BC Kalev/Cramo-Lietuvos Rytas [14.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

converse kirjutas:
spartaklane kirjutas:no mina olen siin suht kindel ,et saame -16 se paki. Ja huvitav ,miks te nüüd koguaeg seda korvialust jõudu meie puuduseks peate ,see on ju juba ammu teada ,et me korviall nõrgad oleme ,kuna meil põhitsenter puudub.Nüüd me lihtsalt hakkame jälle neid vilju maitsam ,mis meil komplekteerimise vigade tõttu tegematta jäid.
sa võiks natuke oma postitustesse mõtet lisada, kõik sinu kommentaarid on väga üksluised ning kalevit mahategevad.. kuisa kalevi meeskonnas koguaeg ainult miinuseid näed ja kalevit ainult maha teha oskad, miks sa oled siis selle meeskonna fänn kes sulle ei meeldi???
Minu meelest on täiesti õigustatud kriitika. Pole ilmselt ju jälle saadud komplekteerimisega hakkama ja positiivseid üllatusi ka pole veel tulnud. Tänane mäng näitab tegelt päris palju.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:
converse kirjutas:
spartaklane kirjutas:no mina olen siin suht kindel ,et saame -16 se paki. Ja huvitav ,miks te nüüd koguaeg seda korvialust jõudu meie puuduseks peate ,see on ju juba ammu teada ,et me korviall nõrgad oleme ,kuna meil põhitsenter puudub.Nüüd me lihtsalt hakkame jälle neid vilju maitsam ,mis meil komplekteerimise vigade tõttu tegematta jäid.
sa võiks natuke oma postitustesse mõtet lisada, kõik sinu kommentaarid on väga üksluised ning kalevit mahategevad.. kuisa kalevi meeskonnas koguaeg ainult miinuseid näed ja kalevit ainult maha teha oskad, miks sa oled siis selle meeskonna fänn kes sulle ei meeldi???
Minu meelest on täiesti õigustatud kriitika. Pole ilmselt ju jälle saadud komplekteerimisega hakkama ja positiivseid üllatusi ka pole veel tulnud. Tänane mäng näitab tegelt päris palju.
Mai saa aru mida kuradit sa virised,kui pole meeskonda veel ühtegi tõsist mängu mängimas näind.Et ainult saaks viriseda,kui sitt meeskond on komplekteeritud jne.Have a little faith man.
artur

Postitus Postitas artur »

No aga millest on tekkinud siin paljudel lootus, et kalev võidab Rytast? Jah see oleks tore, aga veel eelmine hooaeg oli Rytas meie klubidele ulme meeskond. Kooseis on enamvähem sama, aga loodetakse juba +30 ja +22 võitu Kalevile. Mis te mõtlete ikka reaalselt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ning sa ei loe irooniat välja postitusest.
positivist

Postitus Postitas positivist »

Arturile, Rock kaotas üleeelmisel aastal kodus Rytasele vist lisaajal ja mullu kolme punktiga. Võõrsil on kogu aeg kõvad lakid saadud, aga kodune võit oli mu meelest aja küsimus. Üllatav muidugi et see võit tuli kahe kõva sauna vahel. Selge see et Kalevil on nüüd raskem mängida, kuna Rytas enam eksida ei saa ja täiendused ka juures ja Kalevil mees puudu, aga ootan siiski võitluslikku mängu
jah.

Postitus Postitas jah. »

kritiseerijad, kas teil endal pole juba koppa ees, et te AINULT kirute? ise olete veel hädisemad, te pole pingilegi jõudnud! kaua jõuab halata! tublid poisid on nad kõik!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jah. kirjutas:kritiseerijad, kas teil endal pole juba koppa ees, et te AINULT kirute? ise olete veel hädisemad, te pole pingilegi jõudnud! kaua jõuab halata! tublid poisid on nad kõik!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

täna tuleb ära ! :cool:

kohe saali ...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kajupank on tänaseks üles antud isegi.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tahtsin ise just sama kirjutada, kas see tähendab, et ta nüüd siis ametlikult ka Kalevi hingekirjas ?


EDIT : Edu kalevile, ja pöidlad pihus kõik kes arvuti taga on :)
Viimati muutis TDK, 14 Okt 2008, 18:57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Jee, Kalev!!!! Kiidusõnad ainult.
kahju

Postitus Postitas kahju »

kahjuks tuleb täna korralik lutt
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

5-15 rytasele :o
Tartu Rock!
mida iganes

Postitus Postitas mida iganes »

Mida Nad Teeevad????
deem

Postitus Postitas deem »

Kurat Tiisler on ikka parim kossu kommenteerija Eestis:D

"Sellise mänguga Kalevküll kaua rallit ei sõida":lol:
Suletud