Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

Lisaks veel, et kui Allingu korda saab, suudab ta edukalt Tanokat oma 10 minutit vahetada. Praegu pidi habe üle poole tunni rassima. Ja usun et uus grusiin suudab lauavõitlust tasakaalustada, selleks ta pmst siia tuuaksegi
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

no eks järgmine nädalavahetus peaks juba mingi selgus majas olema, mis tasemel keegi on-siis ka kalevil mäng zalgirisega peetud ja ka ventspilsiga -isiklikult loodan, et kalev kehvem poleks kui eelmie hooaeg ikka parem
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Rockil varu on kindlasti aga millegi pärast on Eesti klubidel selline trend, et lõpp lihtsalt vajub ära :S
Aga noh, see mäng ei näidanud midagi.
Loodame parimat ning ootame BBLi hooaja hakkamist :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

homme siis Beard saab Zalgrise vastu mängida :D
barons

Postitus Postitas barons »

Hendrik. kirjutas:
vihane kirjutas:Rocki fännidel pole midagi rõõmustada 13p on ikka suur vahe :S lootsin paremat Rockilt, aga jah lõppeb nagu alati .S.
Noo Tannu ja Viktor olid ju puudu, neilt oleks kahepeale 20p kindlasti ära tulnud ja Viktorilt ka laudasid.
oleks on selline imelik loom, aga kui tein ja sanikidze oleks kahekesi 20p. visanud, ei oleks eichfuss kolmest pannud, aab oleks ka h 3-sest ilma, sest poleks väljakul olnud jne.jne.!
võrdled olematut;(!?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

ei saand mängu jälgida, kas Sokk ja Tzin olid korraga väljakul ka ?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

#7 kirjutas:ei saand mängu jälgida, kas Sokk ja Tzin olid korraga väljakul ka ?
olid küll
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Mulle meeldib Rocki juures see, et nende treenerid annavad ka noortele ja eeldatavatele pingimeestele mänguaega. Nagu eile said Eichfuss, Aab ja Kitsing proovida. Alati kui on vähegi võimalik anda noortele mänguaega, seda ka tehakse. Nagu eelmise aasta Eesti liiga mängudes ja ka play-offides anti Leppikule aega, mees kogus kindlust, ning Kalevi vastu finaalseerias oli ta juba vaimselt täiesti mänguvalmis ning tegi mitu head mängu. Samal ajal kui Matic lihtsalt suretas pingil oma mehi! Sokk, Pelkic, Arbet, Toome, Sergo, isegi Reed! Reed sunniti mängima playoffis Pärnu ja Pirita vastu! Täiesti vabalt oleks ka ilma temata hakkama saanud. Tagantjärele mõeldes oli Reedi lahkumine meeskonnast ikkagi 100% Matici teene. Mäletan ka meistriliiga mängu Rockiga, kus 2 minutit enne mängu lõppu oldi ca 23 punktiga ees ja isegi siis ei lubanud ta Pelkicit, Sergot ja Toomet väljakule! Viimaseks 20 sekundiks sai Keerles. Meestelt võeti igasugune isu ära. See, kuidas Matic Reedi sõna otseses mõttes "hooras" ja väsitas kasututes mängudes, kus oleks saanud vabalt Toomega hakkama ning mees oleks kogunud kindlust ning kogemust, oli ikka väga alatu temast! Loodan siiralt, et uus treener on mõistvam, parem suhtleja, meeskonna hinge ja vaimu looja, sest just sellest on Kalevil viimased 2 aastat puudu olnud! Hingestatud ning ühtsest mängust....
ats

Postitus Postitas ats »

