Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

ma juba hakkasin siis mõtlema, kui õhtulehes olid küsimused kerdele, et miks ta ühe soosikuna šiauliaid ära ei maininud, sest tegu on ju ikka vägagi arvestatava klubiga-eelmine hooaeg ei saanud kumbki meie meeskond nendest jagu- ja kohe oligi karistus käes, mina küll balti liigas rocki soosikute nimekirja ei paneks, ma kardan, et nii neil kui ka kalevil läheb see aasta tõsiseks tegemiseks et üldse kuue hulka saada.žalgiris ja rytas saavad kindlalt edasi, barons muutub iga aastaga üha tugevamaks , vaevalt riia ask-gi nõrgem on kui eelmine aasta , siauliai on alati väga tugev olnud ja ongi juba 5 kohta täis, ainuke küsimärk on ventspils nende eelmise hooaja lõpp oli vähe kahvatu aga, kui nad on selleks aastaks oma mängu käima jälle saanud, siis on nende vasti kah suht raske ja ongi 6 kohta täis-ehk siis meie klubid peavad ennast tõsiselt kokku võtma. loodan, et tänane rocki kaotus tõi nad maa peale tagasi ja kodus pannakse siauliai paika ikka - loodan et kalev ka homme žalgirisele hambaid näitab ja eelkõige loodan seda et kumbi võstkond arengus vähikäiku tegema ei hakkaks.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

3 korda sama asja postitada on ka tore.Aga muidu Kalev võitis küll eelmine aasta Siauliaid kodus.
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

vabandust mul näitas errorit kui hakaksin ära saatma ja siis proovisin uuesti
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

igal juhul rockist ja kalevist, kui mingitest favoriitide seltskonda kuulujatest ei saa kohe kindlasti rääkida.
TT

Postitus Postitas TT »

Kui ma ei eksi siis ETV spordisaates ei mainitud Rocki kaotust
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

etv spordis öeldi küll, see oli esimene või teine uudis kohe. sain ise ka alles sealt teada...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

TT kirjutas:Kui ma ei eksi siis ETV spordisaates ei mainitud Rocki kaotust
Esimene uudis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

mainiti ikka ma kuulsin alguses
Marek

Postitus Postitas Marek »

marxx762 kirjutas:
marek kirjutas:hmm kas mänge ka kuskilt nägema hakkab lähiajal:S?
internet live on täitsa olemas: www.bbl.net/netcasting
no see stastistikat vaadaka kül pole väga huvitav, atahks ikka pilti kah näha, võiks ju baltikodukale video streamingu kah valmis meisterda, niikuinii võetakse ju kõik mängud linti kah, siis võiks ju ka publik n'äha ehk rohkem, mitte oodakum millal ükskord etv otsustab üht mängu saja aasta pärast näidata.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Oskar8 kirjutas:Huvitav miks Pokla ei mänginud?
Pokla on vigastatud. Mingi aeg nägin, et lonkas. Pingil oli olemas.
Marxxx

Postitus Postitas Marxxx »

Marek kirjutas:
marxx762 kirjutas:
marek kirjutas:hmm kas mänge ka kuskilt nägema hakkab lähiajal:S?
internet live on täitsa olemas: www.bbl.net/netcasting
no see stastistikat vaadaka kül pole väga huvitav, atahks ikka pilti kah näha, võiks ju baltikodukale video streamingu kah valmis meisterda, niikuinii võetakse ju kõik mängud linti kah, siis võiks ju ka publik n'äha ehk rohkem, mitte oodakum millal ükskord etv otsustab üht mängu saja aasta pärast näidata.
****, maksa neile kui tahad mängu näha, idikas või veel parem, mine kohale
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

leedu pidi kandma üle mis see leeud tv koduka aadress oli
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

sealt ei kanna aga kusgilt pidi kandma mingi kanal
marek

Postitus Postitas marek »

Marxxx kirjutas:
Marek kirjutas:
marxx762 kirjutas: internet live on täitsa olemas: www.bbl.net/netcasting
no see stastistikat vaadaka kül pole väga huvitav, atahks ikka pilti kah näha, võiks ju baltikodukale video streamingu kah valmis meisterda, niikuinii võetakse ju kõik mängud linti kah, siis võiks ju ka publik n'äha ehk rohkem, mitte oodakum millal ükskord etv otsustab üht mängu saja aasta pärast näidata.
****, maksa neile kui tahad mängu näha, idikas või veel parem, mine kohale
sa eriti kõva mees:D, krt tahavad ju ala populaseerida, eks näidaku huvilistele rohkem mänge, ega koguaeg ei jaksa ju kuskile tallinna ronid 200 km kauguselt või veel rohkem leedtu või lätti.
artur

Postitus Postitas artur »

LR tegi 2 sek. 17-0 vahespurdi, vähemalt BBL live väidab nii
http://lb1.mbt.lt/prod/bbl/netcasting/?game_number=1291
Suletud