Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

off... ja nendes Pilk on sSITAKS PAKSUKS läinud ju :D
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

EPL: Müürsepp: peab olema kõrge valulävi, et treeneri sõimu kannatada
14.07.2008 08:46


Martin Müürsepa jalg paraneb visalt, kuid sügisel 34-aastaseks saav korvpalliäss ei mõtlegi ketse varna riputada. Ta tahab raskest olukorrast välja rabeleda ja mängust taas mõnu tunda.

•• Millal lähed veel Soome arstidelt abi küsima?

Ühele Helsingi arstile oleks vaja veel jalga näidata, aga ta on puhkusel. Turus käies kuulsin, et oleks hea, kui pool aastat läheks operatsioonist mööda, siis saaks täpse ülevaate, mis on paranenud ja mis mitte. Augusti alguses möödub operatsioonist pool aastat. Mõtlen: peaks ikka tegema veel ühe operatsiooni.

•• Kui tugev on veel su tahe korvpalli mängida?

Ainuke takistaja ongi haige jalg. Ma pole juba peaaegu kaheksa kuud korvpalli mänginud. Vähemalt pooleks aastaks jään veel

eemale. Tahan näha, kas rabelen olukorrast välja. Kui jalg kandma hakkab, on vormi taastamine paari kuu küsimus.

Ma ei tunne end vanana. Mul ei valuta põlved, õlad või käed. Ainult üks tobe koht segab. Tahaks end kokku võtta, et olla uuesti mängija
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

loe natuke teisi teemasid. See jutt oli juba olemas !!!
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

irw.nägin ka mürkat õllekal.seal küll polnud aru saada et tal jalg vigane oleks.seal tal ei kandnud mõlemad jalad:D:D:D
elagu kalev.go,go,go kalev
bvklv

Postitus Postitas bvklv »

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=289142&lid=7

haha, mürka hakkab laulma nüüd,
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mul sõber nägi eile Helsingi sadamas teda ja tegi video, mees konkreetselt lohistab oma jalga järele :(
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

nüüd siis ka veel sellised lood :(

http://sloleht.ee/index.aspx?id=293165
Margus

Postitus Postitas Margus »

Armu suhte kohta ütlen nii, et täna oli mürka eesti-israel mängul koos oma naisega :)
aga: lahkus ta mängult karguga! :(
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Augustis tänavu juba teisel jalalõikusel käinud Martin Müürsepp kinnitas, et soov korvpalliplatsile naasta pole kadunud.

Viimase kümnendi Eesti parim korvpallur Martin Müürsepp on kaheksa kuu jooksul elanud üle kaks operatsiooni ning korvpalliringkondades on sahistatud, et tituleeritud vanameister ei pruugi enam kunagi tippsportlasena platsile joosta.

Müürsepp ise püüab karjääri lõpetamise mõtteid eemale tõrjuda. «Mingit muud tegevust pole ma endale veel plaaninud – ja ega mul polegi midagi targemat teha kui mängida,» rääkis ta. «Pean end veel korvpalluriks, ega kavatse ketse varna riputada.»

Haavad alles paranevad

Samas nentis Müürsepp, et pole lõpetamise teemal kuigi palju sisemiselt arutlenud. «Olen korvpalluriametit juba väga kaua pidanud, seega tähendaks loobumine väga suurt otsust,» lausus ta.

Möödunud sügisel Austraalias pallinud, ent kannakõõluse üha süveneva valu tõttu koju naasnud Müürsepp käis doktor Toomas Teini juures lõikusel veebruaris. Alguses tundus, et mängumehe jalg hakkab paranema, ent tegelikult selgus, et operatsioon ei toonud soovitud leevendust. Täide ei läinud Müürsepa soov aidata koduses finaalseerias uut koduklubi Kalev/Cramot, ebareaalseks osutus ka suvel Eesti koondise särki pugemine.

Augustis heitis Müürsepp uuesti lõikuslauale, seekord juba Soomes. Nüüd on ta kargud nurka visanud, ent käimine valmistab endiselt valu ning pikki jalutuskäike ei saa ta ette võtta. «Praegu on vaja lihtsalt oodata ja jalale rahu anda,» sõnas Müürsepp. «Haavad alles paranevad, ma pole eriti targem kui vahetult pärast lõikust.»

Viimased nädalad on Müürsepp veetnud puhates. Põhimõtteliselt saaks ta jõusaalis ülakeha treenida, kuid ei pea seda kuigi mõttekaks. «Juba vanema mängijana pole mul mõtet ülakeha hirmus kõvaks pumbata. Kui jalg paraneb, suudan end vormi viia, ent selleks on vaja eelkõige joosta,» arutles ta. «Olen professionaalne sportlane ja tean, kuidas oma keha eest hoolitseda. Loomulikult on lõikusest taastumise ajal tekkinud mõned lisakilod, kuid nendest saab lahti.»

Soov võita on säilinud

Kuigi Müürsepp on karjääri jooksul palju saavutanud, leiab ta, et jätkamiseks pole motivatsiooni leidmine kuigi raske. «Sporti tehakse selleks, et võita – pole vahet, kas eurosarjas või koduses liigas,» sõnas ta. «Minul on see soov säilinud. Tore oleks veel kord kas või Eesti meistriks tulla.»

Varakevadel Kalev/Cramoga sõlmitud leping on jätkuvalt jõus ning Müürsepp peab end selle klubi mängijaks. «Vähemalt eile olin veel küll nende nimekirjas,» kinnitas ta muiates.

Müürsepp tunnistas, et jälgis Eesti koondise EM-valikturniiri mänge suure huviga. «Mänguliselt polnud ju midagi hullu, kuid tulemus oli vilets,» tõdes veel mullu Eesti koondise särgis pallinud mees ning arutles võimaluse üle järgmisel suvel riigi esindusele taas appi tõtata. «Päästaksime koos Gert Kullamäega koondise mudaliigasse vajumisest,» lisas ta naerusuiselt.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Palju õnne ja saa ruttu terveks.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Õnne!
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

õnne
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Õnne!!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Kolm õnne.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Kristo kirjutas:Õnne!
Vasta