Euroleague

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Euroliiga 2008/2009 klubid on:

Hispaaniast (5 klubi) - Barcelona, Madrid Real, Malaga Unicaja, Vitoria Tau Ceramica, Badalona Juventut
Itaalia (4) - Siena, Avellino, Milano, Bologna Virtus
Kreeka (3) - Ateena Panathinaikos, Pireuse Olympiakos, Ateena Panionios
Prantsusmaa (2) - Le Mans, Nancy
Türgi (2) - Istanbuli Efes Pilsen, Fenerbache
Venemaa (1) - Moskva CSKA
Iisrael (1) - Tel Avivi Maccabi
Horvaatia (1) - Zagrebi Cibona
Serbia (1) - Belgradi Partizan
Sloveenia (1) - Ljubljana Olimpia
Leedu (1) - Kaunase Žalgiris
Saksamaa (1) - Berliini Alba
Poola (1) - Sopot Prokom Trefl
Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Mingid jutud ka selle kohta liiguvad, kus Zalgiris oma kodumänge hakkab pidama. Nende hall pidi 4000-5000 kohta olema. Aga euroliiga nõue on 10000. Zalgirise ütles selle peale, et vajaduse korral peame ka Riga Arenal neid mänge :)

Aga muidu pääsesid ikka parimad suht. Ainult ma vahetaks Panioniose Arise vastu välja. Aga eks nad mängisid siis Kreeka liigat halvasti lihtsalt.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

mining531 kirjutas:Euroliiga 2008/2009 klubid on:

Hispaaniast (5 klubi) - Barcelona, Madrid Real, Malaga Unicaja, Vitoria Tau Ceramica, Badalona Juventut
Itaalia (4) - Siena, Avellino, Milano, Bologna Virtus
Kreeka (3) - Ateena Panathinaikos, Pireuse Olympiakos, Ateena Panionios
Prantsusmaa (2) - Le Mans, Nancy
Türgi (2) - Istanbuli Efes Pilsen, Fenerbache
Venemaa (1) - Moskva CSKA
Iisrael (1) - Tel Avivi Maccabi
Horvaatia (1) - Zagrebi Cibona
Serbia (1) - Belgradi Partizan
Sloveenia (1) - Ljubljana Olimpia
Leedu (1) - Kaunase Žalgiris
Saksamaa (1) - Berliini Alba
Poola (1) - Sopot Prokom Trefl
Kahju,et Aris ei saanud :(
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

jyrgen kirjutas:Mingid jutud ka selle kohta liiguvad, kus Zalgiris oma kodumänge hakkab pidama. Nende hall pidi 4000-5000 kohta olema. Aga euroliiga nõue on 10000. Zalgirise ütles selle peale, et vajaduse korral peame ka Riga Arenal neid mänge :)

Aga muidu pääsesid ikka parimad suht. Ainult ma vahetaks Panioniose Arise vastu välja. Aga eks nad mängisid siis Kreeka liigat halvasti lihtsalt.
Žalgiris oli eelmine hooaeg ka Euroliigas ju, kus ta siis neid kodumänge pidas ?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

TDK kirjutas:
jyrgen kirjutas:Mingid jutud ka selle kohta liiguvad, kus Zalgiris oma kodumänge hakkab pidama. Nende hall pidi 4000-5000 kohta olema. Aga euroliiga nõue on 10000. Zalgirise ütles selle peale, et vajaduse korral peame ka Riga Arenal neid mänge :)

Aga muidu pääsesid ikka parimad suht. Ainult ma vahetaks Panioniose Arise vastu välja. Aga eks nad mängisid siis Kreeka liigat halvasti lihtsalt.
Žalgiris oli eelmine hooaeg ka Euroliigas ju, kus ta siis neid kodumänge pidas ?
jah, aga ma kuulsin, et nüüd hakatakse seda reeglit jälgima. Enne oli see lihtsalt asi mida keegi ei vaadanud, aga ilmselt keegi juhtis tähelepanu sellele. Aga noh loodame parimat Zalgirisele.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Omar Cook liitus Unicaja´ga
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:
TDK kirjutas:
jyrgen kirjutas:Mingid jutud ka selle kohta liiguvad, kus Zalgiris oma kodumänge hakkab pidama. Nende hall pidi 4000-5000 kohta olema. Aga euroliiga nõue on 10000. Zalgirise ütles selle peale, et vajaduse korral peame ka Riga Arenal neid mänge :)

