Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Äkki ongi keskmängija serblane :P
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

segane ja põnev on õieti öeldud :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

:) loodame parimat :)
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Eks Kalevil ongi 4-5 mängijat puudu nii,et kui kõik väljamaalased tegijad siis ka Kalevile vajalikud.Arvan, et see aasta Eestikatel enam alet ei tehta kahele paremale ning mänge peaks kohe palju jaguma (36 mängu loogiliselt võtta).
BBL 18 mängu + play off
ULEB 10 mängu + järgmised ringid
Vigastused , haigused neid ikka juhtub , et meeskond tasemel oleks kogu aeg on pikka pinki vaja.
Reed,Viiask,Kangur,Keerles,Arbet,Kriisa,Sokk,Toome ( 8 meest olemas)
Järelikult 3-4 võõrast kindlalt juurde vaja ja võib-olla paar noort ka juurde.
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Teema on keda tahaks näha Kalevis.Mina tahaks näha paari 16-18 aastast andekat koolipoissi kes teeks trenni koos põhimeeskonnaga.
20cent
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 12 Juul 2007, 22:12

Postitus Postitas 20cent »

Loodan siis et tulevad tasemel mängijad ikka.
Viimati muutis 20cent, 28 Aug 2007, 11:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma nägin unes et see serblane on 2.08 pikk :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ma arvan et kui otse sõlmitakse leping serblasega, siis on kalevisse tulekul serbia C. Mängujuht on üsna kindlalt Usa mees. Monteneegro tüüp on PF ja SF vist ja siis äkki on testimisel veel mingi SG Usa mängija näol.
aga see on ainult oletus.
Veel oli postimehes selline lause:
Lepingu sõlmib Kalev ühe serblasega. «Ei taha nime veel välja käia,» salatses meeskonna mänedžer Remo Holsmer. «Tal on praegu viisaprobleemid, kui tuleb, siis esitleme kõiki mehi korraga.»
Esitleme kõiki mehi korraga. mis siis see tähendab siis et need kõik tyybid jäävadki kalevisse või :)
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Rock peaks omale PF musta mehe võtma muidu terve hooaeg kuuleb rassistliku möla.
tadaaaaa

Postitus Postitas tadaaaaa »

Kusjuures vist võtabki! Rohkem ei ütle :)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Ma julgen suure suma selle peale panna, et kui Kalev Rocki võidab siis Rocki fännid pläravad jälle oma Eesti meeskonnast ja Kalev on ainult mustade tiim ;)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kalev kirjutas:Ma julgen suure suma selle peale panna, et kui Kalev Rocki võidab siis Rocki fännid pläravad jälle oma Eesti meeskonnast ja Kalev on ainult mustade tiim ;)
Mul jumala suva sellest, kuisjuures ega loogiline on et euroopas pole ühtegi klubi kes tahab midagi suuremat saavutada ilma võõr mängijateta. niiet see on üsna loomulik asjade käik.ja usun et paljud õiged Rocki fännid ei virise sellise asja pärast. keegi ei keela neil kah tuua endale võõrmängijaid.:)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Just. Näiteks Ludwigsburg on ainult ameeriklasi ja brasiilasi täis (9 välismaalast) :) Gran Canarias on hetkel 6 välismaalast.
Viimati muutis Demarr, 28 Aug 2007, 13:24, muudetud 1 kord kokku.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

üsna loogline tegelt kuigi kalevis asi nii hulluks ei lähe. aga mina hindan hetkeseisu kalevis võõrmängijate palkamise osas normaalseks.
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Kannatasime terve suve ära eks kannatame veel need paar nädalat veel siis pilt selgem kes kus mängib.Kuigi häbi tegelastele kes lubasid varakult infot jagada(juunis)
Vasta