Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

greystone kirjutas:Kas ma eksin, kui ütlen, et Talts sooritas eile üldse Eesti EM-valikturniiri esimese pealtpaneku?
Ei sa ei eksi.
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Päris nii ka öelda ei saa, et Kullamäel absoluutselt kaitset polnud... nii mõnelgi korral meelitas ta vastase suhteliselt olematust olukorrast kolmest proovima, ja nii palju kui ma nägin läksid kõik sellised visked mööda...
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Postitus Postitas pebeetu »

Minu meelest on suht tobe võrrelda Kullamäed Kanguri ja Co-ga.Suhtumise vahe on siiski ilmne.Ja isegi kui Kulla ongi kaitses tiba nõrgem kui rynnakul,siis vähemalt ta teeb kõik endast oleneva et tema mees kergelt viskele ei pääseks.Ta ei ole tujukas.Ma ei taha mõeldagi mis saab Eesti korvpallist,kui Gert lõpuks lõpetab koondise aitamise...:(
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

pebeetu kirjutas:Minu meelest on suht tobe võrrelda Kullamäed Kanguri ja Co-ga.Suhtumise vahe on siiski ilmne.Ja isegi kui Kulla ongi kaitses tiba nõrgem kui rynnakul,siis vähemalt ta teeb kõik endast oleneva et tema mees kergelt viskele ei pääseks.Ta ei ole tujukas.Ma ei taha mõeldagi mis saab Eesti korvpallist,kui Gert lõpuks lõpetab koondise aitamise...:(
Kuld ei olegi tujukas, ta lihtsalt ei oska/ei jõua enam. Ütleme ausalt, kui see mees viskele ei pääse, temast suurt kasu nüüd küll pole. Aga kullamäel on tõesti olemas see sära silmades, millega ta sütitab ka teisi. Samas, kui ta kolme ei pane, on ta tühi koht.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

korra see juba juhtus, siis tegime Taaniga kaks õudsat mängu ja kaotasime Lätile ja Horvaatiale 30ga..
Siimphoto

Postitus Postitas Siimphoto »

Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Kikerpilli asemel võetakse kaasa Marko Riis. Kiksil mured ahilleuse kõõlusega.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Üks mees kes vajalikul hetkel kolmeseid on visanud on nüüd siis välas jah.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Kuna midagi enam võita ei ole, tuleb Riis kaasa võtta. Ja ehk mõni noor veel.
Ja Veskit tuleb mängitada korralikult järelejäänud mängudes.
Muidu temast ei saagi asja.
Ainuke normaalse pikkusega mees Eestis ja nüüd ei osata seda siis ära kasutada.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Veskil võiks tõesti mängida lasta.
"Kui minu pikkused mehed korvi all on, siis kust need punktid peaksid tulema?" - Kerde tsitaat.
Paneb Veski väljakule ja ongi torn korvi all olemas. Kuigi jah, Viljar on aeglane :/
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kui te pole arusaand siis Viljar sureb peale 2 min väljakul ära ju,
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

#7 kirjutas:Kui te pole arusaand siis Viljar sureb peale 2 min väljakul ära ju,
vale puha, tegelik number on 3!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Laupäeval Eesti korvpallikoondise patuoinasteks tembeldatud Tanel Sokk, Gregor Arbet ja Kristjan Kangur saavad homme Riias uue võimaluse ennast tõestada.

Pärast laupäeval Portugalilt saadud valusat kaotust lõkkele löönud kired on vähemalt näiliselt vaibunud. Pühapäeval pidasid korvpallikoondise liikmed puhkepäeva, eile tegid kaks treeningut ning pidasid paarikümneminutilise koosoleku.

Näidispoomist ehk mõne kahvatult tegutsenud palluri koondisest eemaldamist ei juhtunud. Kerde sõnul ei tulnud koosolekul eelmises mängus juhtunu üldse kõneaineks.

«Eelmise talve lund pole võimalik tagasi tuua,» sõnas Kerde. «Meil olid jutud juba varem selgeks räägitud. Kes juhtunust aru saab, see saab…»

Kitsas valik

Laupäeval olid kired märksa kuumemad – Kerde kinnitas, et turiste pole mõtet Lätiga kohtumisele sõidutada, ning vihjas, et nii mõnigi mees võib koondisesärgist ilma jääda. Eilsed ajalehedki spekuleerisid samal teemal, ent reaalsuses sai selgeks, et kitsa mängijate valiku juures pole vahetused kuigi tõenäolised.

Ainsana jääb laupäeval väljakul käinud meestest kõrvale ääremängija Tarmo Kikerpill. Kerde kinnitas, et põhjuseks pole kogenud mängumehe kesised esitused, vaid valutav kannakõõlus. «Mul pole ju mõtet teda kaasa vedades piinata. Viimastes mängudes on ta saanud platsile kümneks minutiks. Valutav jalg lihtsalt ei lase tal rohkem mängida,» selgitas treener.

Kikerpilli asendab tagamees Marko Riis. EM-valikturniiri alguseni koondisega koos harjutanud, ent esimesele mängule sõitvast rivistusest välja jäänud ning seepeale koondise juurest lahkunud ääremängija Rait Keerlese kaasamist ei pidanud Kerde võimalikuks.

«Vägisi ei taha ma kedagi tuua – see lihtsalt ei toimi,» põhjendas ta.

Nädalavahetusel tegeles Kerde tõsise analüüsiga ning jõudis järeldusele, et laupäevane ärakukkumine oli prognoositav. «Tegelikult polnud selles mängus midagi üllatavat, pigem oli asjade selline käik sisse programmeeritud,» märkis ta. «Olen uurinud kõikide mängude statistikat, sealt on võimalik näha, mis juhtunu põhjustas.»

Üllatust polnud

Samas ei soostunud Kerde põhjusi avalikustama, viidates asjaolule, et koondisel on pidada veel kaks tähtsat kohtumist – homme Riias Lätiga ning laupäeval Skopjes Makedooniaga.

Kerde usub, et Eestil on Läti vastu võimalus. Poolteist nädalat tagasi Tallinnas peetud kohtumises suudeti lõunanaabritega kui võrdsetega heidelda. Samuti ei plaani treener viimase mängu valguses põhikoosseisu vahetada.

«Esimeses mängus asjad toimisid ning praegu pole põhjust midagi muuta,» loodab ta juba äraproovitud variantidele.

Eduvõimalusi nägi ka Eesti koondise abitreener Rauno Pehka. «Esimene mäng näitas meie võimalusi, pealegi pole meil ju midagi kaotada,» mõtiskles endine mängujuht ja lisas, et just sellises olukorras võivad platsil asjad paremini õnnestuda.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Poolaeg lõppes, Läti juhib 38:29

Kalkun: See oli hea söödu mõte, sealt ...
Teine kommentaator(Enden?): Ei, ei olnud!
Kalkun: Noo aga ikkagi..
Enden?:Ei noo, vaata. See ei olnud hea söödu mõte!
Kalkun pandi paika :D

Kalkun: Ja nüüdä võivad siis needä vaheajal vaadata Vene uudiseidä.
Viimati muutis Kalev4ever, 17 Sept 2008, 19:27, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kalkunit on lihtsalt raske kommenteerida ..
Vasta