kalev ja rock teisipäeval

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

zero0 kirjutas:Ma ei kommenteeri seda kohtumist.
tänks meid säästmast.
Viimati muutis Oskar8, 19 Nov 2008, 00:09, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Hea kohtumine oli, lõppseis oli nagu ta oli aga kalevi esimene poolaeg oli super. Kullamäe lisas tänases Postimehes, et rockile tuli üllatuseks, et kalev nii hästi kaitses surus ja seepärast ei õnnestunud neil esimene poolaeg visetele pääseda, mis on täiesti norm vabandus rocki kohmetusele. Küll aga ei istu mulle Kerde vabandus, et rock jõudis liiga hilja Tallinnasse ja seepärast neil esimene poolaeg ei õnnestunud. No mis kuradi vabandus see on , sellest jääb mulle küll selline mulje, Kerde tahab näidata rocki eesti parima klubina ja nad peaksidki kõiki siin võitma. No muidugi loll on see kes väbandust ei leia :D
Viimati muutis vabakutseline, 19 Nov 2008, 12:09, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Ma väga pikalt ei tahagi seda mängu kommenteerida, kuna minu jaoks polnud see mäng eriti tähtis. Aga minu arust osutusid just Linehan ja Arbet nedeks kelle tõttu saadi esimene veerand minema ja hiljem osutusid need mehed ka nendeks kelle tõttu vanker seisma jäi. Meeldiv oli, et Timmu mängida sai ja mängis hästi, oleks tahtnud Kurbast, Vesktit ja Eichfussi ka näha väljakul.
Viimati muutis gametime, 19 Nov 2008, 12:42, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

gametime kirjutas:oleks tahtnud Kurbast, Vesktit ja Eichfussi ka näha väljakul.
Oleks tahtun neid platsil näha küll, üldsegi ma ei saa aru miks ei usaldata neid platsile. Nagu ma aru sain valis Veski kalevi seepärast, et treener lubas talle EMV´l mänguaega, et mees saaks areneda. Kuid mis on reaalsus, Kurbas, Veski ja Eichfuss istuvad enamjaolt pingiotsal. Veski ja Kurbas on küll üksikutes EMV mängudes paariks minutiks platsile saanud kuid ma pole veel näinud Eichfuffsi kordagi mängimas(ma võin ka eksida). Treener usaldab ameeriklasi rohkem kui meie poisse. See on üks treeneri viga minu silmis.
Viimati muutis vabakutseline, 19 Nov 2008, 13:09, muudetud 1 kord kokku.
devean

Postitus Postitas devean »

Eichfussi näitajad, sellel hooajal EMV on 14.5 minutit 7.33 punkti mängus, ei sa öelda, et ta kusagile pingisügavustesse on ära unustatud.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

vabakutseline kirjutas:
gametime kirjutas:oleks tahtnud Kurbast, Vesktit ja Eichfussi ka näha väljakul.
Oleks tahtun neid platsil näha küll, üldsegi ma ei saa aru miks ei usaldata neid platsile. Nagu ma aru sain valis Veski kalevi seepärast, et treener lubas talle EMV´l mänguaega, et mees saaks areneda. Kuid mis on reaalsus, Kurbas, Veski ja Eichfuss istuvad enamjaolt pingiotsal. Veski ja Kurbas on küll üksikutes EMV mängudes paariks minutiks platsile saanud kuid ma pole veel näinud Eichfuffsi kordagi mängimas(ma võin ka eksida). Treener usaldab ameeriklasi rohkem kui meie poisse. See on üks treeneri viga minu silmis.
sinu jutust jääb mulje, et sa pead Eichfuffsi cramo meheks...
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Postitus Postitas Maaster »

Eichfuss siiski jah Tartlaste kausist söömas.
Kurbast ja Kaljupanka oleks võinud küll väljakul tegutsemas näha. Võib-olla oleksid suutnud Tartu tempoga nad kaasa minna ja mõned kiired korvid ära hoida.
Raadiku ja Veski mänguaeg peaks olema järgmine neljapäev TTÜ poiste vastu. Nad tunduvad veel siiski natuke "kirjanikud" olema.
Aga muidu mäng oli võitluslik. Aga ehk selle lahinguga pole veel sõda kaotatud.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Miks andis Kerde mängujärgsel pressikonverentsil kommentaare inglise keeles? :D
Pets

Postitus Postitas Pets »

Teab keegi palju siis inimesi oli täpselt saalis?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Pets kirjutas:Teab keegi palju siis inimesi oli täpselt saalis?
http://www.basket.ee/index.php?mid=13&s ... 2009001020
Pealtvaajate arv: 3200
Fänn

Postitus Postitas Fänn »

http://www.youtube.com/watch?v=fYAPmcDGbII

Ma usun, et see jääb selle hooaja üheks meeltejäävamaks hetkeks, nagu kaks aastat tagasi oli see kullamäe kolmene.

Kus oli ikka dunk:o
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

meelde võib jääda just sellepärast, et peale seda andis korvi konstruktsioon alla... aga dunk iseenesest ei olnud midagi erilist.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Grexi ja Lyde dunk oli ka täitsa tavaline. Fakt on lihtsalt selles, et Sanikidze tõmbas konstruktsiooni alla.

Huviga jään ootama järgmisi Eesti hiidude duelle :)
Saab põnev olema!
Fear the prophet!
kle

Postitus Postitas kle »

martin kirjutas:meelde võib jääda just sellepärast, et peale seda andis korvi konstruktsioon alla... aga dunk iseenesest ei olnud midagi erilist.
Sanikidze on ikka väga hull dunker:D
Lendab nagu lennuk õhus :p
Vabaka joone juurest paneb ilusastu pealt ära:p
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mis muret sel mehel hüpata kui kaalub alla 90kg ning pikkust on 2.03. Kangur ja Talts on mehed kellel normaaselt liha ka luudel ning hüppevõime samast klassist.
Sanikidze ost on vähemalt seni altminek. Eelmine aasta Sestokas ja Butkevicus üle-eelmisel aastal sama jutt. Samas kui meeskonda tuli Eichfuss, kellel on oskusi küll, et seda kohta täita, samuti Doronin. Korviall sellest Sanikidzest ju meest pole, igaüks keerutab ta vastu jõuga ära.
Pigem toonud võistkonda juurte selline tugev PF. Praegu on tõsiselt võetavaid korvialuseid mehi Rockis vaid kolm: Beard, Talts, Allingu. Paadet ma ei peaks korviall eriti tugevaks. Teades, et need kolm meest on üsnagi vigastuse altid, siis oleks pidanud ikka eesliini kindlustamise peale mõtlema. Praegu on ikka imelik, kui ühele positsioonile on kokku kogutud: Doronin, Kullamäe, Sanikidze, Eichfuss.
Viimati muutis gametime, 20 Nov 2008, 12:37, muudetud 1 kord kokku.
Vasta