Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:Jep Veski sai vist jah kahjuks vigastada, sest mängis avapoolajal ainult 2:47 ja ilmselt oleks Kerde ikkagi eelistanud teda Makkele. :/ aga muidu super mäng Kangurilt ja üldse Eestilt. :)
Kust te võtate et ta vigastada sai?Ma olin mängul ja nii palju kui ma nägin oli ta lissalt nii hale nii rünnakul kui kaitses ja kerde oli mehe piale päris kuri.Aga vb ma ka eksisin ja mees sai tõesti vigastada.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Vile oli lihtsalt ebalev, mitte koduvile. Kui Iisraeli treener kohtunikke sõimama hakkas, siis hakkasid tüübid kohe Eesti poolele vigu vilistama, et vastased rahule jääksid.

Muide Vucininic oli koos terve saatjaskonaga mängul. Kaks tüüpi olid musta nahavärviga:)

Kangur on heas vormis, samuti Sokk hakkab ehk kindlust saama. Kerde vist püüab talle korralikult mänuaega anda kah. Arbet uhas jube palju mööda, nagu tal kahjuks kombes on.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

KalevForever kirjutas:Kust te võtate et ta vigastada sai?Ma olin mängul ja nii palju kui ma nägin oli ta lissalt nii hale nii rünnakul kui kaitses ja kerde oli mehe piale päris kuri.Aga vb ma ka eksisin ja mees sai tõesti vigastada.
Minu arust ka vend lihtsalt vihastas Kerde välja:)
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

väga hea mäng kangurilt !
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

super mäng oli Eestilt. Öökull pani kahullu kohati. Aga homme tuleb ka tugev mäng :)

Taani võitis natuke üllatavalt minu arust. Ja samuti oli see huvitav, et kõik staarid olid kohal Iisraelist
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:super mäng oli Eestilt. Öökull pani kahullu kohati. Aga homme tuleb ka tugev mäng :)

Taani võitis natuke üllatavalt minu arust. Ja samuti oli see huvitav, et kõik staarid olid kohal Iisraelist
See nüüd oli küll minuarust päris kaugel supermängust.Aga noh vastased olid kehvemad ja võit toodi ära niiet peab rahul olema:).Omme läheb raskeks,sest Kanguril ja Taltsil on suht raske kahekesi hakkama saada vastaste 10-15 senti pikemata mängijate vastu korviall.Nagu täna näha oli,siis Veskist pole koondisele küll mingit abi ja Makke on ka viimane häda varjant.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kangur oli ülekõige täna, see kopp mis ta pani oli eriti võimas,
Ruutu

Postitus Postitas Ruutu »

Kuna lätlased meiega ühes alagrupis siis ka nede tulemusi. Eile võideti Ptantsusmaad ja päris kindlalt, seega saab nendega väga väga raske olema
http://www.basket.lv/viriesu_izlase/par ... kols/14346
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Iisraeli tiimil oma turvad ka kaasas ikka : D. Enne kui Iisraeli tiim lennukist maha võis tulla, käisid turvad mitu ringi ümber lennujaama. Sama oli hotelliga ja Saku Suurhalliga. Saku Suurhallis käidi üldse kõik ruumid ka läbi
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Ruutu kirjutas:Kuna lätlased meiega ühes alagrupis siis ka nede tulemusi. Eile võideti Ptantsusmaad ja päris kindlalt, seega saab nendega väga väga raske olema
http://www.basket.lv/viriesu_izlase/par ... kols/14346
Tugeva kaitsega peaks võit ära tulema
Küsimus nüüd selles kuidas korvialune jõud vastu peab , sest peaaegu pooled punktid tulid korvialt .
Imemängu on teinud ka ju Berzins 15p. 20min 3p. 4/3 pole paha !
Biedrins on ka kindlasti suur oht , sest villu ja makke kätte teda kohe kindlasti ei saa jätta
Tuleb targalt mängida ja võit on käes :D
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

BigMac kirjutas:
Ruutu kirjutas:Kuna lätlased meiega ühes alagrupis siis ka nede tulemusi. Eile võideti Ptantsusmaad ja päris kindlalt, seega saab nendega väga väga raske olema
http://www.basket.lv/viriesu_izlase/par ... kols/14346
Tugeva kaitsega peaks võit ära tulema
Küsimus nüüd selles kuidas korvialune jõud vastu peab , sest peaaegu pooled punktid tulid korvialt .
Imemängu on teinud ka ju Berzins 15p. 20min 3p. 4/3 pole paha !
Biedrins on ka kindlasti suur oht , sest villu ja makke kätte teda kohe kindlasti ei saa jätta
Tuleb targalt mängida ja võit on käes :D
Ikka viljar
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Ooot, kas basketi online näitab mängu ?
Tartu Rock!
huiabella

Postitus Postitas huiabella »

Lätiga läheb ikka väga väga raskeks.
esiteks Biedrinšit ei saa Veski ja Makkega võrreldagi, lisaks veel Berzinš. korvialune on Eestil null.
pluss veel see, et lätil oli Prantsusmaaga mängides Skele ja Valters puudu, samas kui Prantsusmaal mängis Parker, Turiaf, Diawara.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ja selline mees nagu Kaspars Cipruss on ka neil veel olemas. :/
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Kambala pidi ka korvpalli tagasi tulema, aga vaevalt et Läti koondisesse kohe asja on.
Vasta