Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

EM-valikturniiril A-grupis jätkuvad üllatused.
Bulgaaria 81-80 Itaalia
Soome 80-77 Serbia
1BUL. 3/0
2SER. 2/1
3ITA. 1/3
4FIN. 1/2
5HUN. 1/2
Nagu näha Pini Gerhon teeb imetegusi Bulgaariaga ja Itaalial võib tekkida raskusi pääsemisega finaalturniirile.Ega ei mäletagi millal selline asi üldse juhtus.
YNWA
Tann

Postitus Postitas Tann »

TDK kirjutas:Snoop dogi doooooooog on pull kuju, pole tilkagi kahu, et Akon ei tule, kuigi meeldib selle mehe hääl täiega :)
Sama siin. Super kontser oli, võibolla oleks võinud veel pikem olla. Snoop ütles paar lauset, mis kinnitavad, et talle meeldis Tallinna kontsert väga. Mina kuulsin neid lauseid: "Riga was OK, but Tallinn is sick." "You woun`t see this face last time." Seega ootame uut kontserti sellelt super hea häälega kutilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Tann kirjutas:
TDK kirjutas:Snoop dogi doooooooog on pull kuju, pole tilkagi kahu, et Akon ei tule, kuigi meeldib selle mehe hääl täiega :)
Sama siin. Super kontser oli, võibolla oleks võinud veel pikem olla. Snoop ütles paar lauset, mis kinnitavad, et talle meeldis Tallinna kontsert väga. Mina kuulsin neid lauseid: "Riga was OK, but Tallinn is sick." "You woun`t see this face last time." Seega ootame uut kontserti sellelt super hea häälega kutilt
mul küll väga kahju, et akon ei tulnud... snoopi viimased sõnad olid head: smoke some weeed!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Oskar8 kirjutas:
Tann kirjutas:
TDK kirjutas:Snoop dogi doooooooog on pull kuju, pole tilkagi kahu, et Akon ei tule, kuigi meeldib selle mehe hääl täiega :)
Sama siin. Super kontser oli, võibolla oleks võinud veel pikem olla. Snoop ütles paar lauset, mis kinnitavad, et talle meeldis Tallinna kontsert väga. Mina kuulsin neid lauseid: "Riga was OK, but Tallinn is sick." "You woun`t see this face last time." Seega ootame uut kontserti sellelt super hea häälega kutilt
mul küll väga kahju, et akon ei tulnud... snoopi viimased sõnad olid head: smoke some weeed!
Kontsert oli tõesti lagi, lasi enda järel oodata nagu temale kohane :)
Nii paljudel kontsertidel kus ma käinud olen ei ole ma veel sellist ülesse kütmist näinud :)
Kui üks nendest, kes seal ülesse soojendas ütles mingi 3ndat korda, et '' 10 minutes to snoop '' lisas ta veel '' we got weed back there, so it's taking some time '' :D

See oli ka kõva kui ta Eesti lipuga laval jooksis ning koguaeg Estonia karjus :)
Viimati muutis TDK, 31 Aug 2008, 16:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

SNOOOOOOOOOPPPPP DOOOOOGGGGGG
elukõva lihtsalt. õigesti tegi, et ei lasknud mingil a-rühmal, või cool d'l soojenduseks esineda:)
see punt, kes sial oli pani ikka päris hästi:D küttis rahva korralikult ülesse enne SNOOP'i:)
eelmise aasta fifty kontsertiga ei anna võrreldagi:D olgugi, et sial oli vict rohkem rahvast....vähemalt silmaga tundus nii:)
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

tüüp tuli sellepärast 2 tundi hiljem et ta oli hotellis kanepit tõmmanud, ja ei olnud esinemisevõimeline kell 8.
ma tean sellepärast et mu sõbra naaber ja hea sõber korraldas seda kontserti. ja kui ta helistas talle kell pool 10 siis, ta ütles et snoop oli nii *****.
ats

Postitus Postitas ats »

kalevcramo kirjutas:tüüp tuli sellepärast 2 tundi hiljem et ta oli hotellis kanepit tõmmanud, ja ei olnud esinemisevõimeline kell 8.
ma tean sellepärast et mu sõbra naaber ja hea sõber korraldas seda kontserti. ja kui ta helistas talle kell pool 10 siis, ta ütles et snoop oli nii *****.
No kui ta oli "nii *****" siis toimus poole tunniga ime paranemine. Aga mis siin vinguda, kontsert oli vaieldamatult super. Korraldaja ütles, et Snoop tuleb lavale kell 9, seega sinu 2 tunni jutt ei ole õige. Mis sa tahtsid siis juba, et kell 10 pidu läbi ja koju?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kavas oli kell 20.00 ta esinemine ja sellest 2 tundi!!!!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

kalevcramo kirjutas:kavas oli kell 20.00 ta esinemine ja sellest 2 tundi!!!!
Kavas oli, et kell 8 hakkab üritus, ehk tema soojendajad :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Tanel Leok pani siis MX1 etappi kotti lõpuks, poiss sai ka siis lõpuks oma potensiaali realiseeritud:)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Jep, vahepeal langes ta tipust kuidagi ära, vigastused hakkasid segama, aga nüüd on poiss seal, kus ta olema peab - tipus! :)
WOW

Postitus Postitas WOW »

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... d=19775458
Liiga jõhker ju!!!! Raudselt lähen vaatama!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

WOW kirjutas:http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... d=19775458
Liiga jõhker ju!!!! Raudselt lähen vaatama!
SICK ! seda ei saa vaatamata jätta !
surfaja

Postitus Postitas surfaja »

Venelane on ikka omapärane nähtus siin maamuna peal....ei tea kas nutta või naerda: http://www.delfi.ee/news/sport/kergejou ... d=19783440
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

AND1 lähen samuti kindlasti vaatama ning see venelane tõesti ikka täiesti soe, samas suht pull oli vaadata :D
Suletud