Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
djm

Postitus Postitas djm »

mida te seda läänt nii väga naerate? teine poolaeg on ta parem olnud, kui alguses, vaevalt te ise paremini teeksite. tore, et vähemalt üks pisike raadiojaam viitsib ülekannet teha, mitte nagu ETV või Kalev Sport. Martasse peaks hakkama pigem tänukirju saatama
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ka mina pooldan seda arvamust, et BBLis ja Eurosarjades olen ikka kõvastu ka Rocki poolt, samas kui Rock täna ca. 20ga ära paneb siis jäävad meie 2 kaotust ikka väga kripeldama, eriti eilne mäng :S
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Mina olen praegu küll Rocki poolt selles mängus. Rytast võita on ikka kõva sõna.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Ma Ei Saa Aru Osadest Inimestest! Me Peame Õnnelikud Olema, Et Eestlased On Sellises Seisus Praegu!!!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Rock on meie põhikonkurent BBL-i playoffi kohale, seega oleks väga imelik olla Rocki poolt, et nemad saaksid yhe planeerimata võidu krija....


ega see , et me 40 mängust yhe võidame ei pane leedukaid arvama, et nyyd on kyll see Rock kõwa, vaid vastupidi. järelikult on nemad ise sellised saastad ja pead hakkavad lendama.
Viimati muutis Oskar8, 05 Okt 2008, 18:17, muudetud 1 kord kokku.
artur

Postitus Postitas artur »

zero0 kirjutas:Ma Ei Saa Aru Osadest Inimestest! Me Peame Õnnelikud Olema, Et Eestlased On Sellises Seisus Praegu!!!
Väga õige, muidu saavad mõlemad meeskonnad igalt poolt litakaid, nüüd oleks suurepärane saavutus meie korvpallile
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Kohtunikud...........
Aga Vello Lään on tegija
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

"oi milline ilus kiirrünnak, sanikitse viskas mööda"...no mida kommentaari :D
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

hehee kirjutas:
Oskar8 kirjutas:miks haige?

peaksin lootma oma lemmik tiimile halba?
sa tatt hoia oma mokk maas
Ära põrka, anonüümne kasutaja
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Kullamäe pääses tantsutüdrukute piiramisrõngast välja....vedas...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Oskar8 kirjutas:Rock on meie põhikonkurent BBL-i playoffi kohale, seega oleks väga imelik olla Rocki poolt, et nemad saaksid yhe planeerimata võidu krija....


ega see , et me 40 mängust yhe võidame ei pane leedukaid arvama, et nyyd on kyll see Rock kõwa, vaid vastupidi. järelikult on nemad ise sellised saastad ja pead hakkavad lendama.
See ei ole mingi planeerimata võit! Meeskond on erinevalt Cramost paremini komplekteeritud, meeskonda juhivad professionaalid ning eesmärgid on selged, mitte nii, et iga kuu aja tagant vahetatakse mehi. See võit on teenitud ja planeeritud võit! Selle võidu nimel on tööd tehtud.
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

kas kolmas veerandaeg on läbi?
Kõlla

Postitus Postitas Kõlla »

Oskar8 kirjutas:Rock on meie põhikonkurent BBL-i playoffi kohale, seega oleks väga imelik olla Rocki poolt, et nemad saaksid yhe planeerimata võidu krija....


ega see , et me 40 mängust yhe võidame ei pane leedukaid arvama, et nyyd on kyll see Rock kõwa, vaid vastupidi. järelikult on nemad ise sellised saastad ja pead hakkavad lendama.
Krt Kalev peab ise oma koha välja teenima, mitte lootma siin, et äkki konkurendid ei võida ühtegi mängu. Parem üks Eesti tiim playoffis, kui mitte ühtegi.

Eks see üks võit on algus kõigile teistele võitudele
hehee

Postitus Postitas hehee »

Kalev kirjutas:
hehee kirjutas:
Oskar8 kirjutas:miks haige?

peaksin lootma oma lemmik tiimile halba?
sa tatt hoia oma mokk maas
Ära põrka, anonüümne kasutaja
rääkisin ma sinuga või ?
artur

Postitus Postitas artur »

Kellelgi pole Siuliai vastu võõrsil lihtne. No tuli kaotus pole hullu, kodus ilmselt mängitakse kõigiga võrdselt, seega Rockil head võimalused edasi saada. Kalev peab ka iga mäng võitlmea, hullu pole midagi, kodus vaja ka enamus mänge võita, küll saadakse ka edasi
Suletud