Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Minu arvates on Kangur palju kasulikum nr4 peal, tal ei ole piisavalt oskusi palliga ja head kaugviset et mängida nr3 aga tal on hüppevõime ja kehaehitus et mängida edukalt nr4. Hea näide rocki vastu Müürseppaga tuli ilusti toime aga kui pandi Teini katma jooksis Tein temast rahulikult mööda ja Kangur tegi palju vigu, Tein on küll nr2 aga ULEBis on paljudel meeskondadel sama head mehed nr3 peal ja siis jääks Kangur hätta.
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Minu lemmik mängujuht sel hooajal ULEB cupis- http://www.ulebcup.com/ulebcup/home/on- ... &pcode=KMG
Mängis siis üleelemine hooaeg Barcelonaga euroliigat-oli üks liider Navarro järel
Eelmine hoaoeg oli Lakersis,mees sai isegi suht korralikult mänguaega,aga siis Valencias see hooaeg.
Ja Moskva Dinomo jõuab 100% finaali
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

tra sa point quard ei saa ikka aru veel et arbet on sg ja kangur sF w?????... päris hea mõte on jätta kriisa tiimi ainsaks Sg-ks (y)
Viimati muutis Oskar8, 26 Aug 2007, 15:43, muudetud 1 kord kokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Oskar8 kirjutas:tra sa point quard ei saa ikka aru veel et arbet on sg ja kangur sF w?????... päris hea mõte on jätta kriisa tiimi ainsaks Sg-ks (y)
Rahune maha, taun. Igal ühel on asjast oma arvamus. Tiinekas selline.
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Kle Oskar Arbet võib vabalt SF mängida ja ega sellepärast Kriisa ainuke SG ei ole saa aru et mängiatel ei ole kindlat 1 positsioon mida nad mängima peavad. Mängiti ju see hooaeg ka vaehepeal Sokk, kriisa, Arbet, Kangur, Reed. Kui õigesti märgistada siis on Kriisa SG/PG Arbet SG/SF ja Kangur SF/PF ehk nad mängivad 2 positsiooni mitte ainult ühte.
simpson

Postitus Postitas simpson »

mina isiklikult ei paneks Kriisat mitte mingil juhul viskaja koha peale, kuna ta vise ei ole just väga stabiilne.
mängujuhina bbl-is ja rääkimata eestikatel, veab ta vabalt välja ja usun, et ka ulebis ei teki katastroofi, kui Kriisa ja Sokk pg-kohta mängivad.
mina otsiks pigem viskajat ja Kanguri kõrvale PF-i. (jah, ka mina pean Kangurit pigem PF-ks kui SF-ks). kindlasti oleks vaja tsentrit Reedile vahetuseks.
SF-i kohta võiksid mängida Arbet ja Viiask, vahest ka Keerles.
kuigi Viiask on väga närviline vennike. ma pidin nutma hakkama, kui ma nägin teda Eesti - Makedoonia mängul Makedoonias. ta ei suutnud isegi palli korralikult põrgatada - käed värisesid nagu närvihaigel.
aga kui ta saaks oma närvipingest lahti ja õpetussõnu Maticilt, siis võib temast kujuneda hea mängumees.
edu kõigile algava hooaja puhul!
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

simpson kirjutas:mina isiklikult ei paneks Kriisat mitte mingil juhul viskaja koha peale, kuna ta vise ei ole just väga stabiilne.
mängujuhina bbl-is ja rääkimata eestikatel, veab ta vabalt välja ja usun, et ka ulebis ei teki katastroofi, kui Kriisa ja Sokk pg-kohta mängivad.
mina otsiks pigem viskajat ja Kanguri kõrvale PF-i. (jah, ka mina pean Kangurit pigem PF-ks kui SF-ks). kindlasti oleks vaja tsentrit Reedile vahetuseks.
SF-i kohta võiksid mängida Arbet ja Viiask, vahest ka Keerles.
kuigi Viiask on väga närviline vennike. ma pidin nutma hakkama, kui ma nägin teda Eesti - Makedoonia mängul Makedoonias. ta ei suutnud isegi palli korralikult põrgatada - käed värisesid nagu närvihaigel.
aga kui ta saaks oma närvipingest lahti ja õpetussõnu Maticilt, siis võib temast kujuneda hea mängumees.
edu kõigile algava hooaja puhul!
Viiask SF-i kohta nüüd küll ei mängi, aga jah, platsil on ta kohati ikka väga õnnetu. Meelde tuleb 2005/06 hooaja eestikate finaali 7. kohtumine Kalevi ja Rocki vahel kus Viiask täielikult läbi põles ja pärast tunnistas, et oli üleerutunud. Kokku peab see poiss ennast võtma kui ta Kalevi eest üldse platsile tahab saada.
Tanr