Aga muidu pääsesid ikka parimad suht. Ainult ma vahetaks Panioniose Arise vastu välja. Aga eks nad mängisid siis Kreeka liigat halvasti lihtsalt.
Žalgiris oli eelmine hooaeg ka Euroliigas ju, kus ta siis neid kodumänge pidas ?
jah, aga ma kuulsin, et nüüd hakatakse seda reeglit jälgima. Enne oli see lihtsalt asi mida keegi ei vaadanud, aga ilmselt keegi juhtis tähelepanu sellele. Aga noh loodame parimat Zalgirisele.
Zalgirisel oli mingi värk selle lepinguga, et lepingu lõpuni Euroliigaga vms võisid nad seda vana 5500 (oli vist) mahutavat halli kasutada. Aga jah kuskil BBL.net zalgirise biograafias oli ka märgitud vist, et Zalgiris peab järgmine aasta suuremas hallis hakkama mängima, kuna euroliigas peab 10k mahutama.. See on nüüd loll küss, aga miks nad just Riga Arenat märkisid? Kas nad siemens Arenat ei taha laenata Rytaselt? :D Või on see seotud sellega, et Rytasele nad mingi hinna eest kohta ei taha anda ja seetõttu ei taha Vilniuses ka mängida? :D Samas Žalgiris on ju suure eelarvega meeskond, ehitagu omale uus hall..lihtne öelda muidugi.. Xd
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

no oleme ausad see kaunase hall oli ka nagu mingi laut !
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:
jyrgen kirjutas:
TDK kirjutas: Žalgiris oli eelmine hooaeg ka Euroliigas ju, kus ta siis neid kodumänge pidas ?
jah, aga ma kuulsin, et nüüd hakatakse seda reeglit jälgima. Enne oli see lihtsalt asi mida keegi ei vaadanud, aga ilmselt keegi juhtis tähelepanu sellele. Aga noh loodame parimat Zalgirisele.
Zalgirisel oli mingi värk selle lepinguga, et lepingu lõpuni Euroliigaga vms võisid nad seda vana 5500 (oli vist) mahutavat halli kasutada. Aga jah kuskil BBL.net zalgirise biograafias oli ka märgitud vist, et Zalgiris peab järgmine aasta suuremas hallis hakkama mängima, kuna euroliigas peab 10k mahutama.. See on nüüd loll küss, aga miks nad just Riga Arenat märkisid? Kas nad siemens Arenat ei taha laenata Rytaselt? :D Või on see seotud sellega, et Rytasele nad mingi hinna eest kohta ei taha anda ja seetõttu ei taha Vilniuses ka mängida? :D Samas Žalgiris on ju suure eelarvega meeskond, ehitagu omale uus hall..lihtne öelda muidugi.. Xd
KAs sa tõesti arvad, et Rytas annab selle halli neile :P Ma arvan, et Rytas küsiks seda Euroliiga kohta pigem :D Aga seda Zalgiris seda neile ei loovuta :D Ja see Riga Arenat ütles mingi Zalgirise tegelane.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Jasikevicius kartis juba elu pärast

Jasikevicius ütles pressikonverentsil , et on valmis lahkuma Panathinaikosest , ning valmis tasuma klubile 250 000 Eurot. Tal on kuni 15. Juulini õigus ennast lepingust vabaks osta . Kõik siis sellepärast ,et pärast maa meistrivõistluste finaalmänge Panathinaikose igipõlise rivaali Olympiakosega .

Suht kahju poisist , aga loodame et leiab endale uue klubi , ise loodan teda CSKA's näha .:)
Viimati muutis BigMac, 01 Juul 2008, 11:02, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kõik siis sellepärast ,et pärast maa meistrivõistluste finaalmänge Panathinaikose igipõlise rivaali Olympiakosega .

Kas ma olen lihtsalt loll või ei loe ma välja, miks ta elu pärast kartis?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:Kõik siis sellepärast ,et pärast maa meistrivõistluste finaalmänge Panathinaikose igipõlise rivaali Olympiakosega .

Kas ma olen lihtsalt loll või ei loe ma välja, miks ta elu pärast kartis?
Jasikevicius tunnistas, et Kreekast lahkumise soov tekkis tal pärast maa meistrivõistluste finaalmänge Panathinaikose igipõlise rivaali Pireuse Olympiakosega. «Fännide käitumisest finaali ajal võiks rääkida tundide kaupa, see ületas kõik piirid. Esmakordselt kartsin Kreekas oma elu pärast,» rääkis Jasikevicius.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Pepe Sanchez liitus Madridiga

CSKA´ga liitus Center Erazem Lorbek
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

Euroliigas osalenud klubid valisid parimaks treeneriks Ettore Messina
05.07.2008 14:36


Mullu korvpalli Euroliigas osalenud meeskondade treenerid valisid oma parimaks ametivennaks Moskva CSKA juhendaja Ettore Messina.

Messina sai legendaarse Aleksandr Gomelski nimelise auhinna juba teist korda, sest itaallane valiti parimaks ka 2006. aastal.

Kolmandat hooaega CSKA lootsina tegutsenud Messina tüüris armeelased kevadel Euroliiga võitjaks ja Venemaa meistriks.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Sani Becirovic siis Lottomatica Romasse. Väga hea täiendus Romale. Minu kaks lemmikut Belgradi Partizan ja Ljubljaana Union Olimpija pole veel erilisi täiendusi teind, aga küll jõuab.
Viimati muutis Tartust, 06 Juul 2008, 19:10, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Vasta