Jalgpall

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

TDK kirjutas:
zero0 kirjutas:
TDK kirjutas: Sul on endal nii suur ego ja arvad et mul samuti, et ennast temaga võrdlema hakkaks w ?
Näita mulle mõnda kasutajat siit foorumist, kes ennast temaga võrrelda saaks.
Või kui tahad niisama paukuda, siis võime kokku saada ?
No okei, selliseid skille nagu tal, sul kindlasti ei ole.

Suht lame vend oled:"Või kui tahad niisama paukuda, siis võime kokku saada?" Endal pole naljakas?
Ei olegi, miks sa siis arvad, et ma ennast temaga samastan ?
Mul naljakas ?
Kusjuures on küll, sinu viimase kahe lolli kommentaari peale olen natukene muiganud küll.
Edasipidi võid PMi saata kui sul veel midagi öelda on :)
Mis mul ikka enam edasi öelda, sa võid ju oma shemale´i edasi fännata. Ja punkt!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

zero0 kirjutas:
TDK kirjutas:
zero0 kirjutas: No okei, selliseid skille nagu tal, sul kindlasti ei ole.

Suht lame vend oled:"Või kui tahad niisama paukuda, siis võime kokku saada?" Endal pole naljakas?
Ei olegi, miks sa siis arvad, et ma ennast temaga samastan ?
Mul naljakas ?
Kusjuures on küll, sinu viimase kahe lolli kommentaari peale olen natukene muiganud küll.
Edasipidi võid PMi saata kui sul veel midagi öelda on :)
Mis mul ikka enam edasi öelda, sa võid ju oma shemale´i edasi fännata. Ja punkt!
Kiitused sulle, targem annab järele eks :)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:
TDK kirjutas:
zero0 kirjutas: No okei, selliseid skille nagu tal, sul kindlasti ei ole.

Suht lame vend oled:"Või kui tahad niisama paukuda, siis võime kokku saada?" Endal pole naljakas?
Ei olegi, miks sa siis arvad, et ma ennast temaga samastan ?
Mul naljakas ?
Kusjuures on küll, sinu viimase kahe lolli kommentaari peale olen natukene muiganud küll.
Edasipidi võid PMi saata kui sul veel midagi öelda on :)
Mis mul ikka enam edasi öelda, sa võid ju oma shemale´i edasi fännata. Ja punkt!
Kuule lõpeta ära nüüd, igal inimesel on oma valida, millised mängijad talle meeldivad või mitte. TDK, sina võta oma kokkusaamiste pealt ka hoogu maha, me hoiame pöialt siin ikkagi Kalevile, muhku võida sa endale kuskil mujal norida.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Sellest ajast peale kui ma selle foorumiga liitusin on siis koguaeg sellised kõvad sõnavõtjad, ükskord viskab lihtsalt üle, usun et mõistad mind.
Ma ütlen rahulikult, et mulle meeldib Ronaldo mäng ja siis hakkab lambist mingi vend põrkama, ärritusin täiesti asja eest nii et jah.

Aga Kalevile hoiame muidugi pöialt :)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

TDK kirjutas:Sellest ajast peale kui ma selle foorumiga liitusin on siis koguaeg sellised kõvad sõnavõtjad, ükskord viskab lihtsalt üle, usun et mõistad mind.
Ma ütlen rahulikult, et mulle meeldib Ronaldo mäng ja siis hakkab lambist mingi vend põrkama, ärritusin täiesti asja eest nii et jah.

Aga Kalevile hoiame muidugi pöialt :)
Tõesti, ma mõistan seda. Mulle jääb natuke arusaamatuks, miks lastakse sellisetel vaidlustel tekkida. Moderaatorid on selle teema kahesilmavahele jätnud... :rolleyes: Aga noh, asi on lahenenud

Nüüd teemasse ka. Minu arust on Ronaldo mäng väga ilus ja tehniline, kuid vahepeal käib see kukumine, nutunäo tegemine jms närvidele, kuid samas on saanud sellest jalgpalli üks osa. Loodan, et mind nüüd selle posti pärast naiseks tembeldama ei hakata. :)
Viimati muutis Kalev, 18 Sept 2008, 16:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Just, see kukkumine käib kohati närvidele, kuid see toob meeskonnale kasu, mitu korda on ta kukkunud ja saanud ohtlikust olukorrast karistuslöögi ja selle ise ära realiseerinud.

