Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

greystone kirjutas:Keerlesel, Kriisal ja Vucinicil leping olemas. :)
Müürsepal ka
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kuid Valdmaa lubas Kalev Spordile antud intervjuus ,et kahe nädala jooksul peaks põhimeestega lepingud tehtud saama,kuid siiani pole veel küll midagi kuulda olnud kuigi nädal juba möödas
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no ma arvan, et reedeks peaks ikka midagi selguma juba..
ise olen seisukohal, et kui Kalev peaks Taltsi saama, siis Kedžo minema, kui Taltsi ei saada, võiks Kedžo jätkata. Muidugi oleks fantastiline lausa, kui saaksime oma ridadesse Janari, sest siis oleks meil vabariigi parimad ääremängijad koos: Keerles, Müürsepp, Kangur, Talts ja tooks veel nt Kurbase ka juurde, või noh why not Viiask võiks jätkata. :cool: Ning kogu raha saaks suunata centritele ja tagamängijale, ei pea enam mingeid Pelkiceid ja Jokiceid tooma meile. :cool:
Rääkides tagameestest, siis minu arust on meil korralikud mängujuhid olemas..Sokk on mu arust väga hea mängija, loodame et ta Rockis iiski ei lähe. Kriisat võiks Vucinic mu arust ka mängujuhina kasutada. Siis oleks Arbeti kõrvale mõndaväljamaalasest viskajat vaja..ehk ka Eestist keegi (Dorbel, Pokla). Korvi alla 2 väljamaalast ning palun..väga edukalt saaks tuleval hooajal ka ainult kolme välismängijaga hakkama!!
Viimati muutis greystone, 08 Juun 2008, 17:01, muudetud 1 kord kokku.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

greystone kirjutas:no ma arvan, et reedeks peaks ikka midagi selguma juba..
ise olen seisukohal, et kui Kalev peaks Taltsi saama, siis Kedžo minema, kui Taltsi ei saada, võiks Kedžo jätkata. Muidugi oleks fantastiline lausa, kui saaksime oma ridadesse Janari, sest siis oleks meil vabariigi parimad ääremängijad koos: Keerles, Müürsepp, Kangur, Talts ja tooks veel nt Kurbase ka juurde, või noh why not Viiask võiks jätkata. :cool: Ning kogu raha saaks suunata centritele ja tagamängijale, ei pea enam mingeid Pelkiceid ja Jokiceid tooma meile. :cool:
Rääkides tagameestest, siis minu arust on meil korralikud mängujuhid olemas..Sokk on mu arust väga hea mängija, loodame et ta Rockis iiski ei lähe. Kriisat võiks Vucinic mu arust ka mängujuhina kasutada. Siis oleks Arbeti kõrvale mõndaväljamaalasest viskajat vaja..ehk ka Eestist keegi (Dorbel, Pokla). Korvi alla 2 väljamaalast ning palun..väga edukalt saaks tuleval hooajal ka ainult kolme välismängijaga hakkama!!
Reedist on midagi kuulda olnud?
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kirjutasin Remo Holsmerile kirja, aga ta ei ole neljapäevast saati vastanud, tavaliselt vastab üsna kiiresti. Küsisin Trävvi kohta.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

patu kirjutas:
greystone kirjutas:no ma arvan, et reedeks peaks ikka midagi selguma juba..
ise olen seisukohal, et kui Kalev peaks Taltsi saama, siis Kedžo minema, kui Taltsi ei saada, võiks Kedžo jätkata. Muidugi oleks fantastiline lausa, kui saaksime oma ridadesse Janari, sest siis oleks meil vabariigi parimad ääremängijad koos: Keerles, Müürsepp, Kangur, Talts ja tooks veel nt Kurbase ka juurde, või noh why not Viiask võiks jätkata. :cool: Ning kogu raha saaks suunata centritele ja tagamängijale, ei pea enam mingeid Pelkiceid ja Jokiceid tooma meile. :cool:
Rääkides tagameestest, siis minu arust on meil korralikud mängujuhid olemas..Sokk on mu arust väga hea mängija, loodame et ta Rockis iiski ei lähe. Kriisat võiks Vucinic mu arust ka mängujuhina kasutada. Siis oleks Arbeti kõrvale mõndaväljamaalasest viskajat vaja..ehk ka Eestist keegi (Dorbel, Pokla). Korvi alla 2 väljamaalast ning palun..väga edukalt saaks tuleval hooajal ka ainult kolme välismängijaga hakkama!!
Reedist on midagi kuulda olnud?
Mnjah, eks ma tegelt loodan, et üks neist korvialustest võiks olla Reed. Samas ma mõtlen, et Kalev saaks ju tegelikult ka kahe välismängijaga edukalt hakkama, ma näiteks usun, et Veski teeks Vucinici käe all silmnähtavalt suure arengu!!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ära aja hullu Veski kohta.Kalevil on reservis Atu,las siis meisterdavad temast mängija.
YNWA
Mida

