Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:
Kalev kirjutas:
greystone kirjutas:Hiljuti pakutud koosseisud on küll veidi utoopilised. :D Eesti siseselt oleks muidugi minu jaoks väga tähtis Gert Dorbeku saamine, välismaalt tahaks vägagi James Williamsi tagasi varucentriks nt (keegi teab, kus ta praegu üldse mängib?) ning siis oleks viskajat vaja nt Kullamäe, aga ta vist suht kindlalt Rocki. Müürseppa ma ei usu, et ta Kalevi tuleb, aga eks näeb.
James Williams ei ole tsentner, Gert Dorbek jätkab kindlalt Nybitis kui ta välismaalt pakkumist ei saa. Ja kui sa ka tahaksid nii Gert Dorbekut kui Kullamäed siis milleks Kalevile 4 viskajat ??(Kullamäe, Dorbek, Arbet, Kriisa)
Kriisa on playmaker juu? Arbeti võib äärele ka panna ja Williams VÕIB tsentrina tegutseda.
Kriisa liigutatakse see hooaeg viskajaks. Williams jääks lühikeseks tsentrina, 2 lühikest tsentrit pole eriti hea idee. Minuarust võiks Williamsi PF-iks tuua. Arbet võib äärt mängida, see hooaeg ma arvasin, et ta ongi SF, aga Matic eelistab teda SG-na.
Viimati muutis Kalev, 01 Aug 2007, 17:35, muudetud 1 kord kokku.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kust kohast huvitav te järeldate ,et Lištšukil pole lepingut Asovmašiga vaatasin ka eurobasketi kodulehelt kuid ei leidnud küll mingit infot selle kohta
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Vaatasin eesti koondise mänge ja minu arust talts kyll nii hea ei tundunud. See et ta kölnis mängis ja keskmiselt euroliigas 2 min mängida sai ei ole mingi näitaja. Aga eks näis mis ta rocki eest suudab. Loodame et ikka seekord hooaja algusex mängijad kokku saadaxe mitte ei hakata balti liigas alles leegionäre testima...
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ütlen ausalt ,et kahtlen selles siiralt ,et siin Balti liiga alguseks mingi koosseis kokku saadakse ,praegust Kalevi asjade kulgu vaadates tundub mulle küll ,et kõik läheb nii nagu eelmine hooaeg ja eelmise hooaja vigadest pole midagi õpitud ehk teisisõnu on siin Kalevi kohta hea ütelus ,et tahtsime parimat aga välja kukkus nagu alati
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Ma arvan küll ,et sügiseks on meeskond komplekteeritud. Spartaklane säilita ikka positiivset meelt.
Viimati muutis Raudsepp, 01 Aug 2007, 21:57, muudetud 1 kord kokku.
Lootus sureb viimasena!
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

greystone kirjutas:Hiljuti pakutud koosseisud on küll veidi utoopilised. :D Eesti siseselt oleks muidugi minu jaoks väga tähtis Gert Dorbeku saamine, välismaalt tahaks vägagi James Williamsi tagasi varucentriks nt (keegi teab, kus ta praegu üldse mängib?) ning siis oleks viskajat vaja nt Kullamäe, aga ta vist suht kindlalt Rocki. Müürseppa ma ei usu, et ta Kalevi tuleb, aga eks näeb.
James Williams ei läinud kuskile Hiinasse mingi 2 mille eegu eest.Ta mängis hoopis pool hooaega Iisraelis Maccabi Rishin Le Zionis.Osales samas Fiba sarjas,kus kalevgi: statistika oli korralik- näiteks siauliai vastu 4 kulpi!Ke3skmiselt 10.7pts 7.7 lauda.-Vaata ka ise http://www.fibaeurope.com/cid_f43ulKJBG ... 55426.html
Hooaja lõpetas kuskil Kansases http://www.usbasket.com/team.asp?Cntry=USA&Team=2541 Igatahes kalev suudaks kindlalt oma tasemega ja rahaga Jamesi endale kaubelda.pealegi tuleb mõelda kainelt-mingit superstaari kalev e isaa,ja egas Williams selle raha eest vähe e imänginud ju.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

