Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Teab keegi täpsemalt oli vile Suslovile ikka omane? Rocki vastu ikka?
***** küll. Oleks võinud ikka ära võtta selle võidu :(
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

mulle sobis, et rock kaotas. paluks nüüd mitte mind jalaga näkku lüüa selle eest.
mulle pole kunagi rock istunud. OK-mõnikord on tundunud küll, et seal pingi peal tehakse paremaid otsuseid kui Kalevis aga mängijad ei ole minu jaoks sümpaatsed. Eriti veel Tein

Olen alati pooldanud seda, et Kalevi põhirivaalile ei saa kaasa elada.
Viimati muutis tont, 15 Nov 2008, 18:38, muudetud 1 kord kokku.
scooter

Postitus Postitas scooter »

tont kirjutas:mulle sobis, et rock kaotas. paluks nüüd mitte mind jalaga näkku lüüa selle eest.
mulle pole kunagi rock istunud. OK-mõnikord on tundunud küll, et seal pingi peal tehakse paremaid otsuseid kui Kalevis aga mängijad ei ole minu jaoks sümpaatsed. Eriti veel Tein

Olen alati pooldanud seda, et Kalevi põhirivaalile ei saa kaasa elada.
ÕIGE!!;)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mina elan just Kalevile ja Rockile mõlemale kaasa.
Alati on hea meel, kui Eesti hiid võidab :)
Ja Kalev tõusis nüüd ka 8.-ks :)
Valmiera ja Nevežis lihtsalt peavad Kalevi selja taha jääma!

EDIT: Rytas võitis Žalgirist 70:68 :)
Viimati muutis Kalev4ever, 15 Nov 2008, 21:08, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Ma olen Rocki poolt kui Rock mängib mõne suurega, aga kui kaotus tuleb nt Ventspilsile siis küll väike kahjurõõm ja. :D
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

:lol: Sandis Valter jäeti 1 punkti peale :D on mida õppida neljapäevaks....ja hakkab tunduma et see saun Baronsilt polnudki eriline katastroof, Barons-Ask 90-68
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

See on vana tõde.Tuleb lihtsalt see vennike maha võtta.Sai barons hakkama,sai rock ja kohe tuli võit.
YNWA
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Teie, kes olete siin Rocki kaotuse puhul Ventspilsile kahjurõõmsad, siis see kaotus teeb Kalevi olukorra play-offi jõudmiseks jälle veidi raskemaks. Ventspils ja Siauliai on just minu arust otsesed konkurendid viimastele play-off kohtadele. Muidugi ma loodan, et Kalev võitma hakkab ning nagunii sinna pääseb.
küsimus

Postitus Postitas küsimus »

palju meeskondi üldse balti liigas play-offi pääsevad?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

küsimus kirjutas:palju meeskondi üldse balti liigas play-offi pääsevad?
Kuus
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Minulegi on Rock lihtsalt ebasümpaatne võistkond ja eriti ärritab mind Rocki juures just see ülespuhumine ,nii meedia kui ka fännide poolt , nagu see artikkel siin oli ,et Rock on läbi aegade parim Eesti võistkond.Ma ei ütle ,et nad kehvad on ,kuid see üleolev suhtumine ei lähe mulle kohe üldse peale.Ja sellepärast ei tunnegi ma Rocki eilsele kaotusele kaasa vaid olen Kalev/Cramo fännina meie võidu üle õnnelik.Ja ise ootaks muidugi teisipäeval omade ,ehk siis Kalev/Cramo võittu,kuid kujutan ette milline kiidulaul siis lahti läheks kui näiteks Rock võidaks siis kantaks seda võistkonda jälle kätel ja puhutakse meedia poolt ülesse ,et näete kui suure saavutusega hakkama saadi,lihtsalt see on see mis vihale ajab.Ja kui juhtubgi Kalev/Cramo võitma ,seda teispäevast mängu siis kindlasti kuuleme Kerde sapiseid kommentaare Kalev/Cramo suunas ,et neil ju võõrleeginäre rohkem ja sellepärast nad paremad,miks ma seda kirjutan ,sest eelmine hooaeg mäletan siin paari Kerde kommentaari just Kalev/Cramo suunas ,kus ta kritiseeris meid just võõrjõudude kohapealt.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Muud midagi, kui palju õnne teile võidu puhul :).
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Nagu ma olen tuhat korda öelnud, et me peaks kokku hoidma!!! Meie ühine eesmärk on, et areneks Eesti korvpall. Minul näiteks ei olegi lemmik klubi, mina olen Eesti korvpalli poolt.
kossusõber

Postitus Postitas kossusõber »

spartaklane kirjutas:Minulegi on Rock lihtsalt ebasümpaatne võistkond ja eriti ärritab mind Rocki juures just see ülespuhumine ,nii meedia kui ka fännide poolt , nagu see artikkel siin oli ,et Rock on läbi aegade parim Eesti võistkond.Ma ei ütle ,et nad kehvad on ,kuid see üleolev suhtumine ei lähe mulle kohe üldse peale.Ja sellepärast ei tunnegi ma Rocki eilsele kaotusele kaasa vaid olen Kalev/Cramo fännina meie võidu üle õnnelik.Ja ise ootaks muidugi teisipäeval omade ,ehk siis Kalev/Cramo võittu,kuid kujutan ette milline kiidulaul siis lahti läheks kui näiteks Rock võidaks siis kantaks seda võistkonda jälle kätel ja puhutakse meedia poolt ülesse ,et näete kui suure saavutusega hakkama saadi,lihtsalt see on see mis vihale ajab.Ja kui juhtubgi Kalev/Cramo võitma ,seda teispäevast mängu siis kindlasti kuuleme Kerde sapiseid kommentaare Kalev/Cramo suunas ,et neil ju võõrleeginäre rohkem ja sellepärast nad paremad,miks ma seda kirjutan ,sest eelmine hooaeg mäletan siin paari Kerde kommentaari just Kalev/Cramo suunas ,kus ta kritiseeris meid just võõrjõudude kohapealt.
Kibestunud väikemees oled, kahju sinust. Tegelt ei ole kah :P Just get a life!

See on meedia puhul täiesti tavaline, et puhutakse asju suuremaks kui nad on. Rocki jutt oli ühe ajakirjaniku mõttelend. Samasse kategooriasse kuulub väide et selle aasta Cramo on suurima potentsiaaliga koosseis Eestis läbi aegade. Ei ole kuulnud et keegi selle loo peale väga vihastanud oleks. Vastupidi, huvitav näha milleni see meeletu potentsiaal välja viib.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:Nagu ma olen tuhat korda öelnud, et me peaks kokku hoidma!!! Meie ühine eesmärk on, et areneks Eesti korvpall. Minul näiteks ei olegi lemmik klubi, mina olen Eesti korvpalli poolt.
Kokkuhoidmine ei tähenda, et Kalevi ja Rocki fännid peaks vastasiku üksteist pimesi imetlema, kui nad üksteise vastu pole. Igal inimesel on oma maitse, mõnele meeldib Kalev, teisele Rock. On ka neid, kes on, nagu sa ütlesid, Eesti korvpalli poolt. Mina tahaks näha kokkuhoidmist pigem Eesti koondise mängudel. Ütlen veel ära, et mina ei kuulu nende alla, kes Rocki vastu on, vastupidi hoian ma ka neile pöialt.
Suletud