Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tublid poisid, kokkumänginud kosseisuga on tulevik roosiline
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

freed kirjutas:tahaks täiega statistikat näha:P:D
Statistika on kodulehel olemas.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Muidu kas kellegil mingi pilte ja asju ka on anda w? Ja mis siis tänase mängu ilusamad hetked olid.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Nägin täna ainult teist poolaega,aga nii palju kui mina aru sain siis Viiask ja Pelkic on meile pingilt väga kasulikud mehed. Reed on natuke kehvas vormis aga kyll see paremaks läheb.Vuks jättis kehva mulje, aga see siiski esimene mäng tal ja ta ju alles hiljuti saabus.Kuigi Selline mängija ei ole just parim lahendus: Pikk kellele ei meeldi mängida korviall ja lauda ei võta.On aeglane ja teeb kyllalt palju pallikaotusi ja kaitses ei saa eriti hea ei ole.Selline oli esmamulje.... Ja mulle tundu, et Parmeri asemel oleks ikka shooterit vaja.Parmer statsid on head, aga IMO eriti tast kasu ei ole... ei tea mulle parmer eriti ei istu :P Ja Saage võiks kyll raplasse lasta mitte endal hoida arvan mina.
Viimati muutis Oskar8, 14 Sept 2007, 01:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei taha küll norida aga ta nimi on Marlon Parmer.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Viimati muutis gametime, 14 Sept 2007, 00:48, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

marxx762 kirjutas:Ma ei taha küll norida aga ta nimi on Marlon Parmer.
õigus...
Jaan

Postitus Postitas Jaan »

I poolajal pani Matic mängu huvitava kooseisu kus pikkadest oli väljakul Viiask ja Belkic.
Ja kuna Viiask vahetati Reedi vastu sisse siis jäi kaitses talle see 120 kilone Kebu. Ainuke põhjus miks sedasi teha oleks IMHO Viiaski kasvatamine korvialuseks võitluseks. Näha muidugi oli et pea 30 kg kaaluvahe on suur ja Viiaskile see roll ei meeldinud.

Kui Matici strateegia tõesti vilju annab ja kevadel Viiask Baronsi Kebu jt selliste vastu enam hätta ei jää siis on Matic küll parim treener kes viimasel ajal olnud Eestis.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Mix reed kehvas vormis oli? statside põhjal tundub kyll kõik hea olevat 14punkti ja 13 lauda?
antz
Kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 14 Aug 2007, 12:21

Postitus Postitas antz »

Miks meil korvialuseid mängijaid vähe? Ikka sellepärast, et korviall saab haiget lihtne ja mõnus on eemalt lindu lendu lasta.Viiask pole kunagi nautinud korvialust võitlust aga eks ta peab.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

kas keegi teab kus saaks infot (seisu ) teada õhtuse kalev-rock mängu kohta?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

gametime kirjutas:Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Ma panen kurat terve mustamäe põlema, kui veel mõni väljamaalane meeskonda tuleb. :@
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:
gametime kirjutas:Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Ma panen kurat terve mustamäe põlema, kui veel mõni väljamaalane meeskonda tuleb. :@
No kuule jäta järgi juba, fakt on see, et Eestis korralike pikke pole ja selle pärast peab kiikama piiri taha. Kurb, aga tõsi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:
gametime kirjutas:Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Ma panen kurat terve mustamäe põlema, kui veel mõni väljamaalane meeskonda tuleb. :@
Rahu jah, muidu on kah jama kui pikk on puudu ja selle taha jäävad tulemused.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:
gametime kirjutas:Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Ma panen kurat terve mustamäe põlema, kui veel mõni väljamaalane meeskonda tuleb. :@
'


Ma panex pigem ennast põlema kui kalev uusi mehi ei osta sest poraeguse koosseisuga ei saa meeskond laudu kätte ventspilsi noortemeeskonna vastugi rääkimata siis veel Ulebi euroliiga meeskondade vastu...Niiet mina ootan kyll uusi välismaalasi ...:)
Vasta