Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Kahjux keerles ple kunagi number 3 mängind ja nihukeses vanuses teda ymber õpetama hakata ka päris õige polex...pigem siis juba kobakäpp dorbek jätta
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

või saata mõlemad ära ja võtta gert dorbek?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Minu ideaalis näeks asi välja niimoodi:

C: Reed
C: Välismaalane, kes suudaks vajadusel ka PF kohta mängida (nagu Burlacu)
PF: Müürsepp
PF: Keerles
PF: Toome
SF: Välismaalane
SF: Kangur
SG: Arbet
SG: Kriisa
PG: Sokk
PG: Wykeen Kelly näiteks.

ja veel näiteks keegi noor mängumees, kes saaks meeste kõrval areneda.
See on minu ideaal, Matic võib ja näebki asja kindlasti teistmoodi.
Viimati muutis Demarr, 01 Aug 2007, 00:19, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

C: Reed
C/PF: Lishchuk (eurobasketi andmeil pole Azovmashiga lepingut pikendanud)
PF: Keerles
PF/SF: Kangur
SF: Dorbek
SF/SG: Arbet
SG: Frier
SG/PG: Kriisa
PG: Sokk
PG: ... (siia üks väga tark mängujuht)

noja paar noort juurde, onngi punt koos :) oleks see vaid nii lihtne...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
tegelinski

Postitus Postitas tegelinski »

No tänastest lehtedest võib välja lugeda, et Taltsi siirdumine Rocki oli lihtsalt Kalevi juhtkonna tegemata jätmine ehk teisisõnu ei viitsitud asju ajada. Ehk siis tundub tõesti, et Kalevi juhtkond on alles puhkusereziimis ja pole veel aktiivselt tegutsema hakanud. Ja nii see hooaeg aga läheneb ja läheneb.

Ma pole muidu eriti kollase ajakirjanduse suur uskuja eriti kui räägitakse "põhimõttelistest nõusolekutest" kuid seniks kuni Kalev pole omapoolseid kommentaare andnud siis usun seda mida Rocki omad annavad.

Kurvaks teeb kohe.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Nüüd võiks Rockile ninanipsu anda Müürseppa ära näppades. Näiteks Müürsepale Matic sobib, tema oli ju üks Matici Kalevile soovitajatest. Ma ikka usun, et tast oleks ULEBis palju kasu.
Rock pole veel eelmisest hooajast tugevam, Kiks lahkus, Talts tuli. Cukinasest on Rock juba ilma.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

kus seda võtad ,et rock Cukinasest juba ilma on. Ja ma ise loodaks täiega ikka seda enda pakutud kooseisu.
antz

Postitus Postitas antz »

Gasol pane kirja mitu punni ka keegi viskab ning mitu pallikaotust teeb.
Miks te neid mehi ainult siia topite kes Eestis või Rytases mänginud maailmas tuhandeid mängumehi.
Martin

Postitus Postitas Martin »

antz kirjutas:Gasol pane kirja mitu punni ka keegi viskab ning mitu pallikaotust teeb.
Miks te neid mehi ainult siia topite kes Eestis või Rytases mänginud maailmas tuhandeid mängumehi.
Kuule Atnz, lase n*hhui siit, natuke aega tagasi sa juba levitasid oma Drazen Kilici jutte, mine Delfisse tagasi, ma olen seal su kommentaare lugend ja midagi tarka sealt küll ei tulnud.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hiljuti pakutud koosseisud on küll veidi utoopilised. :D Eesti siseselt oleks muidugi minu jaoks väga tähtis Gert Dorbeku saamine, välismaalt tahaks vägagi James Williamsi tagasi varucentriks nt (keegi teab, kus ta praegu üldse mängib?) ning siis oleks viskajat vaja nt Kullamäe, aga ta vist suht kindlalt Rocki. Müürseppa ma ei usu, et ta Kalevi tuleb, aga eks näeb.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:Hiljuti pakutud koosseisud on küll veidi utoopilised. :D Eesti siseselt oleks muidugi minu jaoks väga tähtis Gert Dorbeku saamine, välismaalt tahaks vägagi James Williamsi tagasi varucentriks nt (keegi teab, kus ta praegu üldse mängib?) ning siis oleks viskajat vaja nt Kullamäe, aga ta vist suht kindlalt Rocki. Müürseppa ma ei usu, et ta Kalevi tuleb, aga eks näeb.
James Williams ei ole tsentner, Gert Dorbek jätkab kindlalt Nybitis kui ta välismaalt pakkumist ei saa. Ja kui sa ka tahaksid nii Gert Dorbekut kui Kullamäed siis milleks Kalevile 4 viskajat ??(Kullamäe, Dorbek, Arbet, Kriisa)
Viimati muutis Kalev, 01 Aug 2007, 13:06, muudetud 1 kord kokku.
rookie

Postitus Postitas rookie »

cukinas läks itaaliasse, jelic vladivostoki spartakisse
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gasol2 kirjutas:kus seda võtad ,et rock Cukinasest juba ilma on. Ja ma ise loodaks täiega ikka seda enda pakutud kooseisu.
Cukinas läks Cantu meeskonda, rendilepingu alusel.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
antz

Postitus Postitas antz »

Martin kui oponeerida siis võiks vähemalt isiklikku eeskujuga seda teha:)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kalev kirjutas:
greystone kirjutas:Hiljuti pakutud koosseisud on küll veidi utoopilised. :D Eesti siseselt oleks muidugi minu jaoks väga tähtis Gert Dorbeku saamine, välismaalt tahaks vägagi James Williamsi tagasi varucentriks nt (keegi teab, kus ta praegu üldse mängib?) ning siis oleks viskajat vaja nt Kullamäe, aga ta vist suht kindlalt Rocki. Müürseppa ma ei usu, et ta Kalevi tuleb, aga eks näeb.
James Williams ei ole tsentner, Gert Dorbek jätkab kindlalt Nybitis kui ta välismaalt pakkumist ei saa. Ja kui sa ka tahaksid nii Gert Dorbekut kui Kullamäed siis milleks Kalevile 4 viskajat ??(Kullamäe, Dorbek, Arbet, Kriisa)
Kriisa on playmaker juu? Arbeti võib äärele ka panna ja Williams VÕIB tsentrina tegutseda.
Viimati muutis greystone, 01 Aug 2007, 17:14, muudetud 1 kord kokku.
Vasta