EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

marxx762 kirjutas:Aga noh, ma ei viitsi ja ei taha vaielda, ega see midagi muuda aga Kalev alistas kah ju Panioniose,Asvel-i,Ludwigsburgi.Aga see selleks, rahad oleks võind kahe võistkonna peale ära jagada ja olekski asi korras olnud
ebastabiilselt esinevasse klubisse ei ole tark raha matta. olen kalevi fänn, kuid saan ka aru, et puht objektiivselt vääris Selver rohkem raha kui Kalev. Toetuste suurus on omaette küsimus - 2.5M krooni kõigi klubide peale kokku tundub ääretult vähe, kuid eks on kohti, kuhu see raha paremini ära kulub.


Selveris mängib ka Eesti koondise tuumik, kes kindlustas pääsu EM-ile ning ka sealt mätta otsast tundub igati loogiline, et nad rohkem raha said, sest korvpalli koondis kahvatub selle tulemuse kõrval. See aasta on siiski eeludsed midagi saavutada ning korvpall tagasi kaardile panna, kuid avanssi ei maksta :P.

Oskarile: vaata asju vahest ka teise nurga alt, ei tasu teha üldistavaid ning loogikavaeseid avaldusi.
Viimati muutis Optimist #1, 06 Juun 2008, 21:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ruutu kirjutas:No mina võin küll lugeda Selveri eurosarja võidud ette. Esimeses ringis alistati väga tugeva võrkpallimaa Bulgaaria tippmeeskond(Levski Siconco SOFIA), kes mängis eelmine hooaeg veel Meistrite Liigas. Teises ringis alistati Kreeka meeskond(GS LAMIA), kolmandas Makedoonia. Neljandas alistas Selver Serbia meeskonna(Crvena Zvezda BEOGRAD). Viiendas ringis jäädi alla Prantsusmaa tippklubile Poitiers. Seega jõuti 8 parima meeskonna hulka. Seega kas oli halb hooaeg?
keegi pole väitnud et oli halb hooaeg, väga tublid, eks tegelt kõik teavad et kalevil polnud kõige parem hooaeg, aga samas kui hakata vaatama, siis Eesti Karikas saadi, BBL-is jõuti 6tugevama hulka, Uleb sarjas suudeti võidud kätte saada, kuigi jah nagu ütles Tartlane et see ei viinud tegelikult kuhugi, aga jah eesti meistriks ei tuldud ja miks räägitakse et Kalevil oli sitt hooaeg, kuna finaal saadi üsnagi ilmetut mängu näidates
4-0. Ja need jamad Maticiga. Aga see selleks, Kindlasti selver väärib seda raha, aga samas kes ei vajaks.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

xd tglt v5ix siin ikka kossust r22kida:D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

marxx762 kirjutas:To zero0:Ma vaidlen vastu eesti edukam spordiala on hetkel saalihoki, kus kuulutakse maailmas top10 hulka.
Võivad nad olla ju, aga see ala pole nii populaarne. Oleks jäähokis top10ne hulgas, siis oleks teine asi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

zero0 kirjutas:
marxx762 kirjutas:To zero0:Ma vaidlen vastu eesti edukam spordiala on hetkel saalihoki, kus kuulutakse maailmas top10 hulka.
Võivad nad olla ju, aga see ala pole nii populaarne. Oleks jäähokis top10ne hulgas, siis oleks teine asi.
selles osas on sul õigus :)
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

olen nõus, et selveri toetust tõsta, aga seda krt mitte teiste arvelt. leidke raha juurde, kui toetusi tahate suurendada...aga ei, vaja ju miljardeid samba jms alla panna :mad:

nüüd aitab offtopikust :P
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kui uskuda tänast postimehe artiklit siis ei olegi Rock huvitatud Ulebis osalemisest eelsesisval hooajal ,sest selle liiga jaoks on nad liialt nõrgad ,nii ütles tänases postimehe artiklis vähemalt klubi president Riho Illak.Loodetavasti loodavad nad jätkata FIBA Eurocupis .Kuid samas pole ju veel kindel kas selline sari üldse enam jätkab.
Mati

Postitus Postitas Mati »

zero0 kirjutas:
marxx762 kirjutas:To zero0:Ma vaidlen vastu eesti edukam spordiala on hetkel saalihoki, kus kuulutakse maailmas top10 hulka.
Võivad nad olla ju, aga see ala pole nii populaarne. Oleks jäähokis top10ne hulgas, siis oleks teine asi.
saalihoki on põhjamaades väga populaarne. rootsis on 2 aastat järjest juba kõige rohkem publikut saali toonud ala, edestades nii korvpalli kui võrkpalli ning samuti ka jäähokit. Liiga keskmine oli vist 1300 pealtvaatajat mängu kohta.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Millal need ametnikud siis järgmise hooaja plaanid paika panevad?Praegu see kohvipaksu pealt panemine on ka totter.
YNWA
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Khimkiga liitus Jerome Moiso , kes oli siis üks peategelasi tänu sellele , et see aasta Joventut võitis ULEB Cup'i.
Viskas finaalis 10p. 7lp. 4pl.
Mees on mänginud ka NBA's -Boston Celtics, Hornets , Charlotte , Toronto Raptors, New Jersey Nets , Cleveland Cavs'is enne , kui tuli Euroopasse .

Lisaks liitus meie vana sõbra Asveliga Ben Dewar
Viimati muutis BigMac, 19 Juun 2008, 13:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Asco Slask´iga liitus Rimas Kurtinaitis
antz11

Postitus Postitas antz11 »

Kalevil UlebCup arvatavasti suletud ning FIBACupil Rockil alagrupimängud kindlad Kalev eelvoorudes SL Õhtuleht
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

vähemalt mingi selgus hakkab tulema..
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=285221
YNWA
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

suht segane aga kui olin 3 korda l2bi lugenud sain aru.
aga v2hemalt seegi hea,et midagi on selget.
kuigi eurohooaeg võib jääda väga lühikeseks
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

ints kirjutas:suht segane aga kui olin 3 korda l2bi lugenud sain aru.
aga v2hemalt seegi hea,et midagi on selget.
kuigi eurohooaeg võib jääda väga lühikeseks
Offtopic: Minu arust on sinu tekstist hoopis raskem aru saada, kui tollest seal. Aga mis ma öelda oskan, lõpuks ometi on õiglus majas :). Ma iseenesest ei usu, et teil eurohooaeg lühikeseks jääb, sest ega seal eurocupi kvalifikatsioonis pole nüüd küll mingeid supertiime :P
Viimati muutis Tartust, 29 Juun 2008, 16:38, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta