Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

KalevForever kirjutas:
greystone kirjutas:
gametime kirjutas:Barons mängis praktiliselt siis põhikoosseisuga. Statistika on küll huvitav, Barons 2p vise enneolematu 24% :o , samas suurepärased 22 ründelauda. Paistab, et kui meie omad oleks kaitselaua paremini kätte saanud, siis oleks võit võinud olla ülekaalukas. Meeskond vajab siiski juurte ühte pikka kes suudaks tõesti lauda võtta. Mina isiklikult kutsuksin Ameerikast mõne looduslapse. Peaasi, et kaitse oleks korras. Rünnaku kohta on ütlus - võta lauast.
Ma panen kurat terve mustamäe põlema, kui veel mõni väljamaalane meeskonda tuleb. :@
'


Ma panex pigem ennast põlema kui kalev uusi mehi ei osta sest poraeguse koosseisuga ei saa meeskond laudu kätte ventspilsi noortemeeskonna vastugi rääkimata siis veel Ulebi euroliiga meeskondade vastu...Niiet mina ootan kyll uusi välismaalasi ...:)
omg see oli nende esimene mäng noh, pärast viite trenni ja te mölisete siin uutega, et miks nad oma esimsel mängul kohe 30p ei viska. tra oodake ja vaadake esimesed liiga ja uleb mängud ära...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No ok ok, i had a terrible day. aga ikkagi mulle ei meeldi faking 100 ulkomaanpeelled meeskonnas. <A noh, oleme õnnelikud, et nad venelasi veel sisse ei tiri
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:No ok ok, i had a terrible day. aga ikkagi mulle ei meeldi faking 100 ulkomaanpeelled meeskonnas. <A noh, oleme õnnelikud, et nad venelasi veel sisse ei tiri
ära ole rassistlik.lepi sellega et kui tahetakse midagi saada siis tuleb millegi arvelt ka juurde panustada kuna eestis pole ühtegi normaalset pikka siis tuleb need lihtsalt sisse tuua.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

rassistlik? irw? tead sa üldse mida see tähendab ka?:D Ma pole kunagi musti vihanud, kui sa seda mõtled, mängijatena neid pigem eelistangi. Aga vot peale Pelkici ei tahaks mingeid balkani ja Idamaa poisse tiimi rohkem.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:rassistlik? irw? tead sa üldse mida see tähendab ka?:D Ma pole kunagi musti vihanud, kui sa seda mõtled, mängijatena neid pigem eelistangi. Aga vot peale Pelkici ei tahaks mingeid balkani ja Idamaa poisse tiimi rohkem.
ma mõtlesin ses suhtes et venelasi ei taha. okei tõesti sry rassistlik oli vale sõna aga kui leitaks kedagi head venemaalt ja tüüp oleks valmis tulema siis peab leppima olgu ta siis mis riigist tahes.
PointGuard

Postitus Postitas PointGuard »

Kiire ülevaade siis uudistest:
Pakuks,et sellisel muhedal sellil,nagu Reedil ei tule küll kellegiga sõnavahetusi(Iraanlasega).Ennem on need serblased sellised "keevaverelised"
Ja sellel baronsil oli mingi hirmus kapp väljakul-mees oli lausa hirmus.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

PointGuard kirjutas:Kiire ülevaade siis uudistest:
Pakuks,et sellisel muhedal sellil,nagu Reedil ei tule küll kellegiga sõnavahetusi(Iraanlasega).Ennem on need serblased sellised "keevaverelised"
Ja sellel baronsil oli mingi hirmus kapp väljakul-mees oli lausa hirmus.
Stewart on jah tuntud oma jõulise mängu poolest, seda harrastas ta juba Serbias mängides.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
siim

Postitus Postitas siim »

Huvilistele ka pilte vaatamiseks : http://www.pbase.com/siim/kalev_vs_barons
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

kas keegi on ka kursis, kuidas see Soome turniir läheb ? täna pidi ju olema Rocki ja Kalevi vaheline mäng..
Tom
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Dets 2006, 15:54
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Britta kirjutas:kas keegi on ka kursis, kuidas see Soome turniir läheb ? täna pidi ju olema Rocki ja Kalevi vaheline mäng..
delfi kommentaaridest võib järeldada et rock võitis vist, see pole muidugi 100% kindel
Kristjan

Postitus Postitas Kristjan »

Ärge uskuge delfit enne kui ei ole uudist. Arvatavasti kalev võitis. Ma tean täpselt et delfis ei vasta tõele sest mu sõber tegi need.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Väga kahju ,et Kalev kaotas muidu Kangur tegi vist hea mängu 25punkti seis siis 94-88 rockile.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

kust kuulsid ?
Viimati muutis Britta, 14 Sept 2007, 22:17, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

kodu lehel kirjas ju.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

kus kodulehel ? selle turniiri kodulehel ?
Vasta