Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Mirko
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Okt 2008, 21:32

Postitus Postitas Mirko »

Mürka teenib oma kommiraha ka sellega välja, kui jagab natuke nõuandeid noorematele mängumeestele, sest reaalselt meil ei ole ja ilmselt ei saagi Eesit klubil olema pikkade treenerit. Mürka ongi pikkade treenigu koha pealt eelduslikult kõige pädevam. Kui tüüp lõpetab võiks korvpalliliit üritada teda kuidagi näiteks noortekoondiste juurde värvata, kasvõi mingi kord nädalas või mis iganes, aga usun et tal oleks palju anda noortele "pikkadele"
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Mirko kirjutas:Mürka teenib oma kommiraha ka sellega välja, kui jagab natuke nõuandeid noorematele mängumeestele, sest reaalselt meil ei ole ja ilmselt ei saagi Eesit klubil olema pikkade treenerit. Mürka ongi pikkade treenigu koha pealt eelduslikult kõige pädevam. Kui tüüp lõpetab võiks korvpalliliit üritada teda kuidagi näiteks noortekoondiste juurde värvata, kasvõi mingi kord nädalas või mis iganes, aga usun et tal oleks palju anda noortele "pikkadele"
Jah aga see on rohkem teine teema, hetkel on juttu ta kasutegurist cramos!
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

liikuvmüür kirjutas:
Mirko kirjutas:Mürka teenib oma kommiraha ka sellega välja, kui jagab natuke nõuandeid noorematele mängumeestele, sest reaalselt meil ei ole ja ilmselt ei saagi Eesit klubil olema pikkade treenerit. Mürka ongi pikkade treenigu koha pealt eelduslikult kõige pädevam. Kui tüüp lõpetab võiks korvpalliliit üritada teda kuidagi näiteks noortekoondiste juurde värvata, kasvõi mingi kord nädalas või mis iganes, aga usun et tal oleks palju anda noortele "pikkadele"
Jah aga see on rohkem teine teema, hetkel on juttu ta kasutegurist cramos!
Ta saab niivõrd vähe raha sealt , ja teiseks pole eestis pikkasigi !
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

BigMac kirjutas:
liikuvmüür kirjutas:
Mirko kirjutas:Mürka teenib oma kommiraha ka sellega välja, kui jagab natuke nõuandeid noorematele mängumeestele, sest reaalselt meil ei ole ja ilmselt ei saagi Eesit klubil olema pikkade treenerit. Mürka ongi pikkade treenigu koha pealt eelduslikult kõige pädevam. Kui tüüp lõpetab võiks korvpalliliit üritada teda kuidagi näiteks noortekoondiste juurde värvata, kasvõi mingi kord nädalas või mis iganes, aga usun et tal oleks palju anda noortele "pikkadele"
Jah aga see on rohkem teine teema, hetkel on juttu ta kasutegurist cramos!
Ta saab niivõrd vähe raha sealt , ja teiseks pole eestis pikkasigi !
Sa korrutad et saab nii vähe raha, palju see nii vähe siis on, selline jutt et nii vähe jne see on nii mõtetu.
Aga loodame et mürka saab jaanuari paiku oma jala korda nagu lugesin kuskilt , et saab mängima hakata, et suudaks hooaja lõpus veidigi aidata meeskonda
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Seda hooaja lõpus aitamise juttu oleme me kõik juba kuulnud.

Saage aru juba: on mõttetu, mitte mõtetu!
Fear the prophet!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Seda niiöelda kommiraha leiab kalev igakell....ja üxkõik kui läbi see eelarve ka plex kui tahax mõne noore tuua siis see raha on kalevil olemas,nieet sellest kui Mürkat pleks,eioleks kindlasti ka ühtegi noormängijat rohkem meeskonnas.Ja mina loodan et temast asja saab...ja kui ei saa siis kaotand sellega ple ei Kalev rahaliselt väga ega ka keegi teine ma arvan.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

KalevForever kirjutas:Seda niiöelda kommiraha leiab kalev igakell....ja üxkõik kui läbi see eelarve ka plex kui tahax mõne noore tuua siis see raha on kalevil olemas,nieet sellest kui Mürkat pleks,eioleks kindlasti ka ühtegi noormängijat rohkem meeskonnas.Ja mina loodan et temast asja saab...ja kui ei saa siis kaotand sellega ple ei Kalev rahaliselt väga ega ka keegi teine ma arvan.
Same here .
Elagu BC Kalev/Cramo !
minu arust

