Vormel1

Muud jutud (sh arvutimängud)
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Hamilton pani ikka kinni ! See on tõesti õige jutt, et Clockil olid ju ikkagist kuivailma rehvid all, see oli hea kui Massa pere rõõmustas ja siis see Hamiltoni naine (Nicole Scherzinger peaks olema vist) ka hakkas rõõmustama siis ma mõtlesin kumb siis võitis :D, aga Coulthardist on väga kahju, üks sümpaatseimaid vendi, kes on F1 sõitnud .
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma alguses vaatasin, et Ferrari omad juubeldavad, kommentaatorid ka hõiskasid seal midagi ja siis vaatasin, et Hamilton 5.
Et nagu mis asja? :D
Paras segadus oli :D
Fear the prophet!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Olin Hamiltoni poolt, aga jube kahju oli Massast :P
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

Coulthard oli küll õudne sõitja. 14 aasta pikkune karjäär ja mitte midagi tähelepanu väärset. viimased 2 hooaega ta pmst katkestas koguaeg.
Pilt
Pilt


müstika et miks teda lahti ei lastud kusagilt.
aga Vettelist niipalju et ma kaldun arvama et Red Bullis ta hakkab langema, miskipärast on tundunud et Toro Rossol on parem auto olnud kui Red Bullil, vb ka sellepärast et coulthard sittus ära kogaueg ja siis tundub et red bull pask.

#7 kirjutas:Coulthard oli läbiaegade üks süpaatsemaid sõitjaid .. :)
sümpaatseim oli siiski vanameister Schumacher ise!
Viimati muutis kalevcramo, 02 Nov 2008, 22:02, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kalevcramo küsimus kui kaua sa f1 oled jälginud? Minu arust targuta kossu poolelt vms aga alalt mida sa üldse ei jaga palun..võta koomale.
Coulthard on olnud läbi aegade väga korralik sõitja, tema karjäär sai alguse 1994 pärast senna traagilist surma William Renault'is ning ta suutis suurepärase sõiduga ikkagi juba avahooajal mitmeid korralikke tulemusi näidata ning juba 1995 aitas ta Hilli kõrval ka Williamsi kontsurktorite maailmameistriks.
1998 ja 1999 mängis ta küll Häkkineni kõrvalt selgelt teist viiulit, ent ometi võitis etappe ja näiteks 2001 võitles Mäkis ka MM tiitli eest, kuid pidi napilt teiseks jääma. 13 etappi võitu karjääri jooksul ja ligi 550 punkti on väga korralik tulemus. Viimane hooaeg oli nagu oli, vanameister tegi rohkem pulli.
sümaaptseim oli siiski MS ise? Minu arust võiks aru saada, et endale valivad sümpaatseima sõitja igaüks ise, see pole fakt, mille üle vaielda.
Viimati muutis greystone, 02 Nov 2008, 22:04, muudetud 1 kord kokku.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

greystone kirjutas:kalevcramo küsimus kui kaua sa f1 oled jälginud? Minu arust targuta kossu poolelt vms aga alalt mida sa üldse ei jaga palun..võta koomale.
Coulthard on olnud läbi aegade väga korralik sõitja, tema karjäär sai alguse 1994 pärast senna traagilist surma William Renault'is ning ta suutis suurepärase sõiduga ikkagi juba avahooajal mitmeid korralikke tulemusi näidata ning juba 1995 aitas ta Hilli kõrval ka Williamsi kontsurktorite maailmameistriks.
1998 ja 1999 mängis ta küll Häkkineni kõrvalt selgelt teist viiulit, ent ometi võitis etappe ja näiteks 2001 võitles Mäkis ka MM tiitli eest, kuid pidi napilt teiseks jääma. 13 etappi võitu karjääri jooksul ja ligi 550 punkti on väga korralik tulemus. Viimane hooaeg oli nagu oli, vanameister tegi rohkem pulli.
sümaaptseim oli siiski MS ise? Minu arust võiks aru saada, et endale valivad sümpaatseima sõitja igaüks ise, see pole fakt, mille üle vaielda.
Word ! eriti sümpaatsuse kohta .
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

1994

Sakslane Michael Schumacher stardib Austraalias MM-sarja liidrina, edestades britt Damon Hilli ühe punktiga.

36. ringil juhtub vastuoluline lugu. Schumacher kihutab Benettoniga seina ja lõhub parema esivedrustuse. Kuid ta veereb tagasi, ja nimelt kohta, kuhu on just jõudnud Hill... ning rammib rivaali rajalt jõhkralt välja. Mõlemad katkestavad ning

Schumi kroonitakse ilmameistriks.

Hilli meeskond Williams on veendunud, et Schumacher korraldas avarii meelega, kuid protesti ei esita. Küll valivad britid vahejuhtumi läinud sajandi ebasportlike hetkede esikümnesse.

1997

Taas Schumacher ja Williams. Seekord juhib karjääri lõpuks seitse tšempionitiitlit võitnud sakslane punktiga kanadalase Jacques Villeneuve ees. Jerezis toimuva võidusõidu 48. ringil möödub Villeneuve sisekurvis puhtalt Schumacherist, kuid too rammib külmalt Williamsi külge. Õnneks läheb nõnda, et Schumacher katkestab, Villeneuve jõuab kolmandana finišisse ja võidab oma ainsa tiitli.

Kaks nädalat hiljem nullib FIA kokkupõrke süüdlase ehk Schumi kõik hooajal teenitud punktid.


JAH TÕESTI SÜMPAATNE :D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kammoon enamus vennad kes on sõitnud vähemalt 5-6 aastat neil on ka rohkem etapivõite kui coulthardil.

ja hui ta tegi viimasel hooajal pulli,ta licalt oli vana juba, rääkis kogaueg et noored on sitad, aga ise pani pange pidevalt.

ah vahet pole maiviitsi vaielda selle coulthardi üle, barichello ja coulthard on ühte masti mehed paar aastat särasid, viimased aastad aga surid.
Viimati muutis kalevcramo, 02 Nov 2008, 22:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

http://www.youtube.com/watch?v=t-AQGohc3zI
leidsin laheda reklaamklipi, võibolla olete juba näinud, aga lisan ikkagi :D
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Pilt



HEA:lol:
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

HAHAHAHHAHAHAHA , naera pooleks ! :D
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

hahhahahaahhhaa , väga-väga naerukrampides lihtsalt !
einoh , glock siiski , nokurat , üldse ei meeldi , et hamilton võitis ! :(
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kerget sarkasmi tunnen :D
Nalja võib saada ja loodan, et kõik ikka teavad, et Glock ei olnud selles süüdi, et Hamilton temast mööda sai.
Igasugused meelega mööda laskmised jne teemad on lihtsalt debiilsed :D
Fear the prophet!
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

#7 kirjutas:
HAHAHAHHAHAHAHA , naera pooleks ! :D
poleks kimi ka massat üks sõit mööda lasknud oleks asjad teisiti
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

villu123 kirjutas:
#7 kirjutas:
HAHAHAHHAHAHAHA , naera pooleks ! :D
poleks kimi ka massat üks sõit mööda lasknud oleks asjad teisiti
ma tean, ja ma olin Ham'i poolt nkn, aga lihtsalt naljakas. :D
Suletud