Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Eestile pakuti kandikul võitu,Biedrins ja Berzins langesid 5 veaga välja,aga Eesti meestel ei pidanud närvid vastu!!!
KAHJU,KAHJU,KAHJU
Viimati muutis MrBckalev, 17 Sept 2008, 20:56, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

muideks eelmine aasta me võitsime lätit.
hm

Postitus Postitas hm »

tra väga hea,et taltsi kalevisse ei toodud!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ei saa aru, mis on juhtunud Taltsiga .. Saan aru, et C kohapeal taei suuda mängida väga, aga visked .. Kolmesed ei lähe korvi poolegi enam, Rocki eest pani nagu loom ! Vabavisked tal koguaeg kehvad olnud, sellest saan aru aga korvi alt, ei hüppa lihsalt, üritab jalad maas palli korvi saada, mehel peaks ju hüpet olema .. Kanguri probleem, on pallliga pmst kõrgenal kui korv, läheb seda toppima vastu lauda, pane pealt see no !
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

üritame leida positiivset... kui Kangur neid viskeid vabalt korvi alt sisse hakkaks panema, siis oleks ta väga vingel tasemel mees... ja küll ta hakkab. Kui see Vucinic vähegi mingi treener on, siis küll ta hakkab, tegelikult juba täna hakkas Kanguril minema, aga lihtsalt enesekindlus kadus mängu lõpus ära.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No see Taltsi vabaviske äss oli ainuke asi mis ikka väga haiget tegi mulle sellisel tasemel ei tohi niisuguseid asju juhtuda ja see ei olnud Taltsil esimene kord kui ta vabakast ässa paneb.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

gasol2 kirjutas:ma ei sa aru mida te kõik õiendate mehed tegid korraliku mängu kahjuks mõndade meeste närvid ei pidanud vastu seekord nii ,et kui te siin nisanäpudeks sõimate siis tahaks kõigepealt näha kuidas te ise mängite. Siis oleks väga häbi olnud kui oleks mingi 30-nese sauna saanud.
No kuule, kuidas siis korralik mäng oli? Esimene poolaeg oli täiesti null, kolmas veerandaeg vaikselt ärgati, neljandal veerandajal võeti jalad kõhu alt välja. Lõpuks suudeti ikka kaotada!!! Neli vabaviset mööda, muidugi veel visati mööda hiilgavad võimalused korvi alt. Muidugi tehti veel lõpus andestamatu pallikaotus.
Tunnistan, et mina korvpalli mängida ei oska, ega ei peagi. Mina ei teeni korvpalliga endale elatist. Mina olen maksumaksja, mina maksan, et nad kaotada saaksid.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

to zeroO vat sellepärast ,et sa korvpalli ei mängi sellepärast ei tasugi kritiseerida nt Kullamäe ütles ka ETV spordi uudistes väga õiged sõnad mille pärast suure tõenäõsusel need visked mõõda läksid.
Tiim
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Jaan 2008, 19:02

Postitus Postitas Tiim »

gasol2 kirjutas:to zeroO vat sellepärast ,et sa korvpalli ei mängi sellepärast ei tasugi kritiseerida nt Kullamäe ütles ka ETV spordi uudistes väga õiged sõnad mille pärast suure tõenäõsusel need visked mõõda läksid.
mida sa mees ajad???:o sinu mulinast jääb mulje et kui mingi alaga ei tegele siis omi mõtteid väljendada ei tohi...WTF?

võitlesid mis nad võitlesid aga tõsiasi on see( nagu jalka koondiseski) " ilus mäng aga kaotasime"...vahet pole kuidas kaotad, kaotus on kaotus...mehed peaksid olema juba natukenegi kogenumad, et selliseid vabakaid jm sisse visata...
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

kuule tiim mida sa ise siin seletama tuled vat just selle sama asja pärast kuna olen juba ise mitmeid aastaid mänginud tean kuidas mängib siin kohal psüühika ehk kui sul treener ütleb ahh ole ikka sittakott küll teed õhtu lehe lahti oi need mehed küll mängida ei oska jne see võtab ikka 100% kindluse ära imestasin ültse ,et Kangur nii korraliku mängu tegi ,aga kui tänase mängujärel on jälle virin ja hala samasugune ja õeldakse ka otse nimed välja siis võib samamoodi juhtuda ka edasipidi tähtsatel hetkedel.
Tiim
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Jaan 2008, 19:02

Postitus Postitas Tiim »

ei ole minagi võõras selles mängus, aga see pole tähtis kes kui kaua on mänginud....sinu jutust jäigi selline mulje et kui ma näiteks jalkat ei mängi siis kommenteerida ka ei või. Kuid ometi võib sest see on sõnavabadus, ja ma võin arvata mida mina tahan. sina võid arvata mida sina tahad, nii see elu käib...

Veidigi profesionaalsema suhtumisega mängijad ei lase ennast mingite kommenteerijate halvustavast jutust häirida. Ok Kangur mängis kuidas mängis, tema kohta korralik partii, ei vaidle vastu, kuid rahvale jääb siiski see meelde kuidas ta mööda viskas...eestlased on enamik sellised...ja kui mõni koondise mängija tooks sellise vabanduse umbes et, oi ma ei saa hästi mängida kuna delfi debiilid kommivad mind halvasti, siis see isik ei kõlbaks isegi amatööride sekka... aga noh loll on see kes vabandust ei leia..
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

ok las jääda igale ühele oma arvamus kuid ma usun kui me saaks näost näkku rääkida siis ma teeksin selle asja selgeks mida ma õelda tahan ma tegelt ei mõelnud seda ,et ei või komenteerida seda võib loomulikult kuid ma mõtlesin seda ju ,et selline kritiseerimine pole õige.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Väristasid kätt nagu A-klass aga mis teha.
Võitu pakuti tõesti kandikul nagu Enden ütles, aga õnn soosib tugevamaid :)
Võidetavad vastased on Makedoonia ja Läti kindlasti, aga üks aasta võiks meil tõesti loosimisel natuke rohkem vedada.
Tiim
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Jaan 2008, 19:02

Postitus Postitas Tiim »

vot sellele ma tahtsingi su tähelepanu juhtida :)
ma arvangi et sa mõtlesid selliste vendade kommentaare, kes aastas korra korvi vaatavad ja siis lõugavad et eesti on pask jne, sellised tõesti võiksid tasa olla :D
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Noo tublid et võitlesid,aga no kurat kunagi peab Eesti õppima lõppu mängima kah.Kõrini koguaeg kiitmast seda et meeskond võitleb hästi jne.Krt võitma on ka vaja hakata!
Vasta