Postitus Postitas minu arust »

#23 kirjutas:
KalevForever kirjutas:Seda niiöelda kommiraha leiab kalev igakell....ja üxkõik kui läbi see eelarve ka plex kui tahax mõne noore tuua siis see raha on kalevil olemas,nieet sellest kui Mürkat pleks,eioleks kindlasti ka ühtegi noormängijat rohkem meeskonnas.Ja mina loodan et temast asja saab...ja kui ei saa siis kaotand sellega ple ei Kalev rahaliselt väga ega ka keegi teine ma arvan.
Same here .
Ma võin kihla vedada, et mürka ei tule mitte kunagi cramo eest platsile ... Kui see, aga peaks juhtuma, siis ma võin kasti rocki kellelegi välja teha :D
2ja3

Postitus Postitas 2ja3 »

minu arust kirjutas:
#23 kirjutas:
KalevForever kirjutas:Seda niiöelda kommiraha leiab kalev igakell....ja üxkõik kui läbi see eelarve ka plex kui tahax mõne noore tuua siis see raha on kalevil olemas,nieet sellest kui Mürkat pleks,eioleks kindlasti ka ühtegi noormängijat rohkem meeskonnas.Ja mina loodan et temast asja saab...ja kui ei saa siis kaotand sellega ple ei Kalev rahaliselt väga ega ka keegi teine ma arvan.
Same here .
Ma võin kihla vedada, et mürka ei tule mitte kunagi cramo eest platsile ... Kui see, aga peaks juhtuma, siis ma võin kasti rocki kellelegi välja teha :D
irw kui mürka seda loeb siis ta tuleb õlle pärast väljakule ;D
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

2ja3 kirjutas:
minu arust kirjutas:
#23 kirjutas: Same here .
Ma võin kihla vedada, et mürka ei tule mitte kunagi cramo eest platsile ... Kui see, aga peaks juhtuma, siis ma võin kasti rocki kellelegi välja teha :D
irw kui mürka seda loeb siis ta tuleb õlle pärast väljakule ;D
Jep ja peale seda joob selle kasti ära ja läheb klubisse magama:D

Aga ikkagi hetkel on mürka korvpallis madalseis ja vb nii ka jääb aga ikkagi on ta eesti üks parimaid korvpallureid läbi aegade:)
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

liikuvmüür kirjutas:
2ja3 kirjutas:
minu arust kirjutas: Ma võin kihla vedada, et mürka ei tule mitte kunagi cramo eest platsile ... Kui see, aga peaks juhtuma, siis ma võin kasti rocki kellelegi välja teha :D
irw kui mürka seda loeb siis ta tuleb õlle pärast väljakule ;D
Jep ja peale seda joob selle kasti ära ja läheb klubisse magama:D

Aga ikkagi hetkel on mürka korvpallis madalseis ja vb nii ka jääb aga ikkagi on ta eesti üks parimaid korvpallureid läbi aegade:)
Hästi:D:D, klubisse põõnama :D
Elagu BC Kalev/Cramo !
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

nujah Kalevil oli üks teine mõte ka Mürka palkamisel, et mitte jätta teda oma suurimale rivaalile Rockile. Seda ei teadnud keegi kui kaua Müür vigastusega väljas on :/
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

karel kirjutas:nujah Kalevil oli üks teine mõte ka Mürka palkamisel, et mitte jätta teda oma suurimale rivaalile Rockile. Seda ei teadnud keegi kui kaua Müür vigastusega väljas on :/
Ära panemise asi ju !
Elagu BC Kalev/Cramo !
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

#23 kirjutas:
karel kirjutas:nujah Kalevil oli üks teine mõte ka Mürka palkamisel, et mitte jätta teda oma suurimale rivaalile Rockile. Seda ei teadnud keegi kui kaua Müür vigastusega väljas on :/
Ära panemise asi ju !
Njh, algul oli küll nii ,et kumba läheb mürka, kas rocki või siis kalevisse, pm hoidsin hinge kinni et mitte rocki ei läheks aga nüüd sooviksin et oleks ikka rocki valinud:D aga jh saatus juba on kord selline
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

küsisime siis täna Mürkalt, et millal tagasi, siis ta vastas, et paari kuu pärast. loodame, et ei pea pettuma. :)
Vasta