Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Mario

Postitus Postitas Mario »

Läti koondis hakkab EM valikmängudeks valmistuma 14. juulist:

14.-18. juuli - arstlik ülevaatus Riias
18. juuli - esimene trenn
19. - 23. juuli - treeninglaager Riias
25.-27. juuli - turniir Moskvas (Venemaa/Serbia/Ukraina/Läti)
30. juuli - kontrollmäng Hispaaniaga Valencias
2.-12. august - treeninglaager Ventspilsis
7.-8.august - kaks kontrollkohtumist Rootsiga Liepājas
15.-17.august - turniir Prantsusmaal (Prantsusmaa/Tšehhi/Soome/Läti)
19.-24.august - treeninglaager Riias
25.-27.august - turniir Riias (Läti/Prantsusmaa/Tšehhi/Gruusia)
28.august - 2.september – treeninglaager Riias
3. september - Läti - Makedoonia (esimene valikmäng)

Koondisesse kuuluvad:
Jānis Blūms - tagamängija - Napoli (Itaalia)
Armands Šķēle - tagamängija - Barons/LMT
Kristaps Valters - tagamängija - Triumf (Venemaa)
Raimonds Vaikulis - tagamängija - Barons/LMT
Aigars Vītols - tagamängija - BK Ventspils
Kristaps Janičenoks - tagamängija - Upim (Itālija)
Jānis Porziņģis - äär - Carmatic Pistoia (Itaalia)
Trojs Ostlers - äär - TDShop.it (Itaalia)
Gatis Jahovičs - äär - Rīgas ASK
Ivars Timermanis - äär - Eisbaren (Sakasamaa)
Uvis Helmanis - äär - BK Ventspils
Raitis Grafs - keskmängija - Rīgas ASK
Andris Biedriņš - keskmängija - Warriors (USA)
Treener: Nenad Trajkovic

Paralleelselt on moodustatud ka 20 mehest koosnev teine koondis, kelle ettevalmistus toimub 11. juunist 5. juulini. Seal end heast küljest näidanud mehi võidakse kutsuda hiljem põhikoondisesse.

Allikas: http://esports.lv/basketbols/izlases/04 ... ulija_vidu



Mu meelest väga eeskujulik süsteem nii koondise moodustamise ja ettevalmistamise kui avalikkuse informeerimise osas.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mario kirjutas:Trojs Ostlers - äär - TDShop.it (Itaalia)
Lätlaste kodustatud ameeriklane - Troy Ostler.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Postitus Postitas Soho »

villu123 kirjutas:Surmagrupp võik öelda selle kohta
no ei tea siis saksa ja see ka 2 surma gruppi neljast ka veits imelik :P
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Demarr kirjutas:
Mario kirjutas:Trojs Ostlers - äär - TDShop.it (Itaalia)
Lätlaste kodustatud ameeriklane - Troy Ostler.
Hmm ,tahax teada kuidas nad teda kodustasid kui ta isegi läti liigas ei mängi:D...või on tal kumbgi vanem lätlane?
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

teist Valtersit polegi? ei tea kas on kaleviga siis saaremaal treeninglaagris juba?:rolleyes:
Mario

Postitus Postitas Mario »

pelmeen kirjutas:teist Valtersit polegi? ei tea kas on kaleviga siis saaremaal treeninglaagris juba?:rolleyes:
:D Nii palju kui ma läti keelt mõistan, siis mingi vigastus on tal http://esports.lv/basketbols/izlases/20 ... z_lideriem. Demarr paistab balti keelte spets olema, küll ta täpsema vastuse annab :)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

Korvpallikoondis kohtub augustis Itaaliaga.


Homme algab Eesti korvpallikoondise ettevalmistus EM-võistluste valikturniiriks. Selle hulka kuuluvad ka kolm turniiri, millest esimesel on Eesti üheks vastaseks ka tugev Itaalia.

Esimene turniir peetakse 12.-16. augustini Sardiinia saarel ning Itaalia ja Eesti kõrval teevad seal kaasa Suurbritannia ja Belgia koondised. 19.-23. augustini mängib Eesti Ukrainas väljakuperemeeste, taas Belgia ja Slovakkiaga.

Kodus on samuti üks turniir - Tallinnas mängitakse 26.-28. augustini Iisraeli, Ukraina ja Taaniga. EM-valikturniiri esimese matši peab Eesti 3. septembril võõrsil Portugaliga.

Peatreener Üllar Kerde nimetas 19 meest, kes alustavad ettevalmistust EM-iks. Need on tagamängijad Valmo Kriisa, Tanel Sokk, Marko Riis, Tanel Tein, Gert Kullamäe, Gregor Arbet, Gert Dorbek, Silver Leppik ja Joosep Pokla, ääremängijad Kristjan Kangur, Marek Doronin, Asko Paade, Tarmo Kikerpill, Janar Talts, Rait Keerles ja Martin Viiask ning keskmängijad Vallo Allingu, Viljar Veski ja Kristjan Makke.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

minumeelest oleks võinud koondise kutse saata ka Heiko Niidasele. Ma näen küll temas paremat mängu meest, kui seda on Veski ja Makke.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kuidas sa Veski kohta nii hästi tead, oled sa teda pärast Hispaanias veedetud hooaega mängimas näinud?
aga sihuke küss, et kas keegi teab, millal EM valikturniir ise täpselt hakkab ja kas kuskil kalender vms üldse üleval on.
Viimati muutis greystone, 14 Juul 2008, 21:13, muudetud 1 kord kokku.
Kuskilt

Postitus Postitas Kuskilt »

Mind üllatab Veljo Varese puudumine aga see selleks. Heiko Niidas oleks tõesti olnud üsna hea valik sinna, kuid eks "mällar" Kerde teab neid asju paremini :D Kas muide Allingu mitte alles opil ei käinud? Varem olin kuulnud, et Eesti koondist ta aidata ei saa.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:kuidas sa Veski kohta nii hästi tead, oled sa teda pärast Hispaanias veedetud hooaega mängimas näinud?
on.
irw..... :D hästi grey...
Viimati muutis Oskar8, 14 Juul 2008, 21:42, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ok, sa paikutasid mu postitust natuke ümber tsitaati, ma ei saand algul sittagi aru. :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:Ok, sa paikutasid mu postitust natuke ümber tsitaati, ma ei saand algul sittagi aru. :D
???? mida sa ajad...

a ja su küsimusele küsiks vastu :D oled sa teda üldse kunagi mängimas näinud?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Olen, see et ta vanasti jmh üsna sitt oli ei tähenda et praegu oleks, mingi arengu on ta kindlasti teinud Hispaanias. Niidasest ma arvan on ta etem.

Mismõttes mida ajan, vaata hoolikalt oma eelmist postitust, minu tsitaadis ei ole küsimuse järgi sellist sõna nagu "on"
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:Olen, see et ta vanasti jmh üsna sitt oli ei tähenda et praegu oleks, mingi arengu on ta kindlasti teinud Hispaanias. Niidasest ma arvan on ta etem.

Mismõttes mida ajan, vaata hoolikalt oma eelmist postitust, minu tsitaadis ei ole küsimuse järgi sellist sõna nagu "on"
see on tuli kogematta alla... see ei mudua mignit tähendust. Ja vaevalt , et Dalkia pingilt Hispaania 3.liiga 2ppg on eriline areng :)
Vasta