ,et see mingi Venemaa klubi pidi olema ja mingit infot ju võõrjõududest keda Kalev palgata üritab ju teada pole samas kui Rock pidi tahtma ühte Leedu tsentrit Cukinas oli ta nimi vist ja huvitav millal siis see kauaoodatud pressikonverents toimub arvan ise ,et vist alles septembri lõpus või oktoobris
Müürseppa on tahtnud ka Tarvas. See, et Rock karjub välja mängjia nime keda võibolla hea õnne korral võib saada ei tähenda, et Kalev lihtsalt istub ja vahib. Mulle meeldib rohkem see, et kui pole midagi kindlat siis Kalev ei karju, et näe tahame seda ja seda, aga aega veel on. Mind häiris Cukinase rääkmisel kõige rohkem Kerde ütlus, et praegu vaatame, ega enne sügist pole mõttet lepinguid teha.
Vasta