Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

scola pani asja paika ikkagi
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hakkas igav ja mõllasin googles, leidsin ühe Tallinna Kalevi aegse fännilehe, kus on mu arust üks väga vägev laul..pole kindel, kas keegi on selle siia foorumi postitanud juba:

("Eesti lipp" viisil)
Kaunistagem Saku Halli sinise Kalevi värviga,
mille alla Kalevi fännid ühiselt võiks koonduda.
Ühine meil olgu püüe ühes vennaarmuga.
Kostku rõõmsalt meie hüüe:"Kalev, Kalev, võida sa!"
Sinine on sinu taevas, kallis Eesti kodumaa
Sinine on vorm, mis Kalevit vanast juba varjanud.
Kalevi tiitlid ja karikad kaunistagu Eestimaad.
Noori võrsugu siin palju, Euroopasse mingu pea.
Vaprast meelest vennaarmust Eesti saalid kõlagu,
Kostku taeva poole põrmust:"Kalev, Kalev, elagu!"

freeweb.com/kalevfans

sõnu lugedes käim külm jutt üle selja :) Kalevi fännklubi liikmed, võiksite proovida seda järgmisel aastal ehk?
( ja see, et kuna vaba teema on see, siis ütleks selle ka ära, et kui ma paaris teises teemas kahtlesin kumma Kalevi kasuka ma järgmisel aastal otsustan, siis ikka Kalev/Cramo poolt olen päris kindlasti edasi).

Edit: sorry, Kristo oli siiski selle juba postitanud fännide teema alla kunagi.
Viimati muutis greystone, 01 Aug 2008, 23:57, muudetud 1 kord kokku.
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

Rafael Nadalist saab Federeri järel uus maailma esireket
02.08.2008 07:51


-AFP/SCANPIX


Cincinnatis jätkuval ATP tenniseturniiril sai selgeks, et hiljemalt augusti keskel tõuseb uueks maailma esinumbriks Rafael Nadal.

Hispaanlasele avas esireketiks kerkimise osas ukse Roger Federeri eilne kaotus horvaat Ivo Karlovicile, mis lõpetab šveitslase neli ja pool aastat väldanud valitsemisaja.

Nadal ise võib turniirivõidu korral tõusta esinumbriks juba esmaspäeval, kuid kindlasti leiame hispaanlase nime edetabeli kõrgeimalt realt 18. augustil.

Turniirivõiduks on Nadalil veel kaks vastast vaja üle mängida, järjekordne takistus, kes eest lükati oli veerandfinaalis Ecuadori esindav Nicolas Lapentti, keda Nadal võitis 7:6, 6:1.

Poolfinaalis mängib Nadal serblase Novak Djokoviciga, kes lõpetas 6:3, 6:4 numbritega lätlase Ernests Gulbise eduka turniiri. Teise finalisti selgitavad britt Andy Murray ja horvaat Ivo Karlovic.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kas nike.com , nike storeist saab telleida eestisse ka kaupa ?
Kui saab, siis mis sinna Shipping phone'i tuleb kijrutada ?

Sry,et veits algajalikud küsimused vb, aga ma tänan kui keegi vastaks . :)
Viimati muutis #7, 03 Aug 2008, 10:19, muudetud 1 kord kokku.
KalevK

Postitus Postitas KalevK »

greystone kirjutas:Hakkas igav ja mõllasin googles, leidsin ühe Tallinna Kalevi aegse fännilehe, kus on mu arust üks väga vägev laul..pole kindel, kas keegi on selle siia foorumi postitanud juba:

("Eesti lipp" viisil)
Kaunistagem Saku Halli sinise Kalevi värviga,
mille alla Kalevi fännid ühiselt võiks koonduda.
Ühine meil olgu püüe ühes vennaarmuga.
Kostku rõõmsalt meie hüüe:"Kalev, Kalev, võida sa!"
Sinine on sinu taevas, kallis Eesti kodumaa
Sinine on vorm, mis Kalevit vanast juba varjanud.
Kalevi tiitlid ja karikad kaunistagu Eestimaad.
Noori võrsugu siin palju, Euroopasse mingu pea.
Vaprast meelest vennaarmust Eesti saalid kõlagu,
Kostku taeva poole põrmust:"Kalev, Kalev, elagu!"

freeweb.com/kalevfans

sõnu lugedes käim külm jutt üle selja :) Kalevi fännklubi liikmed, võiksite proovida seda järgmisel aastal ehk?
( ja see, et kuna vaba teema on see, siis ütleks selle ka ära, et kui ma paaris teises teemas kahtlesin kumma Kalevi kasuka ma järgmisel aastal otsustan, siis ikka Kalev/Cramo poolt olen päris kindlasti edasi).

