Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Oskar8 kirjutas:kui fausto peaks tõesti endale frieri, K.J. kaljula ja Keerlese juurde saama siis nende BBL-st välja jätmine oli kyll viga...
Faustot ei jäetud välja, nad mängivad lihtsalt 2.divisjonis.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Oskar8 kirjutas:kui fausto peaks tõesti endale frieri, K.J. kaljula ja Keerlese juurde saama siis nende BBL-st välja jätmine oli kyll viga...
Keerles?
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma ei ole midagi keerlese lahkumise kohta midagi kuulnud
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

minuarust peaks Keerles Kalevis jätkama pole ju kuskil öeldud ,et ta Faustosse läheks ja Fausto pidi tahtvat Viiaskit ,kellele olla ka pakkumine tehtud ja mees pidavat seda pakkumist tõsiselt kaaluma ja olenema pidi see teiste mängiate otsustest ja kui on teada ,et Talts on Rockis ja Müürsepp ilmselt ka sinna suundumas siis arvan ,et Viiask hoopis Faustosse minemas ,sest Rockis poleks tal enam nii palju ju mänguaega kui Faustos
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

fui... :D viiask mitte keerles :D isver susver :D...
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

aga suht naljakas... Eelmisel hooajal said KÕIK meeskonnad endale Liidri või siis olulise mängumehe siis kui hooaeg oli juba alanud.... TTÜ:Ronald Randmaa, Pärnu:Raido Ringmets, Welg:Tomas Purlis, Kalev/rapla:Ivano Newbill, Tarvas:James Allen ja Kristo Saage, Pirita:Belousov, Nybit:Bogdanov Fausto:Pryor, Rock:Baily ja Kalev:Johnson
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Johnson oli Kalevis su arust mingi liider w??
kevv

Postitus Postitas kevv »

ja bailey ka w?:O
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kalevi üks kindel liider oli möödunud hooajal reed...kui sa mõtlesid tagamängijana liidrit vms...siis pigem Kriisa. Sellise kaitsega mees nagu Johnson, kes ainult mõni mäng kolmeseid paneb küll liider pole, liider peab universaal olema you know. ;)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

OMFG? sa ei oska lugeda w? Eelmisel hooajal said KÕIK meeskonnad endale Liidri VÕI SIIS OLULISE MÄNGUMEHE siis kui hooaeg oli juba alanud....
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Oskar8 kirjutas:fui... :D viiask mitte keerles :D isver susver :D...
Mis jutt see veel on???
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oskar8 kirjutas:OMFG? sa ei oska lugeda w? Eelmisel hooajal said KÕIK meeskonnad endale Liidri VÕI SIIS OLULISE MÄNGUMEHE siis kui hooaeg oli juba alanud....
Taaa, kas Johnson nüüd küll mingi oluline mängumees polnud rsk, ma arvan, et sa võiksid enne minu lause läbi lugeda ja siis ütelda. Mis oli Johnsonist kasu, võitsime 1 punniga Ventspilsi, ehkki sellest kasu polnud...kaitse on 0 ja muud omadused ka suht, ta oli lihtsalt üks ego ja muud midagi.
Ja Bailey polnud Rockis absull oluline, playmakeri kohal oli grusiin ja Leppik ka tegijam.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Natalya kirjutas:
Oskar8 kirjutas:fui... :D viiask mitte keerles :D isver susver :D...
Mis jutt see veel on???
Ta ütles Viiaski asemel kogemata Keerles...
Viimati muutis greystone, 03 Aug 2007, 16:56, muudetud 1 kord kokku.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

See on ikka see teema et kui mängija teeb ilusa mängu sis kõik kiidavad, kui teeb halva mängu sis kiruvad. Kuigi Johnson ei olnud jah igas mängus parim mees sis kokkuvõttes võib ikkagi öelda et eelmist hooaega arvestades oli ta ikkagi väga hea täiendus kalevile, ja tast oli ikka muud ka kasu kui ventspilsi mängu viimase seki vise. Keskmiselt ikka viskas kyll punkte ja ytlex et tänu temale võideti päris mitu mängu. Minu arust ehkki mitte alati õnnestunult oli ta ainus mees kalevist lisaks reedile kes julges mängu enda peale võtta ja päris tihti ka õnnestus. Ma mäletan mitut mängu kus ta kalevi järgi vedas. Ehkki jah kindlasti leiab parema aga seda ei saa ka öelda et ta vajalik mees ei olnud.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

greystone kirjutas:
Natalya kirjutas:
Oskar8 kirjutas:fui... :D viiask mitte keerles :D isver susver :D...
Mis jutt see veel on???
Ta ütles Viiaski asemel kogemata Keerles...
No ok sellega ma olen nõus!:D
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
Vasta