Postitus Postitas Tanr »

Who is the Serbian PF in Kalev?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Krt sa Oskar8 oled tõesti taun, närvihaige, mine karju kuskil mujal nurga taga..
Arbet mängis minu teada vist 2003/2004 SF, mingi ülemullune hooaeg, kui ta Saksamaalt Nybiti naases, pani Sokk ta SG'ks ja käskis kaugelt loopima hakata. Pikkust, hüppevõimet jne on Arbetil SF'na piisavalt, enne Saksamaale minekut oli ta vist Kalevis sf mu mäletamist mööda.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Tanr kirjutas:Who is the Serbian PF in Kalev?
Kalev/Cramo's headcoach Veselin Matic offered trial period to Bojan Pelkic. Also, during the next week an american pointguard and european big man will join the trainings.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Rahuneme nüüd maha. Nr 2, 3 ja isegi 4 positsioonidel mängivate pallurite tegelik pos. oleneb vastasest. Ühesõnaga vangerdusi Arbeti, Kriisa, Kanguri jt. puhul tuleb hooaja kõigus kindlasti ette. Kõik kolm tunnevad ennast ka erinevatel positsioonidel mängides mugavalt. Üks asi mis mul silma on jäänud, et kui Kangur mängib nr3 siis saab ta tunduvamalt rohkem kiirrünnakuid kui nr4 kohal mängides ja eks see ole ka loomulik arvestades, et nr4 müttab korviall, nr3 äärel ning taga. Samas on ka omad plussid kui Kangur mängib nr4.
Viimati muutis gametime, 26 Aug 2007, 18:57, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

omfg... asi selles et MATIC on BC KALEV/CRAMO peatreener ja trema kasutab arbetit PUHTALT SG-na!!! on juba räägitud sellest... aga oli jälle vaja hakata ajama seda arbet Sf.... ja grey sul siin kõige vähem möliseda... sina kui hiidlane võid olla kyll suur kalevi fänn ja korvpalli huviline, aga kalevi tegemistest sul väga suurt ylevaadet olla ei saa, no offence,.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Oskar8 kirjutas:omfg... asi selles et MATIC on BC KALEV/CRAMO peatreener ja trema kasutab arbetit PUHTALT SG-na!!! on juba räägitud sellest... aga oli jälle vaja hakata ajama seda arbet Sf.... ja grey sul siin kõige vähem möliseda... sina kui hiidlane võid olla kyll suur kalevi fänn ja korvpalli huviline, aga kalevi tegemistest sul väga suurt ylevaadet olla ei saa, no offence,.
rahnue nyyd mees,oli juba ennist juttu et iga mängija võib mängida vähemalt kahte erinevat positsiooni. olenevalt vastasest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Õige jah et põhiliselt kasutab matic arbetit sg positsioonil oskar ,aga igas mängus oli ta mingi hetkel ka sf ja mängis ka seda positsiooni niiet mõtle ka ennem kui õiendad liiga palju,niiet tai kasutanud teda PUHTALT AINULT sg positsioonil
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oskar8 kirjutas:omfg... asi selles et MATIC on BC KALEV/CRAMO peatreener ja trema kasutab arbetit PUHTALT SG-na!!! on juba räägitud sellest... aga oli jälle vaja hakata ajama seda arbet Sf.... ja grey sul siin kõige vähem möliseda... sina kui hiidlane võid olla kyll suur kalevi fänn ja korvpalli huviline, aga kalevi tegemistest sul väga suurt ylevaadet olla ei saa, no offence,.
Irwik, mida minu asukoht siia puutuma peab?

Sa teismeline, ülbe nolk (tõenäoliselt) peaksid tõsiselt närviarsti juurde minema. Võib-olla sa lihtsalt üritad siin uhkete sõnadega kõva meest mängida, aga usu mind, see ei õnnestu. Ma ütlen niimoodi rahulikult, et sulle kuluks rusikas silmnäkku ära, ehk tuleks mõistus pähe.:)
Nagu ütlesin, kine karju ja närvitse kuskil mujal.
Pelaegi, admin mainis ühes postituses selgelt, et signatuuri mitte kõrgemaks panna, sul on see aga vägagi kõrge, nii et ...aga sa ei saa ilmselt sellest aru ikka.;)
Viimati muutis greystone, 26 Aug 2007, 22:08, muudetud 1 kord kokku.
Vasta