Edit: sorry, Kristo oli siiski selle juba postitanud fännide teema alla kunagi.
Sorry kah, see on Kalevi hümn, mitte cramo hümn. Mõelge ise ka midagi välja, mitte ärge võtke teiste fännklubide laule. Aitäh.
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

KalevK kirjutas:
greystone kirjutas:Hakkas igav ja mõllasin googles, leidsin ühe Tallinna Kalevi aegse fännilehe, kus on mu arust üks väga vägev laul..pole kindel, kas keegi on selle siia foorumi postitanud juba:

("Eesti lipp" viisil)
Kaunistagem Saku Halli sinise Kalevi värviga,
mille alla Kalevi fännid ühiselt võiks koonduda.
Ühine meil olgu püüe ühes vennaarmuga.
Kostku rõõmsalt meie hüüe:"Kalev, Kalev, võida sa!"
Sinine on sinu taevas, kallis Eesti kodumaa
Sinine on vorm, mis Kalevit vanast juba varjanud.
Kalevi tiitlid ja karikad kaunistagu Eestimaad.
Noori võrsugu siin palju, Euroopasse mingu pea.
Vaprast meelest vennaarmust Eesti saalid kõlagu,
Kostku taeva poole põrmust:"Kalev, Kalev, elagu!"

freeweb.com/kalevfans

sõnu lugedes käim külm jutt üle selja :) Kalevi fännklubi liikmed, võiksite proovida seda järgmisel aastal ehk?
( ja see, et kuna vaba teema on see, siis ütleks selle ka ära, et kui ma paaris teises teemas kahtlesin kumma Kalevi kasuka ma järgmisel aastal otsustan, siis ikka Kalev/Cramo poolt olen päris kindlasti edasi).

Edit: sorry, Kristo oli siiski selle juba postitanud fännide teema alla kunagi.
Sorry kah, see on Kalevi hümn, mitte cramo hümn. Mõelge ise ka midagi välja, mitte ärge võtke teiste fännklubide laule. Aitäh.
nii et sa oled siis tulevase tallinna kalevi fänn?
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

ints kirjutas:
KalevK kirjutas:
greystone kirjutas:Hakkas igav ja mõllasin googles, leidsin ühe Tallinna Kalevi aegse fännilehe, kus on mu arust üks väga vägev laul..pole kindel, kas keegi on selle siia foorumi postitanud juba:

("Eesti lipp" viisil)
Kaunistagem Saku Halli sinise Kalevi värviga,
mille alla Kalevi fännid ühiselt võiks koonduda.
Ühine meil olgu püüe ühes vennaarmuga.
Kostku rõõmsalt meie hüüe:"Kalev, Kalev, võida sa!"
Sinine on sinu taevas, kallis Eesti kodumaa
Sinine on vorm, mis Kalevit vanast juba varjanud.
Kalevi tiitlid ja karikad kaunistagu Eestimaad.
Noori võrsugu siin palju, Euroopasse mingu pea.
Vaprast meelest vennaarmust Eesti saalid kõlagu,
Kostku taeva poole põrmust:"Kalev, Kalev, elagu!"

freeweb.com/kalevfans

sõnu lugedes käim külm jutt üle selja :) Kalevi fännklubi liikmed, võiksite proovida seda järgmisel aastal ehk?
( ja see, et kuna vaba teema on see, siis ütleks selle ka ära, et kui ma paaris teises teemas kahtlesin kumma Kalevi kasuka ma järgmisel aastal otsustan, siis ikka Kalev/Cramo poolt olen päris kindlasti edasi).

