Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Super uudis sellise tasemega meest isegi ei oleks oodanud kalevisse!:)
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

tanr kirjutas:Any news about foreigners?
Kalev/Cramo signed Vladimir Vuksanovic PF 205. He previously played for University of Surgut (Russian Superleague) where he averaged 12 ppg and 4.3 rpg. He also played for PAOK (Greece), Khimki (Russia) and Azovmash (Ukraine). In the 2003-04 season he averaged 19.8 ppg and 3.3 rpg in ULEB Cup season.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

4 välismaalast juba olemas javiies tulekul,võrreldes eelmise hooajagakiire tegutsemine:D
Viimati muutis KalevForever, 30 Aug 2007, 00:40, muudetud 1 kord kokku.
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

vat kus palju häid uudiseid korraga:P
rahulolu;)
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Kisub sinnapoole kuidas arvasin,et 4-5 välistäiendust väga-väga hea uudis.Rytas ja Zalgiris on ka viimased hooajad 4-6 väljamaalasega kogu aeg mänginud.Nüüd loodaks ,et trenni 2-3 noort st.16-18 aastastkoolipoissi lisaks ka võetaks palli ette söötma:)
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Jah suht tore loodame ,et Vuksanovic on ka kaitses korralikum mees kui Burlacu ja Vukacanovic on ka korralik vabaviskaja ,aga lauas ei tundu eriti tugev nii ,et ühe kappi peaks küll juurde tooma.
ml

Postitus Postitas ml »

korraliku pukki ikka ei tooda ju reedile vahetuseks? mingi serb ja bosnia mees mõlemad 205 pikad..
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

ja veel 30. augustil liitub meeskonnaga ka 27 aastane ameeriklasest tagamängija Marlon Parmer. Californiast pärit 191cm pikkune pallur on mänginud Poolas, Saudi-Araabias ja Venetsueelas ning on osalenud ka NBA suveliigades, kus mängis Minnesota Timberwolves'i ja Miami Heat'i koosseisus.

C-Reed
PF-Vukcanovic/Viiask/Toome
SF-Kangur/Pelkic/Keerles
SG-Arbet/Kriisa
PG-Parmer/Sokk

Ega ometi 11 mehega minda mängima ehk siis ikka tuleb üks suur pukk ka.
Viimati muutis gasol2, 30 Aug 2007, 11:30, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

See Vuksanovic ja Palmer on küll kõigi kirjade järgi korralikud mängumehed aga eks nad peavad veel end tõestama. Pelkici kohta ei oska midagi arvata, eks mängud näitavad. Aga nagu Leedu klubide näitel, ei ole mingi probleem kui välismaalane mängib 10-15 minutit pingi pealt tulles. Ma isiklikult kaldun isegi arvama, et ühtegi pikka pole juurte vaja, kaitselaua mahavõtmine ei sõltu niivõrd mängija pikkusest kui blokkimise oskusest ning meeskondlikust tegutsemisest. Eeldades, et Pelkic ja Vuksanovic on lauas korralikud. Rünnakul pole lauapallide pärast väga vaja muretseda - Kangur!

gasol2, ma isiklikult soovin ja loodan Tanel Soku põhimängujuhina näha :)
Viimati muutis gametime, 30 Aug 2007, 11:35, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

MA arvan siiski ja olen selles üsna kindel ,et põhikooseis hakkab olema

C-Reed
PF-Vuksanovic
SF-Kangur
SG-Arbet
PG-Parmer
teet

Postitus Postitas teet »

gasol2 kirjutas:MA arvan siiski ja olen selles üsna kindel ,et põhikooseis hakkab olema

C-Reed
PF-Vuksanovic
SF-Kangur
SG-Arbet
PG-Parmer
jänki ja vuksanovic on ju alles testimisel
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kuulge mis jama see peaks olema Bojan Pelkic on seal tiimis ju kirjas hoopis http://www.ulebcup.com/ulebcup/competit ... ubcode=BUD
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ehhee, aga kuidas siis Kriisaga lood jäid, temast saab siis viskav tagamängija või mängujuht?
Ja kui selline koosseis oleks, siis ma ütlen ausalt, et 3 väljamaalast ja 2 oma meest algkoosseisus - see hakkaks natuke mul südant kriipima.
Viimati muutis greystone, 30 Aug 2007, 11:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gasol2 kirjutas:Kuulge mis jama see peaks olema Bojan Pelkic on seal tiimis ju kirjas hoopis http://www.ulebcup.com/ulebcup/competit ... ubcode=BUD
See oli ta eelmine meeskond. Ehk oli mingi selline värk nagu kunagi Eestis - saad välismaalt pakkumise, võid lepingu lõpetada ja minna.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

greystone kirjutas:Ja kui selline koosseis oleks, siis ma ütlen ausalt, et 3 väljamaalast ja 2 oma meest algkoosseisus - see hakkaks natuke mul südant kriipima.
Täiesti nõus
Vasta