Rait Keerles

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

BigMac kirjutas:Keerlese mäng jälle tõusuteel ?:P
mida sa ajad, eile oli tal üks kehvemaid mänge üldse kalevi eest!!!!!! see lõpu 3p ei loe midagi juuu, pealegi ta ise ytles kh eile, et tegi sita mängu.. ma ei saa aru kus ta mäng siis tõusuteel on ? :)
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

oleks ta selle kolmese lõpus sisse pannud, oleks ta kangelane olnud. :D agano, läks kuidas läks.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

jyrgen kirjutas:
BigMac kirjutas:Keerlese mäng jälle tõusuteel ?:P
mida sa ajad, eile oli tal üks kehvemaid mänge üldse kalevi eest!!!!!! see lõpu 3p ei loe midagi juuu, pealegi ta ise ytles kh eile, et tegi sita mängu.. ma ei saa aru kus ta mäng siis tõusuteel on ? :)
kuule mees ,vaata ta vormi üldse viimasel ajal :S
Arbetiga ära kukkund täiesti !:(
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja kolmesest polnud palju puudu kh ja siis me hetkel kiidaks teda :) kuid kahjuks läks vastupidi ja peab vaatama, et tal pole üldse vormi :( kuigi ma ei saa aru kuidas see nii saab olla, sest hooaeg hakkab lõppema juu :S
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

See ongi täielik müstika,et kui mängisid Keerles,Arbet ja Kangur hooaja alguses ülihästi siis, nüüd on Arbet ja Keerles väga põhjas Kangur veel suudab aga õnneks on tulnd nende meeste asemel Frier ja Kedzo aga Firer ei suuda nii hästi mängida kui nt Arbet hooaja alguses.
Viimati muutis #7, 09 Mär 2008, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ma ei saa aru miks te Raiti maha kannate, tal oli vahepeal suht pikk vigastuspaus ja minu arust on ta tõusmas järjest paremasse vormi, olen kindel et play-off'is on ta sama heas hoos nagu eelmise aasta lõpus.
arbet on muidugi hoopis teine lugu.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

noojah,seda me kõik loodame.:)
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

suht tyytu kuju viimaselajal.koguaeg viriseb ja vingub.selline närvihaige,nagu kangur oli enne saksamaale minekut. rait käi ka korra piiritaga ära!eriti haige oli mees ventspilsis,kui maticile isegi patsu ei andnud.sellised mehed lõhuvadki meeskonda.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pelmeen jääb ikka pelmeeniks! Ma ei imesta, miks Keerles Maticile patsu ei andnud. Ühe vea pärast kohe pingile meest tagasi kutsuda on ikka natukene imelik! Ja kas sellised mehed lõhuvad meeskonda? Ei usu! Rait on tihtipeale tähtsaid kolmeseid, mõned ka viimase sekundi kolmeseid, visanud ja meeskonnale entusiasmi juurde andnud. Tal oli pikk vigastus paus, mis ka märgatavalt mõjutas ka tema mänge. Aga Keerles on tark mängija, petab vastaseid, rabab lauas ja toob ka vajalikud punktid. Selline mees ei saa meeskonda lõhkuda!
Soovin Rait Keerlesele juba ette head uut põnevat hooaega, mis mõne aja pärast algamas! :)
Keerles pealegi üks mu lemmikuid Kalevis.
Viimati muutis Kalev4ever, 29 Juun 2008, 11:29, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Raidi kohta see, et tast olevat mingi Prantsuse klubi huvitunud, aga tal on kehtiv leping kaleviga.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

arvata on mis mängus Rait siis sellele mingile prantsuse klubile silma jäi :D eks ikka asvel-kalev..ise tahaks Raiti Kalevis näha..
Kuskilt

Postitus Postitas Kuskilt »

No Rait on kindlalt Kalevis kinni, kuid kui aus olla, ega üks hooaeg Prantsusmaal paha ei teeks .
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Õnne!
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Kristo kirjutas:Õnne!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Palju õnnne !
Vasta