John Linehan

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Oskar8 kirjutas:
BigMac kirjutas:
hahaaahaa , suht naljakas jah , et samasuguse nimega inimene olemas .
hahahhaaahaa :D
ma arvan, et kõikidel meie välismeestel on maailmas nii mõnigi nimekaim....
tõesti oskar või , arvad et ma ennem sellele ei rõhunud ? :D:D:D
loom

Postitus Postitas loom »

Linehan võib minu poolest mängida seal platsil 30min, aga sel juhul võiks Nenad tema rolli muuta. Pole tõesti vaja mingisugust puukätt platsile keskmiselt 4 kolmest per mäng peale loopima, kui tabab mingi 25% heal juhul. Endal on söödu- ja mängulugemisoskus olemas... Ma absoluutselt ei mõista miks Nenad midagi ette ei võta, aga võib-olla on säärane mängujuhtimine siiski õigustatud mingil mulle arusaamatul põhjusel. Loodan igatahes Linehani uuel aastal stabiilse meeskonna liidrina näha.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Andres Sõber: John Linehani ei saa mersuga ka kätte:D
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Kaitses on tüüp ikka jube hea täna, täitsa naeratuse toob näole :)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev kirjutas:Kaitses on tüüp ikka jube hea täna, täitsa naeratuse toob näole :)
Ta on olnud iga jumalama mäng hea kaitses, ega ta muidu poleks #1 Balti liiga vahelt lõigetes. Kalevlased mõistavad seda aga alles nüüd, kui spordikommentaator kordab seda teleris üle ja üle.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Asjaajaja kirjutas:
Kalev kirjutas:Kaitses on tüüp ikka jube hea täna, täitsa naeratuse toob näole :)
Ta on olnud iga jumalama mäng hea kaitses, ega ta muidu poleks #1 Balti liiga vahelt lõigetes. Kalevlased mõistavad seda aga alles nüüd, kui spordikommentaator kordab seda teleris üle ja üle.
:D :D Nojahm, eks ta ole ikka niimoodi, Sina oled ju kõigetargem :)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ei ole ma kõige targem, aga mina pole seda venda kunagi maha teinud. Olgugi, et viskab mõnikord rohkesti peale ja kõik visked ei taba, aga siin ikka kurdetakse, et jõle nigel vend. Ta on üks resultatiivsemaid punktide poolest, parim vahelt lõigetes ja tema käte kiirust annab võrrelda lennukitiivikuga.
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Selle mehe juures on kõik super, välja arvatud vise. Tänu oma kiirusele saab ta vabalt visata, aga paljuski mööda
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Henry ja Sõbra kommentaarid olid täna päris muhedad.
"See väike neeger on päris hea vms" - Sõbra kommentaar :D

Linehan on ikka kiire, tegutseb kaitses vägagi aktiivselt, vaheltlõikeid teeb palju. Patustab aga pallikaotuste ja madala tabavus %-ga.
Mees on minu silmis ikkagi väga viis :)
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Minu meelest ka, aint vise probleem, aga ka see vahest tabab :)
Kalevforlife
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Apr 2007, 20:54

Postitus Postitas Kalevforlife »

Kaitses näitas ennast väga heast küljest eile, aga ründes võiks ta rohkem palli liikuma panna, eilsest mängust oli näha, et ta põrgatas liiga palju ja tulid ka hädavisked. Ülejäänud on tip-top, usun mida aeg edasi seda paremaks ta läheb;)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ta on ennast alati väga hea kaitses olnud... teda ongi siin ainult statistika järgi maha tehtud....
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Oskar8 kirjutas:ta on ennast alati väga hea kaitses olnud... teda ongi siin ainult statistika järgi maha tehtud....
Ainult statistika ja ainult statistika! Aga kui mees viskab 11-st 1 sisse, siis ei ole sellest heast kaitset ka kasu! Loomulikult teame, et on hea kaitses ja üldse ei vaidle ka, eile hakkis Giorgit ilusti. Aga no keegi peab meeskonnas ka punkte tooma! Heast kaitsest jääb väheks kui vastasmeeskond viskab ikkagi rohkem punkte ja võtab võidu. Meil ei ole olnud sellist tagameest, kes oleks võimeline viisaka protsendiga näiteks 20pts mängus tooma. Tsin seda on.
Viimati muutis And, 19 Nov 2008, 20:53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Aga ta saab ju täiesti vabalt viskele, ta peab need peale viskama, ta ei saaks ju kuhugi toppida seda, siis saavad lihtsalt meie pikad ründelauas rohkem võidelda ..
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

#7 kirjutas:Aga ta saab ju täiesti vabalt viskele, ta peab need peale viskama, ta ei saaks ju kuhugi toppida seda, siis saavad lihtsalt meie pikad ründelauas rohkem võidelda ..
No viimane mäng ta tõesti ei isetsenud, ja eks ta saabki tänu oma kiirusele viskele ja las ta siis loobib, aga ma vist ei jõua seda aega ära oodata, kui need visked ka minema hakkavad...
Vasta