Postitus Postitas Mida »

Kuulge tulge maa peale. Kullamäe on olnud 2 aasta Rocki kapten. Ta ei tuleks elusees Kalevisse. See oleks väga räige reetmine. Sammuti ei usu, et Talts oma meeskonn reedab ja tuleb üle klubisse kellel on enamuse osa välismängijad ja emotsion on seal mängides palju väiksem kui Tartus.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Mida kirjutas:Kuulge tulge maa peale. Kullamäe on olnud 2 aasta Rocki kapten. Ta ei tuleks elusees Kalevisse. See oleks väga räige reetmine. Sammuti ei usu, et Talts oma meeskonn reedab ja tuleb üle klubisse kellel on enamuse osa välismängijad ja emotsion on seal mängides palju väiksem kui Tartus.
kas Vucinic mitte ei öelnud et tema ei soovi nii palju välismängijaid klubisse. nii et kes teab taltsi kohapialt on kõik võimalik
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

öelge palun 5 asja mis kisub taltsi Tallinna poole!!!!!
mina mõtlesin ja ei leidnud ühtegi põhjust miks peaks Talts siia ronima. kas tõesti siis ei ole ühtegi muud mängijat peale Taltsi meie Kalevi fännide meeltes. räägite nagu Talts oleks ainuke mängija maailmas
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mina arvan,et uus treener võib meelditada mängijaid Kalevisse, ja sealjuures ka Taltsi.
Mida

Postitus Postitas Mida »

Ometigi on Talts ja teised Kerdega ka suvel Eesti koondises:D
Pole mõtet olla nii sinisilmne:)
Rock on alati põhinenud Eesti mängijatel ja nii see jääb ka.
See aasta oli tõesti võõrleegionäride osatähtsus suurem, kuid Eesti mängijate rolli ei saa alahinnata.
Parem palveage, et mürka mängida viitsib, sest probably saab mürka väga suurt käshi ja kriisa sammuti.

Nüüd uus peatreener ka kes päris palju maksab.
Tallinna toetus v'henes 2 miljonit. See oli 1/7 eelarvest. Eks mõelge mis rahaga te võõrleegioäre ostate.
Minu arust on sesi päris nukker:(
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Gert Kullamäega oli Kuku raadiol reedel (06-06-2008) umbes 2 tunnine intervjuusaade . Lisaks paljule muule Gert ütles, et tema süda kuulub Tallinnasse ja ta väga tahaks siin mängida, lisaks ei taha ta koos perega Tartusse elama minna ja kui pere on Tallinnas, siis tahab rohkem perega olla jne.

Aga kahtlaseks teeb tema tuleku see, et Kriisa jätkab Kalevis ning mina ei näe neid kahte ühes meeskonnas mängimas.
BC Kalev/Cramo
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Talts pole kunagi olnud Rocki oma ja see ,et ta Rockis ühe hooaja tegi ei tähenda veel seda ,et ta Rocki omand oleks ja mingisugune reetmine see nüüd küll Taltsi poolt poleks kui ta Kalevisse tuleks ja on ka Talts öelnud ,et tahaks ka pealinnas mängida ja miks ei peaks Talts tahtma Kalevis mängimast kuna tal siin ikkagi rohkem sõpru kui Rockis ( Kangur ja Arbet).Ja mis Kullamäesse puudub siis teda Kalev eriti ei jahigi aga kui ta pealinna tahaks tulla siis usun Kalevis ta ka koha leiaks ,kuna pere tal ju ikkagi siin ja on ta isegi öelnud ,et poeg ei tunne enam isagi ära kuna ta koguaeg Tartus viibib.Te Rocki pooldajad võiksite natuke maapeale tagasi tulla oma reetmise jutuga ,sest kui te oma ridu vaadate siis teil Tartu koolkonna mängiaid peaaegu üldse pole kui mõned erandid välja arvata (Tein,Doronin ja Lepik) ülejäänud mehed teil ju kõik mujalt Eestimaapealt kokku korjatud.Ja kui võõrleegionäridest rääkida siis olgem ausad elas Rock ju täielikult tänu Cusswortile ja Tzinni oskustele.Ma ei saa lihtsalt aru ,mis pühavõistkond see Rock peaks siis olema ,et üksgi mängija ,kes seal kunagi mänginud on ja nüüd Kalevis mängib on kohe reetur ,see on lapsik suhtumine ,sest kui lähtuda Taltsist ja Kullamäest siis on nad ikkagi pärit Tallinnast ja Kalevi toetajana oleks ma väga rõõmus kui nad koju Kalevisse tuleksid.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Spartaklane Leppik on muideks jõgevalt pärit :D Niiet aint Tein ja Doronin?
Vasta