Kukkumine ja '' näitlemine '' on tõesti praegu üks jalgpalli osa.
Siia ka üks video juurde : http://www.youtube.com/watch?v=QRO626ImQek , see on muidugi pila versioon, kuid peab itaallaste puhul täielikult paika.
Viimati muutis TDK, 18 Sept 2008, 16:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

TDK kirjutas:Just, see kukkumine käib kohati närvidele, kuid see toob meeskonnale kasu, mitu korda on ta kukkunud ja saanud ohtlikust olukorrast karistuslöögi ja selle ise ära realiseerinud.

Kukkumine ja '' näitlemine '' on tõesti praegu üks jalgpalli osa.
Siia ka üks video juurde : http://www.youtube.com/watch?v=QRO626ImQek , see on muidugi pila versioon, kuid peab itaallaste puhul täielikult paika.
no itaalastest ei ole mõtet yldse rääkida.....need on ehtsad naised seal väljakul (ei tahtnud naissugu sellega solvata, vabandan, kui tegin, aga ei olnud paremat sõna nende iseloomustamiseks.)
see video näitab veel paremini http://www.youtube.com/watch?v=aBGP3QueQ5s
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

ManU ja Chelsea tegid 1:1 viigi
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Hull mäng oli , manu oleks võinud võita !
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Pavljutšenkot hämmastas Tottenhami trennide raskus
24.09.2008 19:22


Sel hooajal Tottenham Hotspuriga liitunud Roman Pavljutšenko on šokeeritud oma uue klubi treeningute intensiivsusest.

Venemaa koondise ründaja ütles, et elas vaevu üle ühe üldfuusilise trenni ja leidis, et tõstmisraskused olid liiga suured.

"Inglismaal on teine treeningsüsteem," sõnas 26-aastane jalgpallur ajalehele Sovetski-Sport. "Hetkel on mängud kolmapäeval, pühapäeval, kolmapäeval, laupäeval. Treening on selline - need, kes mängivad, saavad puhata ja teised teevad kerge trenni palliga. See pole nii raske."

"Aga kui mängudel on nädalane vahe, on trennid tõsised. Kui ma olin äsja saabunud, siis elasin need vaevu üle. Ma vaatasin oma kella ja nägin, et treeningsessioon oli kestnud täpselt kaks tundi. Siis veel pool tundi võimlas. Kaks ja pool tundi. Kas suudate seda kujutada?"

"Ma treenisin nagu ei eales varem. Raskused muutusid ülejõu käivaks ja ma ütlesin treenerile, et ei saa seda teha. Viis, kuidas nad töötavad, oli šokeeriv. Ma mõtlesin, et see on palju lihtsam."
surfaja

Postitus Postitas surfaja »

http://sport.err.ee/index.php?0580659

Flora sai fännide rassistlike avalduste eest 10 000 eurot trahvi

UEFA distsiplinaarkomisjon määras Tallinna FC Flora jalgpalliklubile fännide rassistlike hüüdlausete pärast 10 000 euro suuruse trahvi.

Rahvusvahelise jalgpalliorganisatsiooni UEFA distsiplinaarkomisjon arutas oma hiljutisel istungil 31. juulil Tallinnas FC Flora ja Djurgarden IF vahelisel UEFA Cupi korduskohtumisel aset leidnud intsidenti, mille käigus pidas politsei kinni viis pealtvaatajat, kellele esitati süüdistus rassistlike hüüdlausete kasutamises ja vägivallale õhutamises.

Seoses nimetatud korrarikkumisega määrati FC Florale rahaline karistus summas 10 000 eurot.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Eesti U19 koondis siis võitis tna Horvaatiati 4:1.Täiesti uskumatu ja super tulemus meie poiste poolt!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

KalevForever kirjutas:Eesti U19 koondis siis võitis tna Horvaatiati 4:1.Täiesti uskumatu ja super tulemus meie poiste poolt!
...Suht ootamatu tulemus küll.Kõva sõna igatahes. http://sport.err.ee/index.php?0581217
YNWA
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

tänane everton - newcastle oli täiesti haige mäng. everton juhtis kuni 44. minutini 2:0, newcastlei treener oli just läinud treenerite pingilt,riietusruumi minema. kui newcastle lõi 45ndal minutil värava. Uuel poolajal lõi newcastle ka teise värava kohe 2.el minutil. ja newcastlei treener tuli väljakule tagasi.
väga haige treener on see newcastleil. mingi valus närvimineja.
Vasta