Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Muidu jah suveliigast olen vaadanud nüüd suht palju mänge Kalevi raha kotile vastvad tsentreid olen nagu kõige rohkem jälginud ja endale meeldivad siis ikka Kyle Visser(Keda tahaks kõige rohkem) ja Lance Allred. Mis arvate muidu kas siis nendest meestest Keerles,Toome,E.Dorbek ja Niidas ka keegi Kalevis jätkab ise loodan ,et mitte.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gasol2 kirjutas:Muidu jah suveliigast olen vaadanud nüüd suht palju mänge Kalevi raha kotile vastvad tsentreid olen nagu kõige rohkem jälginud ja endale meeldivad siis ikka Kyle Visser(Keda tahaks kõige rohkem) ja Lance Allred. Mis arvate muidu kas siis nendest meestest Keerles,Toome,E.Dorbek ja Niidas ka keegi Kalevis jätkab ise loodan ,et mitte.
Keerles iseenesest võiks.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mürka ei lähegi Austraaliasse :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no siis on selge ,et läheb Rocki ja ongi kõik ,sest seal on ju Tein ja sinna läheb ka Kullamäe ja seal on Talts
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Ei tia jah kas see on nyyd hia või halb uudis...iseenesest kui kalevisse tulex olex see yx väga väga kõva sõna,aga kui rocki lääb on meil veelgi raskem rockile järgmine aasta vastu saada.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Eilses Äripäevas oli lugu sellest, kuidas Müürsepp ja Viiask tegid M&M Investi nimelise kinnivaraarenduse firma.
Sellepärast võib ta kasvõi siia tulla. Minu teada oli tal kuskil Tallinnas veel ka pubi. Ei usu, et talle ka meeldib Tartust Tallinna sõita.
Viimati muutis Demarr, 15 Aug 2007, 10:03, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ma arvan et eesti on nii väike et see ple kindlasti põhjendus....kuid loodame et tal ikka veel mingigi motivatsioon olemas on kuskil kõrgema taseme liigas ilma teha...koondise viimastes mängudes on kyll tunne et tal on jälle tahtmine väga suur.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Loodame parimat :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

see on ainult jutt ,et tuleb Kalevisse ,ei oma siin tähtsust see ,et neil Viiaskiga ühine firma on kui Müür kuskil Eestis mängima hakkab siis ainult Rockis olen selles 100 protsentti kindel ja soovitus Kalevi juhtidele oleks jätkata juba praegu võõrjõu otsimist ,kes Müürsepa üle mängiks,sest ütles ju Rocki juht Pastak, et usb temagi ,et Müürsepp tuleb Rocki ,sest neil on Kullamäe ,Tein ja Talts ja ta usub ,et Müür tahab nendega koos mängida ja kui vaadata viimase aja asjade kulgu siis saab ju Rock tavaliselt kõik Eesti juhtivad mängijad keda nad tahavad või kelle järgi neil vajadus on
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

gasol2 kirjutas:Muidu jah suveliigast olen vaadanud nüüd suht palju mänge Kalevi raha kotile vastvad tsentreid olen nagu kõige rohkem jälginud ja endale meeldivad siis ikka Kyle Visser(Keda tahaks kõige rohkem) ja Lance Allred. Mis arvate muidu kas siis nendest meestest Keerles,Toome,E.Dorbek ja Niidas ka keegi Kalevis jätkab ise loodan ,et mitte.
Keerles ja Toome jätkavad kindlaltl,dorbek läheb ilmselt belgiasse ja niidas raplasse.

To spartaklane aga ma arvan et myrka tahab ULEB-is mängida
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Talts pidi tahtma ka ULEBis mängida..
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

algul tahtis lisaks Taltsile Ulebis mängida ka Tein kes justkui tahtis Kalevisse tulla aga lõpuks ikkagi maandus Rockki ei usu eriti ,et Müürsepp Ulebisse tahaks kui ta sinna tõesti tahaks siis ta oleks kah ise Kalevi juhtidele endast ka märku andnud ,sest tegelikult ei julge ju Kalevi juhid praegugi veel mingit seisukohta võtta keda palgata võõrjõududest kuna ustakse veel siiani ,et äkki tuleb Müürsepp Kalevisse mis on aga väga kaheldav ja kahtlen ka selles kas üldse on mingit normaalset pakkumist Müürsepale Kalevist tehtud ja on üldse Matic näiteks Müürsepaga ka kohtunud ,et selgitada talle Kalevi tuleviku plaane,mida teha tahetakse ja kellega mängida tahetakse
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Demarr kirjutas:Eilses Äripäevas oli lugu sellest, kuidas Müürsepp ja Viiask tegid M&M Investi nimelise kinnivaraarenduse firma.
Sellepärast võib ta kasvõi siia tulla. Minu teada oli tal kuskil Tallinnas veel ka pubi. Ei usu, et talle ka meeldib Tartust Tallinna sõita.
minu meelest on tal palju kinnisvarat mitte pubi, pubi on Kuusmaal :)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

jyrgen kirjutas:
Demarr kirjutas:Eilses Äripäevas oli lugu sellest, kuidas Müürsepp ja Viiask tegid M&M Investi nimelise kinnivaraarenduse firma.
Sellepärast võib ta kasvõi siia tulla. Minu teada oli tal kuskil Tallinnas veel ka pubi. Ei usu, et talle ka meeldib Tartust Tallinna sõita.
minu meelest on tal palju kinnisvarat mitte pubi, pubi on Kuusmaal :)
See on tõesti võimalik. :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:algul tahtis lisaks Taltsile Ulebis mängida ka Tein kes justkui tahtis Kalevisse tulla aga lõpuks ikkagi maandus Rockki ei usu eriti ,et Müürsepp Ulebisse tahaks kui ta sinna tõesti tahaks siis ta oleks kah ise Kalevi juhtidele endast ka märku andnud ,sest tegelikult ei julge ju Kalevi juhid praegugi veel mingit seisukohta võtta keda palgata võõrjõududest kuna ustakse veel siiani ,et äkki tuleb Müürsepp Kalevisse mis on aga väga kaheldav ja kahtlen ka selles kas üldse on mingit normaalset pakkumist Müürsepale Kalevist tehtud ja on üldse Matic näiteks Müürsepaga ka kohtunud ,et selgitada talle Kalevi tuleviku plaane,mida teha tahetakse ja kellega mängida tahetakse
Teinile Matic igaljuhul helistas, küllap ka Müürsepale siis.
Muide, Müürsepp ise soovitas Kalevile Maticit.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Vasta