eks ma püüan seda positiivset meelt alati hoida ja olen kindel Kalevi fänn kuid kahjuks viimaste päevade uudised on meile ainult negatiivset Kalevi kohapealt toonud ,loeme pressist ainult seda kuidas kõik mehed keda oleme jahtinud ja tahtnud lihtsalt Rocki lähevad ja see ajab kõige rohkem vihale, ei saa lihtsalt aru ,et milles on see probleem ,muideks kohtusin täna ühe andunud Rocki fänniga ,kes väitis ,et Kuusmaa lahkumisega Kalevist on Kalev omadega sõna otseses mõttes P.... sses ,sest Matic üksi seda meeskonda enam mängima ei pane ja uut abitreenerit Kuusmaa asemele pidavat meil väga raske leida olema ,sest keegi Eesti treenerites ei tahtvat Maticiga koostööd teha ja see jutt ,et on palju kanditaate sellele abitreeneri kohale pidavat täielik jaburdus olema ei osanud kohe talle vastugi vaielda sest ei tea ju jälle on see õige või vale ,ise muidugi seda ei usu hästi kuid kes seda teab ,mis selle abitreeneri kohaga tegelikult toimub
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:eks ma püüan seda positiivset meelt alati hoida ja olen kindel Kalevi fänn kuid kahjuks viimaste päevade uudised on meile ainult negatiivset Kalevi kohapealt toonud ,loeme pressist ainult seda kuidas kõik mehed keda oleme jahtinud ja tahtnud lihtsalt Rocki lähevad ja see ajab kõige rohkem vihale, ei saa lihtsalt aru ,et milles on see probleem ,muideks kohtusin täna ühe andunud Rocki fänniga ,kes väitis ,et Kuusmaa lahkumisega Kalevist on Kalev omadega sõna otseses mõttes P.... sses ,sest Matic üksi seda meeskonda enam mängima ei pane ja uut abitreenerit Kuusmaa asemele pidavat meil väga raske leida olema ,sest keegi Eesti treenerites ei tahtvat Maticiga koostööd teha ja see jutt ,et on palju kanditaate sellele abitreeneri kohale pidavat täielik jaburdus olema ei osanud kohe talle vastugi vaielda sest ei tea ju jälle on see õige või vale ,ise muidugi seda ei usu hästi kuid kes seda teab ,mis selle abitreeneri kohaga tegelikult toimub
Ma olen suht kindel, et abitreeneri leiab Eestist ja kui ei, siis saab Serbiast mõne mehe kohale veetada. Samuti olen kindel, et see jutt, et Maticiga ei taha keegi koos töötada on jaburus. Kalev ja Rock on Eesti mõistes tippklubid, olen kindel, et mõlemad klubid suudaksid piisavalt ahvatleva pakkumise teha mistahes Eesti treenerile.
Aga arvan, et see saabuv treener kannab nime Allan Dorbek.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ma kujutan ette et maticile oleks kõrvale vaja mingit sellist tugevama isiksusega meest, kes suudax talle vahel vastu hakata. Sest üldiselt pani matic muidugi kalevi väga hästi mängima ja mitmed mehed tegid ikka kõva arengu, mida on nyd hästi näha ka koondise mängudes kus meie mehed põhitegijad on, aga vahel tunudb nagu et ta ei suuda piisavalt kiiresti otsuseid teha. Tuleb meelde mitu mängu kus suur edu kiiresti maha mängiti ja selle sees yhtegi timeouti ega vahetust ei tehtud. Ses suhtes oleks hea kui abitreener talle vahel ytlex et kuule aeg olex midagi teha...
Diablo666
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Nov 2006, 10:44
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Diablo666 »

Allan Dorbek see kindlasti ei ole
The Dark Destroyer
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

minuarust on pole veel põhjust paanikaks. lihtsalt usun et meid (kalevi poolehoidjaid) ärritab see et meie teine eesti klubi rock sõlmib lepinguid ja möllab nn turul aga kalev ei tee seevastu midagi, usun et kalevi managment siiski ei maga töö käib aga asi on hoitud meedia eest varjus . ei taheta kära ja muud tähelepanu sellega .Alles siis kui on leping olemas ja mees eesti poole teel. siis räägitakse meedias sellest. ja hetkel kui meeskond niikuinii koos ei viibi paljud koondisega seotud ja teistel omad laagrid. siis ei ole mõtet ka ju tuua seda võõrmängijat.kuna leginääri testitakse ikka koos meeskonnaga et kuida ta sobib meeskonda jne jne. Usun et peale koondise mängude lõppu hakkab infot rohkem tulema.
Jäägem rahulikeks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kui Allan Dorbek see pole ,kes siis see olla võiks
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

issssssssssand jumal.... ei mingeid vanasi kalevlasi nagu Williams ja Scooter ei tule... ärge lolliks migne... vb võidakse tuua Frier.... abitreeneri kohale jah eestist eriti varjante pole aga mingit kahte serblast ikak ei taha kyll... häda korral võib erkmaaga midagi ajada.. :D kuigi Enden oleks Super... aga millegipärast arvan et Enden ise ei soovi... eks aeg näitab.... Ja ärge mölisege siin juhtkonna kallal.... Kalev alates selle Kaziulise(vms) juhtumit ei nimetagi enne lepingu sõlmimist meedias nimesi.... Täiesti normaalne.... ja mina usun et mürka tuleb kalevisse,sest kui ta rocki tahaks oleks ta juba öelnud ''kaldun rocki poole''
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ise usun kah et kui mürka oleks rocki minemas või oleks mingid algsed lubadused vms välja antud emb kumma poolelt kas siis rocki või mürka poolt siis oleks ammu juba meedias pasundatud sellest.tüüpiline rock ikkagist.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Oskar8 kirjutas:issssssssssand jumal.... ei mingeid vanasi kalevlasi nagu Williams ja Scooter ei tule... ärge lolliks migne... vb võidakse tuua Frier.... abitreeneri kohale jah eestist eriti varjante pole aga mingit kahte serblast ikak ei taha kyll... häda korral võib erkmaaga midagi ajada.. :D kuigi Enden oleks Super... aga millegipärast arvan et Enden ise ei soovi... eks aeg näitab.... Ja ärge mölisege siin juhtkonna kallal.... Kalev alates selle Kaziulise(vms) juhtumit ei nimetagi enne lepingu sõlmimist meedias nimesi.... Täiesti normaalne.... ja mina usun et mürka tuleb kalevisse,sest kui ta rocki tahaks oleks ta juba öelnud ''kaldun rocki poole''
Endenit ei tahaks mitte mingil juhul. Väga hästi meeles, kuidas ta meedias Kangurit ja Arbetit maha tegi. :mad:
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Vasta