kalev ja rock teisipäeval

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
kuule

Postitus Postitas kuule »

Pets kirjutas:Krt, kalevi kaotustel suurhallis ei ole mingit pistmist hea või halva fänlusega. Et veidikegi tulemusi teha suurhallis, on see vaja kalevi poolt ära osta, sest arvata on, et kui sa teed kõik oma trennid kalevi spordihallis ja mingi 2 korda kuus käid suurhallis, ei läbi pall korvi sama hästi kui kalevis
See nii öelda harjutamise asi on loll jutt.
Kui sa oled profesionaalne korvpallur, mida tingimata kõik Kalevi mängijad on siis ei ole vahet mis saal on. Korvid ja pallid on samasugused. Rahvas saalis on ainult teistsugune. Kodus elatakse sulle kaasa, võõrsil vilistatakse.


See, et kodus tabad paremini on sellepärast, et siis sulle elatakse kaasa ja on fiiling.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

muretsege siis palun fännklubile ruupor!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

see harjumise asi EI ole loll jutt.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Britta kirjutas:muretsege siis palun fännklubile ruupor!
tuleks osta mitu basstrummi , nagu rockil neid on !!!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Täna saalis olles hakkasin mõtlema selle peale, et täna ASKil ja teisipäeval Rockil olid suured trummid, mis teevad sellist madalamat häält, meie kökatseid ei olnud kuuldagi peaaegu nende varjust.
Kas fännklubi ei võiks korraldada mingit korjandust, kui meil on 100 liiget seal siis ei ole ju raske kamba peale ja vb klubi annab ka mingi osa panna raha kokku ja osta 2 sellist trummi ?
Fänn

Postitus Postitas Fänn »

Järmisteks mängudeks võiks ikka ära vahetada ja kaasa võtta!
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Kõik on targad ütlema. Kui aga tegutseda vaja siis on vaikus.
Kui kõik need inimesed, kes siin vinguvad, et fännklubi ei viitsi midagi teha, siis eks tulge ja tehke paremini. Kui fännklubi sektorisse istuvad igasugused inimesed kes hakkavad kohe kisama kui keegi julgeb püsti tõusta või lipuga lehvitada.
Ja trummides pole üldse asi. Rocki ja Kalevi rütmid on nii erinevad. Rockil ongi rütmiks trummid ja nad hüüavad samalajal rock. Kalevi puhul on aga teisiti. Me ei karju koos trummidega. Kui on trummid siis häält ei tehta, kui on karjumine ei lööda trummi. Ja üldsegi, äkki kaotaks trummid ära. Läti ja Leedu fännid suudavad ka ilma trummideta teha põrgulärmi.
Nii et kas on mõtet hakata siin kaklema selle üle kuidas fännata vmt. Kõik ei peagi ühesugused olema. Me ei saa kedagi fännidest sundida karjuma, või püsti seisma. Igainimene valib oma viisi kuidas fännata. Kuigi tore oleks kui kõik viitsiks püsti seista ja karjuda.
Ning veel üks tähelepanek. Ka Kalevi fännid seisavad välismängudel püsti. See on suht igalpool nii et kodusaalis istutakse ja võõrsil seistakse.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mina isiklikult ei hakkanud vinguma, vaid mõtlesin kuidas asja paremini teha, olen sama tulihingeline fänn kui kõik, kes fännklubis on, kuid ise sinna kahjuks hetkel ei kuulu.
Fännklubi ei tohiks lasta heidutada ennast sellisest pisiasjast, kui ma oleksin fänn ja tõuseksin püsti, lehvitaksin lipuga, karjuksin ja keegi, kes on fännisektorisse istunud käsib mul istuda, siis paluksin ma tal viisakalt kuu peale sõita, kui ta tahab korvpalli vaadates unistada siis las läheb vaatab oma väikse poja kossutreeningut.
Viimati muutis TDK, 21 Nov 2008, 19:58, muudetud 1 kord kokku.
inimene

Postitus Postitas inimene »

Et tuua rahvas saali, peab 1. Tuleb hakata järjekindlalt mängima, võitma mõnda suurt hiidu. nagu oli eelmine aasta eurosarjas. võideti 2 esimest m2ngu ja 3 m2nguks tuli rahvas saali. suurhall oli täis. 2:tuleb hakata rohkem reklaamima m2nge. n2idata reklaame telekas või panna suured plakatid üles kuhugi linna.
kuidas tavarahvas kaasa elama panna, ei oska öelda
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

To Merli:Olen igati päri. Ja mis kõigenõmedam asja juures on, nagu sa mainisid et kui keegi tõuseb püsti vms siis hakkavad viimases reas istujad vigisema seda asja võiks kuidagi muuta et kui püsti seista ei taha siis ära tule sinna. Või võtta üldse kõik pingid sealt ära:D
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

marxx762 kirjutas:To Merli:Olen igati päri. Ja mis kõigenõmedam asja juures on, nagu sa mainisid et kui keegi tõuseb püsti vms siis hakkavad viimases reas istujad vigisema seda asja võiks kuidagi muuta et kui püsti seista ei taha siis ära tule sinna. Või võtta üldse kõik pingid sealt ära:D
Kas kuidagi sellist lahendust ei saa, et sellised paadunud fännid saaksid oma sektori kus võib alati püsti tõusta:D
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

liikuvmüür kirjutas:
marxx762 kirjutas:To Merli:Olen igati päri. Ja mis kõigenõmedam asja juures on, nagu sa mainisid et kui keegi tõuseb püsti vms siis hakkavad viimases reas istujad vigisema seda asja võiks kuidagi muuta et kui püsti seista ei taha siis ära tule sinna. Või võtta üldse kõik pingid sealt ära:D
Kas kuidagi sellist lahendust ei saa, et sellised paadunud fännid saaksid oma sektori kus võib alati püsti tõusta:D
selline sektor on olemas, aga sinna eksivad igasugused torisejad pidevalt ära.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Oskar8 kirjutas:
liikuvmüür kirjutas:
marxx762 kirjutas:To Merli:Olen igati päri. Ja mis kõigenõmedam asja juures on, nagu sa mainisid et kui keegi tõuseb püsti vms siis hakkavad viimases reas istujad vigisema seda asja võiks kuidagi muuta et kui püsti seista ei taha siis ära tule sinna. Või võtta üldse kõik pingid sealt ära:D
Kas kuidagi sellist lahendust ei saa, et sellised paadunud fännid saaksid oma sektori kus võib alati püsti tõusta:D
selline sektor on olemas, aga sinna eksivad igasugused torisejad pidevalt ära.
:S nojh ega kõigist tolgustest ei saagi lahti:P
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Imelik tegelt, miks nad sinna istuvad? leian mõned põhjused:1)Tahavad äkki telekasse saada sest fännklubi näidatakse üsna tihti? 2)Kas saalis pole mujale istuda äkki et on kõik kohad täis?(irw)
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Meie sektoris on lihtsalt hea vaade. Meeskonna taga on hooajakaart, vastasmeeskonna taga on VIP kaart ja siis see sektor mis meie kõrval on, see saab alati kiiresti täis.
Seega tuleb hakata ka fännisektorit eraldama nii nagu VIPi ja hooajakaarti.
Aga nohh, mina pole kunagi kellegi torisemise peale maha tagasi istunud.
Vasta