Edit: sorry, Kristo oli siiski selle juba postitanud fännide teema alla kunagi.
Sorry kah, see on Kalevi hümn, mitte cramo hümn. Mõelge ise ka midagi välja, mitte ärge võtke teiste fännklubide laule. Aitäh.
nii et sa oled siis tulevase tallinna kalevi fänn?
Ta ei pea olema tulevase Tallinna Kalevi fänn just, aga minu arust on see veidi lame, kui võetakse vanalt klubilt mingeid hümne üle. Mõelge ikka ise välja midagi.
Viimati muutis Tartust, 03 Aug 2008, 11:32, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Tartust kirjutas:
ints kirjutas:
KalevK kirjutas: Sorry kah, see on Kalevi hümn, mitte cramo hümn. Mõelge ise ka midagi välja, mitte ärge võtke teiste fännklubide laule. Aitäh.
nii et sa oled siis tulevase tallinna kalevi fänn?
Ta ei pea olema tulevase Tallinna Kalevi fänn just, aga minu arust on see veidi lame, kui võetakse vanalt klubilt mingeid hümne üle. Mõelge ikka ise välja midagi.
Las nad pakkuvad siin laule ja asju ega sellel foorumil fännklubiga mingit pistmist tglikult ei ole.Fännklubist siin ainult paar inimest niiet need ettepanekud siin foorumis suht mõtetud...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Läti naised on tublid,kui eile suudeti võita Venemaad 75-69(Anete32p.)siis täna suudeti enam vähem ka Usa'ga sammu pidada.Kaotus 74-84.Anete 24p.
YNWA
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

äge
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

andy72o kirjutas:
tont teisest arvutist kirjutas:
TDK kirjutas:Mehed mehed, kõik jämmile, mis te siin toas passite :)
mittemingilkuradijuhul!
Radioaktiivne kiirgus tapab väljas!!!!!!!!!!
Radioaktiivne oli seal tõesti, siiamaani paha olla :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Treenerite Fergusonide duellis jäi peale isa Sir Alex


Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester United alistas kontrollkohtumises võõrsil 2:0 (1:0) Peterborough Unitedi.

Kohtumisele lisas vürtsi asjaolu, et algavaks hooajaks teise liigasse kerkinud Peterborough peatreeneripingil istub Manchester Unitedi juhendaja Sir Alex Fergusoni poeg Darren.

"Peterborough mängis avapoolajal paremini ja väärinuks ise 2:0 eduseisu," kiitis Sir Alex oma poja hoolealuseid. "Nad arenevad pidevalt ning ootan juba huviga, kuidas neil tänavu läheb."

Manchester United ei sõitnud treeningkohtumisele oma parimas koosseisus, kuid meeskonda kuulusid teiste seas John O'Shea, Patrice Evra, Rio Ferdinand, Wes Brown, Carlos Tevez ja Nani.

soccernet.espn.go.com



Isal on veel parem meeskond
surfaja

Postitus Postitas surfaja »

Paistab,et Kambala viskab poksi kindad nurka ja naaseb korvpall väljakule.
http://sport.err.ee/index.php?0577404
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

jyrgen kirjutas:Treenerite Fergusonide duellis jäi peale isa Sir Alex


Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester United alistas kontrollkohtumises võõrsil 2:0 (1:0) Peterborough Unitedi.

Kohtumisele lisas vürtsi asjaolu, et algavaks hooajaks teise liigasse kerkinud Peterborough peatreeneripingil istub Manchester Unitedi juhendaja Sir Alex Fergusoni poeg Darren.

"Peterborough mängis avapoolajal paremini ja väärinuks ise 2:0 eduseisu," kiitis Sir Alex oma poja hoolealuseid. "Nad arenevad pidevalt ning ootan juba huviga, kuidas neil tänavu läheb."

Manchester United ei sõitnud treeningkohtumisele oma parimas koosseisus, kuid meeskonda kuulusid teiste seas John O'Shea, Patrice Evra, Rio Ferdinand, Wes Brown, Carlos Tevez ja Nani.

soccernet.espn.go.com



Isal on veel parem meeskond
Muide Petersbroughil oli suht mitu head võimalust(korra lõid tühjast väravast mööda jms). Paar korda pani Kusczak ka hullu.
(Y)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kes kuipalju vaatab ja huvitub poliitikast, pean silmas Vene-Gruusia suhteid.

Mis teie arvamused?
Suletud