Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

mina jään Beasley juurde.....ei usu et Rose midagi teeb...kui tal Hinrich ees on ja sial on veel teisigi skoorijaid...nii et ta piab millegi suurega hakkama saama et ROY'd saada(muidugi kui Hinrichu või Gordonit ei trade'ita). Beasley'l on natuke kergem Heatis...ma arvan et skoori tegemise poole pialt hakkab ta 3 viiulit mängima Wade ja Marioni järel(muidugi kui Marion jääb Heat'i). Ma pakuks talle keskmisi 13-15 ppg ja 8 lauda, ning 1.5 kulpi mängus.
Praegu allkiri puudub.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

et siis jah... OJ Majo koduklubi on Memphis Grizzles :) Memphis sai ka Walkeri kes on kyll vanaks jäänud, aga usun, et Memphisele oleks ta siiski kasuks. ja ega ka Jaric halba ei tee :D Memphis tegi väga hea treidi ma ytleks.

Minnesotale on , aga Milleri saamine väga väga kasulik ja ega neil erilist vahet polegi kas nende nooreks on Love või Majo.
Viimati muutis Oskar8, 28 Juun 2008, 06:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Oskar8 kirjutas:et siis jah... OJ Majo koduklubi on Memphis Grizzles :) Memphis sai ka Walkeri kes on kyll vanaks jäänud, aga usun, et Memphisele oleks ta siiski kasuks. ja ega ka Jaric halba ei tee :D Memphis tegi väga hea treidi ma ytleks.

Minnesotale on , aga Milleri saamine väga väga kasulik ja ega neil erilist vahet polegi kas nende nooreks on Love või Majo.
lugesin kah, minu arust kah hea trade. Memphis iga väikse aja tagant vahetab mängijaid. see võib olla Memphis-ile natu kahjuks.
Pilt
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

need klubid, kes esinesid sel aastal sitasti hooajal, said head mängijad
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

ints kirjutas:need klubid, kes esinesid sel aastal sitasti hooajal, said head mängijad
Kuule see on nagu natukene loogiline,sest neil ju parem koht järjekorrast draftis....mõtle ka enne kui postitad.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ints kirjutas:need klubid, kes esinesid sel aastal sitasti hooajal, said head mängijad
kuidas saab yks ved lihtsalt nii haigeid postitusi pidevalt kirjutada :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Viimati muutis Alex, 29 Juun 2008, 00:46, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
surfaja

Postitus Postitas surfaja »

raudsik kirjutas:mina jään Beasley juurde.....ei usu et Rose midagi teeb...kui tal Hinrich ees on ja sial on veel teisigi skoorijaid...nii et ta piab millegi suurega hakkama saama et ROY'd saada(muidugi kui Hinrichu või Gordonit ei trade'ita). Beasley'l on natuke kergem Heatis...ma arvan et skoori tegemise poole pialt hakkab ta 3 viiulit mängima Wade ja Marioni järel(muidugi kui Marion jääb Heat'i). Ma pakuks talle keskmisi 13-15 ppg ja 8 lauda, ning 1.5 kulpi mängus.
Hinrich:Kõigi eelduste kohaselt lendab sealt.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

surfaja kirjutas:
raudsik kirjutas:mina jään Beasley juurde.....ei usu et Rose midagi teeb...kui tal Hinrich ees on ja sial on veel teisigi skoorijaid...nii et ta piab millegi suurega hakkama saama et ROY'd saada(muidugi kui Hinrichu või Gordonit ei trade'ita). Beasley'l on natuke kergem Heatis...ma arvan et skoori tegemise poole pialt hakkab ta 3 viiulit mängima Wade ja Marioni järel(muidugi kui Marion jääb Heat'i). Ma pakuks talle keskmisi 13-15 ppg ja 8 lauda, ning 1.5 kulpi mängus.
Hinrich:Kõigi eelduste kohaselt lendab sealt.
selle tõenäosus on väga suur.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Arvan ka et Beasley saab paremini hakkama kui Rose, kuid mine sa tea!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

ints kirjutas:need klubid, kes esinesid sel aastal sitasti hooajal, said head mängijad
IGATAHES , Parim ütlus selles foorumis siiani :D:D:D
Viimati muutis BigMac, 29 Juun 2008, 18:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

ints kirjutas:need klubid, kes esinesid sel aastal sitasti hooajal, said head mängijad
see on tõesti hea :D:D:D
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

see ints on tõesti oma margi päris lakke tõstnud
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Elton Brand ja Baron Davis on nüüd vabad agendid ! :)

Brand võiks Cavs'i minna , kuigi Heat on temast huvitatud .

Wizards pikendas lepingut Jamisoniga 4a.
Viimati muutis BigMac, 01 Juul 2008, 14:02, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kuumim teema on hetkel Boozer ja Heat, kuigi Deron Willams on öelnud, et ta on täiesit kindel, et Boozer jätkab Utahis.
Vasta