Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

sama siin, mul on blokk lausa Endeni vastu. ja ma usun, et ta ise ka ei tahaks juhendada neid mehi seal, kelle kohta on ta superhalvasti öelnud ja neid maha teinud kõigi ees.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

kalevil pole hullu midagi.kuigi hirmsasti tahaks kuulda et näed see ja see mees testimisel jne.aga ma siiski loodan et asjad hoitakse varjus hetkel.isegi kui näiteks korralikku tagamees ei saada siis peab frieri poole kalduma.(sealt võib tulla väga valusaid viimase seki viskeid)lootus sureb viimasena.
elagu kalev.go,go,go kalev
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

frier läheb mu meelest rakverre :)
Ning sinna pidi ka minema Pryor ka ;)
Viimati muutis Raja, 02 Aug 2007, 07:43, muudetud 1 kord kokku.
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

no seljuhul rakvere täis neegritest tagamängijaid..mingi 4 neid seal siis vist :lol:
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Pryori jutt on möga et see vend rakverre lääb ja sama frieri kohta.Frieri jaox polex neil piisavalot rahagi ma arvan ja pryori kohta oli kuskil vigasel agentuuri lehel kirjas et rakverega leping sõlmitud...aga no 5 välismaalast see söber kyll ei võtax kui 3 olemas juba.Ja kui mürka tahax kalevisse tulla siis ma arvan et ta olex öelnud et ta kaldub kalevi poole...pigem pole lihtsalt mees otsust teind.
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

hmmm.kas mitte frier ei öelnud et eesti klubidest läheks ta ainult rocki või kalevisse sest need klubid on ainsad kes tema palganõuetele vastavad ja heades ja tugevates liigades mängivad.ei mina usu et frier läheb meeskonda kes ainult eesti pronksi eest võitleb
elagu kalev.go,go,go kalev
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

aga küsimus siin teadjatele.pole suvel eriti kalevi käekäiku jälginud.pole juttugi olnud.rohkem undavad lehed rocki põhimõttelistest lepingutest jne.
küsimus siis et kas kalevil on peale reedi,arbeti,kanguri,kriisa ja sokuga veel kellegagiga lepingud tehtud.
elagu kalev.go,go,go kalev
antz

Postitus Postitas antz »

Kalev sebib kogu aeg mängijaid aga see hoitakse saladuses palun ärge spekuleerige ka kes võiks veel Kaleviga liituda,sest asjapulkadele kes asjadega kursis see ei meeldi.

PS! ULEB Cupil on küll Kalevi käitumine suht naljakas on jäänud veel 2 meeskonda kelle kohta null infot.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No minu teada küll.

Krt tahaks James Allenit tagasi, või mis ta nimi oli..eelmise hooaja algus oli kalevis, siis kadus Rakvere vist. Ta oli hea mu arust.
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Eesti Ungari mängu ajal rääkis Frier pikalt Sõbraga juttu nii et päris võimatu see ka pole et Frier Rakverre läheb ja vähemalt minule tundus et ta lonkab veel. Keegi teab suur tal see jala probleem oli? suudaks ta ültse tipptasemel mängida?
Viimati muutis Mikk, 02 Aug 2007, 14:14, muudetud 1 kord kokku.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

okei räägime siin nendest suurtest staaridest meie mõistes ,muideks Rockis oli eelmine hooaeg selline mängija nagu Vitali Denikin oli vist tema nimi nägin seda meest täna Õismäel huvitav kas temagi on nüüd Rockist minema löödud ja otsib siin Tallinnas mängupaikka oskab keegi selle kohta midagi kosta
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ei tea, Denikin nii noor mängija alles. aga kui mina Tartus ringi liikusin siis ta tuli mulle kolme päeva jooksul vähemalt 6 korda vastu. ju mees puhkab täiel rinnal. ;)
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Frier siis elab koos naisega Paldiskis ja perre sünnib poeg.Frier ei soovi seega eestist välja minna.Frieri vastu oli ise fausto huvi tundnud,ja ka Frier,kuna ütles et perele raha ka ikka vaja.Frier käis siis opil tartus dr.Toomas teini juures.Midagi põlvega tehti jah.
Rakvere on juba sisuliselt koostatud.
Minu kuulduste kohaselt Pryor faustos ei jätka,vaid huvituti hoopis Kendricust.Aga ei tea minagi rohkem
Ja veel,James Allen oli esimene,kes Rakverega uue lepingu tegi.Kalev tegi kindlalt ühe eelmise hooaja suurima vea,saates mehe minema.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kui fausto peaks tõesti endale frieri, K.J. kaljula ja Keerlese juurde saama siis nende BBL-st välja jätmine oli kyll viga...
Viimati muutis Oskar8, 02 Aug 2007, 21:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

minuarust käis kuskilt artiklist läbi et allen-ile on juba ammu lennuki pilet proneeritud.
Vasta