Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

brendokas kirjutas:
Kristo kirjutas:Õnne!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Palju õnne ja kosu kiiresti !
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

villu123 kirjutas:Õnne!!
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

BigMac kirjutas:Palju õnne ja kosu kiiresti !
hendrikk

Postitus Postitas hendrikk »

BigMac kirjutas:Palju õnne ja kosu kiiresti !
tsitaat

Postitus Postitas tsitaat »

Mihkel111 kirjutas:
brendokas kirjutas:
Kristo kirjutas:Õnne!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

tsitaat kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:
brendokas kirjutas:
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Õnne
sickside
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Sept 2008, 21:09

Postitus Postitas sickside »

Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

pole hullu, mehed natuke vormist väljas veel. Aga hakkab juba tulema. :)
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ime et ta kalevi pingile magama ei jäänd
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Aus ja otsekohene.


Jalavigastusest paraneval Martin Müürsepal pole korvpalliplatsile asja, ööklubisse aga küll. "Ma võtsin oma sünnipäeval natuke liiga palju viina ja jäin magama. Ma ei tunne mingeid süümepiinu," tunnistab sportlane ja selgitab, kuidas üks õige pralle käib. "Kui vaja, panen uuesti käpa maha." Korvpalliliidus sellise suhtumise peale käsi ei plaksutata.

Kuigi Müürsepp on valu tegeva kannakõõluse pärast viimase kaheksa kuu jooksul kaks korda operatsioonilaual käinud, kinnitab ta ajakirjanikele, et ei kavatse veel ketse varna riputada, üritab hädadest üle olla ja fänne rõõmustada.




BC Kalev/Cramo meeskonna hingekirjas olevat tippsportlast võis möödunud reedel näha korvpalliplatsi asemel hoopis Tallinna vanalinna ööklubis Hollywood, kus ta purjuspäi õndsa und magas, poolenisti täis kokteiliklaas ees.

Eesti üks edukamaid pallureid tähistas seal oma 34. sünnipäeva. Paraku murdis naps ta maha. Ühel hetkel vajus laua taga istunud Müürsepal pea rinnale ja silmad kinni.

Tants ja trall jätkus Müürsepa kodus

Kui kaua värvilised unenäod kestsid, ei oska peakangelane tagantjärele öelda. Aga õhtu oli alles noor, isegi südaöö polnud veel käes.




"Ei pea palju alkoholi võtmagi. Olen teinud viimasel ajal palju trenni ja väsimus tuleb kiiresti peale," põhjendab Müürsepp varast uinumist ja nimetab pisikest peopausi hellitavalt puhkemomendiks.

Kas sõbrad äratasid üles ja viisid koju tuttu?

"Ei, ikka päris nii ei olnud. Tants ja trall käis pärast minu juures edasi," meenutab Müürsepp õhtu kulgu.

Uinaku jäädvustas ka üks seltskonnafotograaf ja seda saab näha internetiavarustes. Müürsepp ei muretse, et selline foto levib.

Klubimelu nautinud korvpallur on praegu juba välismaal. Möödunud nädalal pajatas Müürsepp Postimehele, et on küll kargud nurka visanud, ent käimine valmistab endiselt valu ja pikki jalutuskäike ei saa ette võtta.

Aga reisimine?

"See on mul... Põhimõtteliselt ei kuulu teile selgitamiseks, mida ma teen välismaal. Reisin praegu päris palju. Kõik," ärritub Müürsepp ja viib jutu tagasi ööklubiseiklustele. "Ma ei tunne mingeid süümepiinu. Mind ei huvita. Ja kui on vaja, panen uuesti käpa maha."

Sellega Müürsepp lõpetab.

Kodutiim kiidab, korvpalliliit laidab

BC Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ütleb, et kossustaaril on praegu kolm nädalat kestev puhkus.

"Ja sel ajal on inimesel õigus lõõgastuda. Tema treening algab alles oktoobri lõpus või novembri alguses," märgib Valdmaa. Etteheiteid ta Müürsepale ei tee, sest on ju tippmängija pidanud käima kahel lõikusel ja vajab võimalust aeg maha võtta. Samas nendib ta, et kohta peaks siiski valima. Avalikel üritustel on suur oht sellise käitumisega tähelepanu pälvida.

Eesti Korvpalliliidu president Peep Aaviksoo pole nii leebe kui Valdmaa.

"Fakt ise kui selline on taunimist väärt," ütleb ta, kui saab teada, et alkoholijoobes Müürsepp vajus klubis unne. Ainsa vabandusena – kui üldse - näeb

Aaviksoo seda, et kossumees pole praegu tegevmängija.

"Kindlasti ei luba Müürsepp endale selliseid asju, kui ta on võistlusrütmis," arvab ta. "Aga kindlasti ei ole see hea eeskuju, pole millestki rääkida... Usun, et kogenud inimesena sai ta sellest ka ise väga hästi aru." Aaviksoo nendib, et tuntud inimesed peavad rohkem mõtlema, kuidas käituda. "Kui kraanajuht või poemüüja on purjus, siis pole midagi, aga kui on tuntud inimene..."

Kõiki huvitab, millal naaseb Müürsepp oma liistude ehk korvpalli juurde. "Kõik oleneb sellest, kuidas jalg paraneb. Lootust on, et jaanuaris-veebruaris on ta juba mängimas," räägib klubi ootustest BC Kalev/Cramo juht Ivar Valdmaa.

Müürsepp ise jääb sellele küsimusele vastates kidakeelseks. "Ma ei oskagi öelda, sellega läheb aega."
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
dr

Postitus Postitas dr »

Mürka kuida jalg on?
ashton
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 29 Okt 2007, 11:03
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ashton »

Kas Müürsepa jala kohta on kellelgi infot? Kas teeb juba trenni või lonkab endiselt?
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Lonkab ikka küll , aga võrreldes sellega mis ta vahepeal lonkas on asi tunduvalt paranenud !
Vasta