Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

#7 kirjutas:
zero0 kirjutas:
#7 kirjutas: Mis ma nüüd halvasti ütlesin ? sa ütlesid, et Rock peab võitma, aga mina vastasin ,et ilmselt Rock ei võida no! ega ma pole öelnud, et nad ei võisk võita ! :S
Kas sa väljendasid end nii, et nad ilmselt ei võida? Pigem väljendasid nii, et pigem nad ei peaks võitma
Misiganes, nüüd on igaljuhul Rock selle mängu kaotanud, mis on suht hale. Mölisege ainlt Kalevi kallal koguaegu.
Kogu aeg kirjutatakse lahku.
Rockil on vähemalt üks korralik võit ettenäidata. Meil on aga kahjuks vastu panna ainult võidud koduste üle(BC PIRITA JNE).
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

no krt ei tohiks mingisuguste neveziste otsa komistada kui tahetakse 6 parema sekka jõuda :mad:... tahaks ropendada sellise mängu peale
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Krt.kodusväljakul tuleks ikka võit ära võtta.Võõrsil on Rock nagu sitahäda.
YNWA
senna
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 26 Aug 2008, 22:24

Postitus Postitas senna »

yes ilus said lutti:)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Nii ongi siis nagu arvata oli. Rock on lihtsalt üks üles puhutud võistkond, keda hakati juba enne hooaja algust euroopa tippu toppima.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

#7 kirjutas:Nii ongi siis nagu arvata oli. Rock on lihtsalt üks üles puhutud võistkond, keda hakati juba enne hooaja algust euroopa tippu toppima.
Suhteliselt nõus.
Potensiaali on kõvasti...aga tulemusi pole.Aga mul on muidugi ka täiesti savi kas see Rock kaotab või võidab.Mina toetan kalevit ja Rocki tegemised eriti korda ei lähe.
Viimati muutis KalevForever, 18 Okt 2008, 19:09, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Siauliai 91-79 Valmiera.
YNWA
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Hakkasin mõtlema, et miks Rock kaotas.Ma ei tea, kas ma olen võib-olla liiga rumal või on mõni teine põhjus kaotuste taga, aga arvan, et liialt otsitakse Beardi, kes on kõigis senipeetud mängudes visanud pea 20 punkti. Nii kui nüüd sellele asjale mõelda, siis kas ei võiks öelda et Rockil on Kalev/Cramo kahe eelmise aasta efekt?Võistkonda on toodud kogemustega ja suure skooriana tuntud mees, ning treener näeb rünnakul 50% lahendusi just tema visete.Sama oli Kalevis eelmisel kahel aastal, oli Travis, kelle pealt tuli 1/4 võistkonna punktidest.Minusilmis on mäng siis suunatud liiga ühe mehe peale ja peale selle lõhub treener ka teiste meeste mängu sellega.Nagu lõhkus Matic Arbeti mängu, kelle esmane ülesanne oli üha enam ja enam Reedile pall toimetada, nii ka Rockis miks on Teini ja Kullamäe osatähtsus punktides langenud, okei Teini vaevab jalavigastus,aga olgem ausad ega Kullamäe ka rünnakul enam esimest viiulit ei mängi. Kuigi tegelikkuses, oleme kõik näinud, milleks on Tein,Kullamäe võimelised, ning ka Gregor, selge näide on selle hooaja algus, Gregor on võistkonnas hetkel kõige stabiilsem punktitooja ja kõige suurema osatähtsusega mängija, kuid ega ka teised toovad punkte. Meie suurim viga oligi eelmisel aastal Matic kes nägi aint Travis ning ei usaldanud teisi, kuigi tema enda teene oli just see, miks teised enam ei visanud(ei julgend) kuna eksimise korral oli kohe pingil maandumine. Sama on hetkel Rockis? Kerde näeb kõige kindlamaid Beardi kätes, õnneks on hooaja algfaas ning seda ühekülgset mängu saab muuta. Kuid kui selline asi ei muutu, siis juhtub nagu Kaleviga KML finaalis, liidrit pold, kes terve hooaja meeskonda vedanud, ning oligi kohe Game Over. Või kui satub võistkonna selgel liidril halb päev olema, mida Reedi mängus ma ei mäleta, siis Beardi ühte halba päeva me mäletame, Tallinna Kalevi mäng, mille Rock kaotas karika 1/8 finaalis. Ning kui vastased suudavad liidrit veelgi enam pressida ja tuleb hakata teistel meestel visata, siis hakkavadki käed värisema(Rock-Siauliai 17-st viskes 2 tabatud viset)
Niiet ühesõnaga, tahtsin öelda seda, et võibolla on Rocki mäng muutumas ka liiga ühepoolseks?

Rahu neile, kes arvavad, et mu mõte on arulage.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Ei ütleks, et Rocki mäng on suunatud ühele mehele. Punktid jagunesid suht võrdselt.
Pigem tundub, et Kerde vahetab liiga palju.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Patrioot kirjutas:Ei ütleks, et Rocki mäng on suunatud ühele mehele. Punktid jagunesid suht võrdselt.
Pigem tundub, et Kerde vahetab liiga palju.
Vbl tõesti, aga kui ma nüüd vaatasin läbi
Rock-Tallinna Kalev
Rock-Siauliai
Rock-Rytas
Rock-Nevezis
siis kõigis mängudes on ta sooritanud pea 1/4 võistkonna 2pts visetest
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

BBL-s siis kolme mänguga niimoodi:


2p 3p vv


Beard 16/25 2/4 16/22 mänginud 86 min.
Tsinn 9/23 6/9 14/18 mänginud 93 min
Talts 8/17 5/12 7/12 mänginud 82 min.
Uus Grusiin 10/17 1/4 4/8 mänginud 62 min

Ehk tõesti, aga arvestades seda, et ta on hetkel Rocki ainus keskmängija. Siis on see mõistetav.
Kummaline on see, et Talts tabab vabaviskejoonelt umbes sama protsendiga nagu kolmeseid.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

selles osas on sul tõesti õigus et hetkel ainuke keskmängija.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Samas jäävad punktid puudu Kullamäelt ja jääb puudu ka Teinist. Ok, Tannu on hetkel poolvigane.
Ise ootaksin rohkem aktiivsust Doroninilt, on tal piisavalt hea vise ja füüsis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
tont teises arvutist

Postitus Postitas tont teises arvutist »

oh seda rõõmu:

Eesti klubid BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Rock on pärast laupäevaseid kohtumisi Balti liiga kaks viimast meeskonda.

Ainsana võiduta püsiv Kalev oli kolme kaotusega viimasel ehk kümnendal kohal ennegi. Rock kukkus pärast 76:80 allajäämist Kedainiaile ühe võidu ja kahe kaotusega üheksandaks.

Täisedu kolme võiduga juhib Riia ASK, alistades laupäeval Leedu suurklubi Vilniuse Lietuvos Rytase võõrsil 79:76. ASK on ka ainus kaotuseta meeskond Balti liigas. Kolmandas laupäevases kohtumises võitis Šiauliai kodus Valmiera 91:79.

Rytasel on kaks võitu neljast, teisel Leedu suurklubil Kaunase Žalgirisel kaks võitu viiest kohtumisest.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

ka mulle on tundunud, et kerde on hakanud liiga agaralt vahetama samas on ka arusaadav, et tahab kõigile võrdselt mänguaega anda, kuid asjaga ei tasuks üle pingutada. :/
Suletud