Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

johnsonile ei meeldinud eriti kaitses tööd teha..ründe oskus oli tal küll väga hea..aga kaitses sama nott kui Burlacu
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Vikerraadio spordi uudistes ütles siis ,et Martin Viiask sõlmis lepingu Bc Kalev Cramoga.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=240756

Jah, ka siin on kirjas. Tahaks näha kuidas Viiaskile Matici distsipliin sobib.
Tegi Balti liigas paar väga head mängu ja usun, et see hooaeg mängib isegi veel paremini.
Viimati muutis Demarr, 04 Aug 2007, 09:39, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ma ei tea, Viiask. mulle on sellest mehest jäänud alati naljakas mulje. ta siuke naljakas ja tal ei oleju lihasmassigi. aga ma loodan, et aasta Matici käeall parandab teda!
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Viiask-kindlasti hea lauavõitleja ja viskaja.Ka kulpe paneb suht hästi.Aga jah,kaitses jalgadel ei suuda midagi ja sageli on lihtsalt ilma peata platsil.Ilmselt siis Viiask tahab see aasta vähe rohkem kainem olla ja vb. jõudis mehel kohale,et Rockis ainult vorm langeb.Matic pani eelmine hooaeg minu üllatuseks kanguri ka mängima,nüüd loodame et ka Viiaski.
Aga jah,huvitav mida Rock mõtles?Kui nüüd Müürsepp ka Rocki ei lähe,siis ainult kaks pikka:Allingi ja Talts.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Kalevil on ka Saagega leping ja tema mängib arvatavasti järgmine hooaeg Raplas.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
heyhey

Postitus Postitas heyhey »

PointGuard kirjutas:Aga jah,huvitav mida Rock mõtles?Kui nüüd Müürsepp ka Rocki ei lähe,siis ainult kaks pikka:Allingi ja Talts.
Aga on sellised asjad leiutatud nagu võõrleegionärid!
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Ei ole üldsegi paha mängija, kui meeskonnaga asi klapib, siis võib tast palju kasu olla ma usun
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Nüüd on näha, et Kalevi juhtkond ikkagi ei maga.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Viiask on tegelt päris normaalne tyyp. Kalevi vastu viimases Balti liiga mängus pani ntx 16punni ja oli sellega meeskonna resultatiivsem. Mulle meeldib see et Kalevisse kogutakse hetkel suht noori mehi. Nii võib tulevikus suht kõvax meeskonnax saada kui tiimi koos hoitaxe...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

viiask on jah selline naljakas poiss:)aga nagu oli näha tegid just kangur ja arbet matic-i käe all suure arenguhüppe. Kas Viiask pole mitte sama aasta mees mis kangur ja arbet-ki. Ei tegelt ma usun et Viiask areneb Matici käe all.
ja see et paljud räägivad et kalevi juhtkond magab , seda olin ma juba ammu öelnud (ja ka paljud teised siin foorumis) et ei maga. lihtsalt ei karjuta midagi välja ennem kui asi kindel , eks hakkab järjest rohkem uudiseid tulema kalevi juhtkonna tegemiste kohta. :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

tanel kirjutas:Viiask on tegelt päris normaalne tyyp. Kalevi vastu viimases Balti liiga mängus pani ntx 16punni ja oli sellega meeskonna resultatiivsem. Mulle meeldib see et Kalevisse kogutakse hetkel suht noori mehi. Nii võib tulevikus suht kõvax meeskonnax saada kui tiimi koos hoitaxe...
Noh minuarust on läbi käinud ju selline lause et Kalevil ongi pm mingi pikaajaline projekt vms.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

See oli kõige hullem mis juhtuda sai...selline nisanäpp kalevisse...noo nihukest lammast oli vaja või...mina teda kyll kui kalevi mängijat ei võta...kes koondise mängudel käis nägi et see mees ei jõua ei kaitsesse joosta ega rynnakul palligi käes hoida...tõesti kurb päev kalevile
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

koondisemängud on klubimängudega öö ja päev. praegu on suvi ja minumeelest keegi ei jõudnud korralikult joosta. aga klubihooaeg on pikem ja küll Viiask jooskma hakkab.
Viimati muutis Britta, 04 Aug 2007, 14:19, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Wohoo, mõnigi hea uudis.
Vasta