Jah igati nõus eelnevaga. Matic ei jaganud seda vahetuste asja kohe kuidagi. Täiesti kaootiliselt käisid mehed mängu ja ega ilmselt Maticil endalgi mingit selet plaani polnud
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Jumala õige jutt!
Närvi ajas ka see, kui mees tegi vea, siis Matic võttis kohe pingile. Mees ei võtnud ka vajalikul hetkel time-oute. Kangur minu teada näitas Maticile mingi mäng, et võtku time-out. Keerlest suretas ka samamoodi nagu Arbetit, Sokku ja teisi. Reedi koha pealt ka olen täitsa nõus.
Mida rohkem usaldad mängijat, seda rohkem kogub too kindlust.
Väga positiivne oli eile vaadata, kuidas Kerde usaldas noori. Eichfuss, Kitsing, Aab ja Sokk. Kitsing oli neist küll kõige kahvatum, aga mida esimese suure mängu kohta ikka tahta. Timo ja Kristo said käe valgeks ja Sokk tegi ilusa mängu. Ka Kerde kiitis noori hea mängu eest.
Küsimus: Kas Kalevil on sel hooajal ainuke noor Kurbas?
Viimati muutis Kalev4ever, 28 Sept 2008, 10:58, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Kalev4ever kirjutas:Jumala õige jutt!
Närvi ajas ka see, kui mees tegi vea, siis Matic võttis kohe pingile. Mees ei võtnud ka vajalikul hetkel time-oute. Kangur minu teada näitas Maticile mingi mäng, et võtku time-out. Keerlest suretas ka samamoodi nagu Arbetit, Sokku ja teisi. Reedi koha pealt ka olen täitsa nõus.
Mida rohkem usaldad mängijat, seda rohkem kogub too kindlust.
Väga positiivne oli eile vaadata, kuidas Kerde usaldas noori. Eichfuss, Kitsing, Aab ja Sokk. Kitsing oli neist küll kõige kahvatum, aga mida esimese suure mängu kohta ikka tahta. Timo ja Kristo said käe valgeks ja Sokk tegi ilusa mängu. Ka Kerde kiitis noori hea mängu eest.
Küsimus: Kas Kalevil on sel hooajal ainuke noor Kurbas?
Valdmaa lubas paar noort meest veel juurde tuua.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Veski ka ju veel "noor" . :) Minu jaoks vähemalt, kuna ilmselt on suurem osa tema mängudest siiski veel ees ning tema tõeline korvpalluri karjäär võiks alata alles see hooaeg.
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

Veski on noorem kui Aab:)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mul oleks üks küss seoses moviemakeriga. Vaadake, kuidas saaks nii teha, et ühel klipil oleks heli ja teisel mitte? Et saaksin nn valikuliselt teha, et ühel klipil oleks backround heli ehk siis nt kommentaarid ja teisel mitte, et eem..üks loogiline variant peaks olema nii, et vajutan klipi peale, millel tahaksin kas heli jätta or kaotada, siis ülevalt Clip - Audio ja sealt siis edasi volume, aga miskipärast on audio sees valik nagu "Volume" ehk "Ctrl+u" mitteaktiivsed, neile klikata ei saa ja kui ma ka klaveril ctrl+u panen ei juhtu midagi..
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

greystone kirjutas:mul oleks üks küss seoses moviemakeriga. Vaadake, kuidas saaks nii teha, et ühel klipil oleks heli ja teisel mitte? Et saaksin nn valikuliselt teha, et ühel klipil oleks backround heli ehk siis nt kommentaarid ja teisel mitte, et eem..üks loogiline variant peaks olema nii, et vajutan klipi peale, millel tahaksin kas heli jätta or kaotada, siis ülevalt Clip - Audio ja sealt siis edasi volume, aga miskipärast on audio sees valik nagu "Volume" ehk "Ctrl+u" mitteaktiivsed, neile klikata ei saa ja kui ma ka klaveril ctrl+u panen ei juhtu midagi..
ise küll moviemakerit ei kasuta, teen tööd adobe premierega kuid vaatasin järgi ja minul küll oli volume aktiivne. võta töölauaks "timeline" mitte "storyboard" ning siis parem klikk sellel klipil mida tahad vaigistada ning sealt juba siis volume->mute clip
Suletud