Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Oskar8 ja greystone võtke parem mõlemad aeg maha! Peace!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gametime kirjutas:Oskar8 ja greystone võtke parem mõlemad aeg maha! Peace!
Nõustun ;)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ok, ma nõustun ka, kuid ma usun, et ma pole päris ainus, kellele Oskar8 pidev närvitsemine ja capsiga kirjutamine pinda käib.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:Ok, ma nõustun ka, kuid ma usun, et ma pole päris ainus, kellele Oskar8 pidev närvitsemine ja capsiga kirjutamine pinda käib.
Oskar võtab tõesti vahel liiga sõnakalt valedes asjades sõna....aga see selleks, praegu rahuneme kõik maha, oleme ikka ju kõik Kalevi fännid.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

oleme tõesti kalevi fännid ja tiskuteerida siin ju võib kuid on tõesti nõme kui omavahel siin ülbitsemiseks ja ütlemiseks läheb ,see omavaheline sõimamine nüüd küll mingit tulemust ei anna
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

oskab äkki keegi öelda hoopis seda kas see lubadut turniir kus pidid osalema Zalgiris ,Moskva Dünamo ja mingi Poola klubi ja Kalev toimub siis Septembris või ei ,sest kuidas siis neid mehi siin testitakse ,kes sobib ,kes mitte Eesti karika mängudest jääb ju väheks ,et sellest mingit pilti saada
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Vaadates kalevi asjaajamist ja mängijaid kes uueks hooajax toodud...mitte midagi ytlev monteneegrolane ja VIIASK:S on hea kui mingigi meeskond hooaaja algusex kooski on
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

loodame, et need mängijad jõuavad ikka kohale :)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

KalevForever kirjutas:Vaadates kalevi asjaajamist ja mängijaid kes uueks hooajax toodud...mitte midagi ytlev monteneegrolane ja VIIASK:S on hea kui mingigi meeskond hooaaja algusex kooski on
Viiaski toomine oli väga hea, Eesti kohta küllaltki hea tasemega. Tugevdab pinki. Monteneegrolase võiks ikka ennem ära oodata ja talle ka võimaluse anda. Ega Anwil teda ilmaasjata oma meeskonda ei võtnud, midagi peab temas olema. Raske on kritiseerida mängijat enne kui teda nähtud pole.
Viimati muutis Demarr, 27 Aug 2007, 00:50, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

minu jaoks jääb arusaamatuks mix hoidakse Toomet kalevis. Olgem ausad ega ta kalevis väga platsile ei pääse ja Raplal on hetke seisuga just Pf puuda ja välismehi lubasid nad see aasta mitte võtta
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Viiask ja´hia ost?sa oled kyll esimene keda ma tian kes seda arvax..mees ei suuda ei joosta ega palli põrgatada,kuigi kehalised eeldused on päris head.Koondises oli näha nelja meeskonna turniiril nt kui ''hia'' see mees on
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Keegi teab,mida Turner Battle Tallinnas teeb?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

KalevForever kirjutas:Viiask ja´hia ost?sa oled kyll esimene keda ma tian kes seda arvax..mees ei suuda ei joosta ega palli põrgatada,kuigi kehalised eeldused on päris head.Koondises oli näha nelja meeskonna turniiril nt kui ''hia'' see mees on
Ega Eesti kedagi teist nii head pingile võtta pole, kas Makke oleks parem? Eesti mõistes on ta kõva varumees.
Kui Matic suudaks ta närvidega midagi teha oleks väga hea :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Olen Demarriga täiesti nõus, Viiask on hea täiendus.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ise usun kah et matic suudab viiaskist normaalse mängumehe voolida.
Vasta