Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

See müürseppa ja Kullamäe jutt on üpris utoopiline sest arvata võib ,et nagu nad ise ytlesid siis kui Eestisse jäävad siis Rocki ja lissalt ei usu seda et nad valetavad niimoodi.Aga kui serbia ääreryndaja tuleb mis siis arvatavasti tähendab number 4 positsiooni mängijat ,siis mulle tundub et matic loodab et müürsepp tuleb kalevisse et teda siin centrina kasutada...aga mine sa tia
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

KalevForever kirjutas:See müürseppa ja Kullamäe jutt on üpris utoopiline sest arvata võib ,et nagu nad ise ytlesid siis kui Eestisse jäävad siis Rocki ja lissalt ei usu seda et nad valetavad niimoodi.Aga kui serbia ääreryndaja tuleb mis siis arvatavasti tähendab number 4 positsiooni mängijat ,siis mulle tundub et matic loodab et müürsepp tuleb kalevisse et teda siin centrina kasutada...aga mine sa tia
Ma arvan, et see PF võib mängida ka C kohta, just nagu Burlacu.
Nüüd peab veel ootama, kuni SL Õhtuleht ennast uuendama hakkab. :)
Viimati muutis Demarr, 17 Aug 2007, 00:58, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ülihea uudis:)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Väga võimalik,aga tore olex kui oleks ikka 2 puhast tasemel tsentrit minuarust.
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Kalevil ja Rockil mõlemal raha vähe ja nüüd üritavad Kullamäed ja Müürseppa omavahel üle maksta.Kullamäe ei lähe kohe kindlalt väljamaale ning laske Müürsepal minna sinna kui alega ei mängi.
endym

Postitus Postitas endym »

Minu jaoks on siin kõige suurem küsimus hoopis see, kas see USA tagamängija on P või SG. Eks kümnekonna päeva jooksul paistab.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

tglt võiks olla nii et see mängija ameeriklane ma mõtlen võiks olla SG aga saab väga hästi ka mängu juhtimisega hakkama. siis oleks nagu 2in1 et uleb-is saab mängida PG kuna on harjunud kõrge tasemega ja bbl-is saavad kriisa ja sokk mängu juhtimisega hakkama ja see usa tyyp saab mängida SG-d
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

pigem ikka korralik pg , kes lollusi tegema ei hakka
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

ma arvan et see tagamängjia on võimeline mõlemat mängima......nii need ameeriklased ju on......Wade on ehtne näide sellest:D
Praegu allkiri puudub.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mina eelistan puhast MÄNGUJUHTI, kes suudaks loogilisi lahendusi otsida ning suudaks hästi kiirrünnakuid ette näha ning sprinteritele sööta. Muidu on jälle nii, et Kangur ja Arbet aina sprindivad aga keegi ei sööda, tohutult palju lihtsaid punkte läks eelmisel hooajal nii kaotsi.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

huvitav tõesti ,et tsentrit ei otsita sellega peaks küll tegelema ,millal siis seda otsima hakatakse
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:huvitav tõesti ,et tsentrit ei otsita sellega peaks küll tegelema ,millal siis seda otsima hakatakse
Aga keegi ei öelnud, et ei otsita :). Lihtsalt öeldi, et praegu on lepingud sõlmimisel ameeriklase ja serblasega.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

kas seda sial artiklis kirjas ei olnud kumb äär see serblane on kas väike või suur äär???
Praegu allkiri puudub.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

noo sama hästi võib üks neist center olla..pole ju keegi ütelnud, mis positsiooni nad mängivad, või on öeldud?
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

tagamängija USA-st ja serbia ääreryndaja oli vict.....
Praegu allkiri puudub.
Vasta