Zalgiris-BC Kalev/Cramo [2.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Ruutu

Postitus Postitas Ruutu »

Lugesin, et Baronsil probleeme vigastustega. Berzins ja Alexander ei saa mängida. oli vist keegi kolmas ka...
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

basketis päris tore ülevaade:

Poolaja võitis Kalev 38:34! Linehan on toonud 8, Pace ja Arbet 6, Fox 5 punkti. Vastastel on Willie Deane ja Paulius Jankunas vastavalt 13 ja 11 peal.

Teist veerandaega alustab Kalev kahe pallikaotusega - Todorovic ja Kriisa. Pace ja Kriisa saavad kirja ka möödaviske. Õnneks ei taba ka kodumeeskond. Ratko Varda korvist on seis 17:24. Soku ja Kriisa korvidest juhib Kalev 21:28. Vastaste vabavisketabavus hetkel - 12st 5! Maciulise lähi- ja Deane'i kaugviskest tuleb Žalgiris siiski järele - 26:28. Kui eile oli meeskonnakaaslaste leidmisega hädas Giorgi Tsintsadze, siis täna John LInehan - poolaeg pole veel läbi, aga mehel kirjas juba 5 pallikaotust... Õnneks vastab Deane samaga ja Arbeti kaugviskest kasvab Kalevi edu 5 punktile - 26:31. Ka Nate Fox saab käe valgeks - tema kaugviskest 28:34. Kõik neli Kalevi leegionäri on silma pähe saanud. Kalevil on skoori teinud 8, vastastel 4 (!) meest.

Linahen teeb oma kuuenda pallikaotuse. Aeg on puhuda tolm Balti liiga rekorditeraamatult.
9nda kalevlasena saab käe valgeks Keerles - 30:36. Mis puutub pallikaotustesse, siis rekord on seni leedulase Andrijus Petkunase nimel, kes tegi ajaloolises (kolm lisaaega!) Kalev-Neptunas mängus 9 pallikaotust.

Jah, üks Balti liiga kõigi aegade rekord täna ilmselt sünnib - John Linehanil on kirjas juba 7 pallikaotust. Meie õnneks on peaaegu sama õudne vastaste vabavisketabavus - 16st 7.
Mario

Postitus Postitas Mario »

Jah, Raimonds Vaikulis ka audis. Tegelikult oli Barons enne Presidentide turniiri ka väga nõrgalt esinenud, seega pole praegune seis mingi ime.
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

keegi teab mulle seletada mis t2hendab lay up missed?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

hendrik kirjutas:keegi teab mulle seletada mis t2hendab lay up missed?
See on korvi alt mööda visatud vise.
Uskumatu!Vahe juba 13!
Viimati muutis KalevForever, 02 Okt 2008, 19:34, muudetud 1 kord kokku.
Tartlane

Postitus Postitas Tartlane »

Tuleb vist nõustuda Kalevi uue treeneriga, et Linehan on tõeline liider ja suudab võtta mängukoorma enda õlule. Edu Kalev
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

KalevForever kirjutas:
hendrik kirjutas:keegi teab mulle seletada mis t2hendab lay up missed?
See on korvi alt mööda visatud vise.
Uskumatu!Vahe juba 13!
ok tnx:)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

+10

Väga valusa ründelaua lasime võtta ja siis 2+1. Aga kõik muu super!!!!
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

jube mis möön ainult visatakse mõõda :S
kalevi fänn

Postitus Postitas kalevi fänn »

miskipärast mulle hakkab tunduma et see linehan juba parmeri sarnane... parmer lammutas ka hooaja alguses ja linehan praegu samamoodi summib peale...
ats

Postitus Postitas ats »

Need inimesed, kes seal lauas live seisu teevad, suudavad ikka väga huvitavaid asju siia kokku sokerdada
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

5 steali Linehanil huvitav palju stealide rekord on?
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Ma tahax tiada millal saab Sokk ka natuke mänguaega...Linehan aint loobib ja loobib
kylaline

Postitus Postitas kylaline »

8
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

KalevForever kirjutas:Ma tahax tiada millal saab Sokk ka natuke mänguaega...Linehan aint loobib ja loobib
Stealib ka vahepeal:)
Aga Sokk võiks tõesti mängu saada.
Suletud