Videod

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

rohkem pole saada kuskilt kalevi hooaja mänge?
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

mul on arvutis paar mängu.. :D aga ma ei tea, ma vist ei saa neid eriti kuidagi kuhugi üles..
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Britta kirjutas:mul on arvutis paar mängu.. :D aga ma ei tea, ma vist ei saa neid eriti kuidagi kuhugi üles..
mis mängud sul on ? Küsi abi kelleltki . :Dvõi kus sa said need.netist laadisid alla või?
Viimati muutis marxx762, 31 Aug 2007, 11:26, muudetud 1 kord kokku.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ma olen neid lindistanud siis kui on olnud mänge. mul siis Baronsiga kodu play-off mäng. 13. märtsi Kalevi võit Rocki üle. see aint teine poolaeg. ja Kalevi ja Dijoni kodumäng. :P
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Upi mingi datanetti või kuhugi...:P
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4286
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

mulle sobiks datanet. kuigi ka tore ei ole probleem
Viimati muutis marxx762, 31 Aug 2007, 14:25, muudetud 1 kord kokku.
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

gametime kirjutas:Mul on eelmise hooaja materjali piisavalt, et Reedist korralik video teha. Aga kahjuks on lood nii, et ise eriti ei viitsi leegionäridest videosid teha, kuigi Travis vääriks seda kindlasti. Aga kui kellelgi on tõsine soov teha, siis saatke mulle sõnum ning lepime kokku kuidas materjali edastada.
Ise töötan hetkel Eesti korvpalli pealtpanekute video koostamisega, materjali jagub isegi kuid tõeliselt effektsetest surumistest on puudus. Kui kellelgi leidub Marko Riisi, Tanel Teini ja Gert Dorbeku pealtpanekute videosid, siis oleksin väga tänulik :) Tegelikult võib ka teisi pakkuda ja ükskõik kelle soorituses.
Mul on Marko Riis pealtpaneku võistluselt mingi hooaja ALL_STAR mängult.Riis tuli veel võitjaks.
Hooaeg oli 2004/2005.
Tegelt võin ise ka asja kokku panna.Mul ainult ilge jama. Kolme minutilist videot juba uppisin Youtubesse mingi 2 tundi!! Kas ei peaks mitte kiiremini minema?
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Pointguard, see oleneb mitmetest asjaoludest, kui kiire su neti kiirus on, kui suur video megabaitides on?
Kuid tõesti 2 tundi ei tohiks see üleslaadimine küll võtta.
Riisi pealtpaneku võistlus on mul olemas, Youtubest sain http://www.youtube.com/watch?v=N6WFW-97N6M kuid kui sul on sellest erinev (nt. ligidalt kaamera), siis oleksin küll huvitatud. Kas kellelgi pole Müürsepa reverse tonki või Kanguri facialit taanlaste vastu eelmise aasta koondise kodumängust? Või seda Teini trafficut paari aasta tagant soomlaste vastu? Jõle kahju, et pole varem hakkanud neid etvsport.ee videosid koguma, hiljem on neid raske kuskilt kätte saada :/
Viimati muutis gametime, 02 Sept 2007, 16:24, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Teini - Kanguri alley-oop Poola vastu oli ka suht ilus, kui ma veel õieti mäletan.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Selline küsimus, et kas kellelgi ei leidu Müürseppa NBA videoklippe/täismänge?
24 punkti ja 14 lauapalli olid Mürka rekordid NBAs, päris soliidsed numbrid :)
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Kevadel käis mingi jutt,Müürsepast tehakse dokumentaalfilm,nagu umbes Matti Nykänenist.Et seal on igast videod nooruspõlvest,rootsist,nbast ja ka palju intervjuusid ning endiste tiimikaaslaste arvamusi. keegi on sellest midagi rohkem kuulnud?
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Koostasin Triobet/Dalkia Tanel Kurbasest ja Gert Dorbekust lühikesed videod. Ilma helita, nii et võite ise sobiva loo alla mängima panna.

Kurbas - http://www.youtube.com/watch?v=lsGWfDk8XHg
Dorbek - http://www.youtube.com/watch?v=rDEMTTTYP44
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

kõvad videod! ma vaatasin, et Dorbeku videos seda donki ei olegi, mis ta Soome vastu tegi a lõpuks tuli ikka (Y)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

gametime kirjutas:Koostasin Triobet/Dalkia Tanel Kurbasest ja Gert Dorbekust lühikesed videod. Ilma helita, nii et võite ise sobiva loo alla mängima panna.

Kurbas - http://www.youtube.com/watch?v=lsGWfDk8XHg
Dorbek - http://www.youtube.com/watch?v=rDEMTTTYP44
Oot, sa siis oledki see EestBall? :D
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mina ikka.
Jätsin pealtpaneku video hetkel pooleli, ootan uuelt hooajalt lisamaterjali.
Suletud