Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no ütles ju Holsmer ,et selle serblase nime ta ei avalikusta kuid selle montenegro mehe nimi ,kes siia testimisele tuleb on ju teada siis siit järelikult on tulemas keegi mees keda nii usaldatakse ja temaga kohe leping sõlmitakse kuid küsimus on ju selles kas see ongi siis see tsenter või on see äär keda oodatakse serbiast vot sellest ma aru pole saanud ,samas on ju öeldud ,et pidi tulema keegi tsenter Euroopast kuid kas see serblane ja see eurooplane keda siin oodatakse ongi üks ja see sama isik
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

See mees,keda üleeile Tallinnas nägin,oli 100% Turner Battle. Mul on 2005/2006 karikavõistluste finaali järgne pilt alles,keskel olen mina ja külgedel Victor Gonzales ja Turner Battle.Kodus pärast veel uurisin tükk aega,mulle tundus küll sama nägu. Aga jah,need mustad mehed on ka kõik nii ühtemoodi :) Võibolla oli hoopis üks ameerikalstest.Siis ütlen niipalju,et tagamängija oli ta igaljuhul. Minust(186cm) ta pikem eriti ei olnud. Ja oli suht kõhna kehaehitusega(nagu Kristo Aab)

Nii.Üks hea uudis on siis,et serblasega sõlmitakse leping kohe. Ilsmelt siis selline tuntud nimi ja loogiline mõtlemine ütleb,et on nagu siis see kapp/ründaja.

Pakun siis ,et on testimisel kaks PG. See,et veel üks Sg tuleb,oleks juba vähe mõttetu.Kui just Mati Arbetit SFi :D :D ei pane.

Hoopis loogilisem oleks,et monteneegrolane saab piletik koju tagasi ja siis tagaliini kaks musta ning Soku ja Kriisa.

Järgmine nädal siis ..
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jamh... aga ei tasu eriti loota tegelt et see serblane tuntud on, sest enne Johnsoni tulekut ka salatseti, aga kui ta tuli siis ennem ta nime polnud ma kuulnud :P
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Oskar8 kirjutas:jamh... aga ei tasu eriti loota tegelt et see serblane tuntud on, sest enne Johnsoni tulekut ka salatseti, aga kui ta tuli siis ennem ta nime polnud ma kuulnud :P
johnsoni tulekul oli mehel ka katseaeg. aga selle serblasega sõlmitakse leping kohe . see erinevus on .
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

õige....
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Hmm paar päeva ei saanud neti ja päris palju toredaid uudiseid vahepeal muidu see oleks vist Eesti liiga rekord kui Kalevise tuleb 5leegionääri.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no viite leegionäri vast ei tule
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

gasol2 kirjutas:Hmm paar päeva ei saanud neti ja päris palju toredaid uudiseid vahepeal muidu see oleks vist Eesti liiga rekord kui Kalevise tuleb 5leegionääri.
Raplas või Rakveres mängis minu mälu järgi ka kunagi viis väljamaalast. :D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Burlacuga sõlmiti ka eelmisel hooajal leping kohe, ilma testimisperioodita. Serbia on ikkagi tugev korvpalliriik, loodame, et tegemist on kõrgeklassilise mängijaga.
5 välismaalast on selgelt liiga palju, imelik on kui Eesti koondislased saavad 15-20min mängida. Ja ei tasu võrdlusi tuua Lätiga, sest neil on koondislased ühtlasemalt klubide vahel jaotatud.
Viimati muutis gametime, 28 Aug 2007, 20:30, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Noo masügavalt kahtlen kas keegi neid serbia mängijaid siit nii hästi teab et teda nii tuntux saab nimetada.Aga Johnson oli ju ka ikkagi ennast hästi tõestanud mängija...Kui sa ikka Kreeka liigas 20 punni mängust paned...Ja Burlacu oli Fiba euroliiga finaaliMVP ikkagi
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

marxx762 kirjutas:hmm . frier oli positsioonilt kes? pg?sg?
Kalevi fänn ja ei tia kes oli Turner Battle ega mis positsiooni mängis Frier?
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

KalevForever kirjutas:
marxx762 kirjutas:hmm . frier oli positsioonilt kes? pg?sg?
Kalevi fänn ja ei tia kes oli Turner Battle ega mis positsiooni mängis Frier?
Pole vaja hakkata jälle tülisid looma :)
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

KalevForever kirjutas:
marxx762 kirjutas:hmm . frier oli positsioonilt kes? pg?sg?
Kalevi fänn ja ei tia kes oli Turner Battle ega mis positsiooni mängis Frier?
turner battlit mai mäleta tõesti kuna olen veel üsna noor. mäletan troy coleman-i näiteks ja veel muid tol ajal eesti liigas mänginud võõrmängijaid. ja frier-i ei mäleta täpselt sellepärast kuna see mees loopis palju peale kuid ka juhtis mängu väga palju oma tegmiste järgi. ja sealt tulenes ka kysimus mis positsioon ta õigemini oli . kas siis pg või sg.

Rahu!ainult rahu.
Viimati muutis marxx762, 28 Aug 2007, 21:42, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ma olen täitsa kindel ,et see Serbia vend on see tsenter ja Kalev ju lubas ,et tsenter tuleb umbes 215pikk ja 120kg ok vb tuleb natuke lühem ja kergem ,aga mitte palju muidu nüüd saab juba vaikselt vaatama hakata kes see võib olla. Hmm äkki suudame saada endise Real Madridi mängija 213cm pikka tsentri Radko Varda eelmine aasta uleb cupis 7.6 ja 4.3 lauda tema oleks muidugi super kuid ma arvan ,et jääb kalliks minu arust on ta vabaagent või endine hemofarmi tsenter Velimir Radinovic Uleb cupis 9.3 punkti 4.1 lauda 0.9koppa mehel pikkust 212cm. Või siis eelmine aasta Crvena Zvecda mänginud 211cm pikk Petar Popovic 8.5punkti 3.6 lauda. Lihtsalt vaatasin mõned mehed kes võiksid niisugused head mängumehed olla ja sobida.
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Burlacu-niipalju kui mina Maticist aru sain,valis ta mehe seetõttu,et tal olevat meeles mäng Bundesliigas,kus Burlacu 5 kolmest tabas.Lisaks oli mees vedanud rumeenlaste Asesofti Ploiesti FIBA Challenges võiduni.Burlacu oli MVP.Seega oli ennast tõestanud ja selliste meestega tehakse tavaliselt leping kohe.Seepärast loodame,et serblane ikka on lepingut väärt.

Aga 5 võõrmängijat on täitsa normaalne,arvestades taset ja sarjade tugevust. Suht mõtetu on just palgata meeskond täis igast saasta,eriti,kui kusagilt tulemust loota pole.FAUSTO-eelmine hooaeg raisati raha aint pronksmedali peale. Ma küll lootsin,et Nybit poisid oleks selle seeria omale veadnud.Ja palju puudu ka ei jäänud.

2003/2004 Ehitustööriist:
Daniel Johnson(Iisrael)
Greg McQuay(USA)
Aba Koita(Prantsusmaa)
Allen Watson(USA)

2004/2005 Rapla: :D
Artis Stankevits(Läti)
Mindaugas Mockus(Leedu)
Tomas Vanagas(Leedu)
Sharunas Skadas(Leedu)
Tomas Purlis(Leedu)
Raitis Stankevits(Läti)
Vasta