Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Super Mäng Rock...:):P;)
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

Õnne Rockile jah aga väga halb etv ja bbl suhtes et selline mäng jäi nägemata ja statistika puudus loodan et keegi lindistas seda mängu ja teine poolaeg on nähtav etv spordi sidil või mis?
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

etvsport võiks kodulehele välja panna 2. poolaja video, nagu nad tavaliselt on pannud kossu mängude puhul :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

super rock sai lõpuks ühe leedu klubi vastu võidu kätte, loodame nüüd, et see võit innustab ka kalevit... rock näitas, et ritast ja zalgirist on võimalik võita.
Edu rockile!!! praegu on tõesti uhke olla eesti korvpallifänn :cool:
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

jah aga nad saavad teha seda vaid kui keegi üleüldselindistasseda mängu ja siaulai võitis rocki 20p rock võitis rytast 13p väga segane seisrock peab igat mängu nõnda mängima
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Marta raadio kommentaator ju ütles, et mingid vaidlused käivad, Kalev Sport nõus näitama kõiki mänge, ETV tahab aga ainult parimaid palasid, ei teagi miks sellise asjaga nii kaua aega peab minema :S
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

etv seebiks!!!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

TDK kirjutas:Marta raadio kommentaator ju ütles, et mingid vaidlused käivad, Kalev Sport nõus näitama kõiki mänge, ETV tahab aga ainult parimaid palasid, ei teagi miks sellise asjaga nii kaua aega peab minema :S
Aeg oleks meil häält teha, ehk siis võetaks kuulda meid.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mõtlen sama, kui mingi ühise avalduse kusagile saata või mis iganes, see pole normaalne, et meie oma poisid mängivad ja ma pean kuulama mingit Marta Raadio ülekannet w, ikka täiesti haige!
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

mina küll ei taha sellest kalev spordist kuulda sest mul lihtsalt pole seda kanalit ja ma usun ma pole ainuke ikka loodan et etv kannab midagi üle kui ei siis on täitsa put..... kõik.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

ETV näitab kõiki jalgpallikoondise mänge, kus haledalt lutti saadakse, siis seda enam peaks näitama Kalevi ja Rocki mänge!
Fear the prophet!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kui selline avaldus tehtaks nõustuksin ka mina ja õnnitlused minugi poolt kõikidele rocki fännidele suure võidu puhul,loodan ,et Kalev/Cramo juhtkond näeb nüüd kui vajalik on see ,kui sul on meeskond õieti komplekteeritud ja on olemas ka tugev ja kogemusega tsenter ,mitte nii nagu meil ,et katsetame äkki saame odavalt hea mehe.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tuhanded leedukad praegu istuvad teadmatuses, sest BBLis lihtsalt ei ole seisu, ei tahaks nende reaktsiooni näha kui see lõpuks ilmub :D
Igaljuhul ka Valmiera on hetkel 12 punktiga juhtimas Žalgirist, 2:20 poolaja lõpuni.
Kujutan ette kui õnnelik ma oleks kui mõlemad suured täna kaotused saaksid :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

suht haige... Valmirea juhib ka... 12ga....
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

zalgirise ja valmierast teeb bl küll korralikult statstikat valmiera juhib 10 punktiga see aasta nõrku klubisi pole kõik võivad kõiki võita ja väga suureelt :P


seis siis 44-32 valmiera kasuks
Viimati muutis vihane, 05 Okt 2008, 19:09, muudetud 1 kord kokku.
Suletud