Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kas LTV7 kuskilt netist ka äkki näeb streamina? Või siis ETv2, keegi steab, kas äkki keegi streamib?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Mu sõbrad, On jõuluaeg ja mis oleks toredam kui teha üks heategu ja saata oma armsale sõbrale armas jõulukaardike???

Tee seda Edgari abistava käe(või mille iganes) abiga :) http://www.keskerakond.ee/kaart/
olmu
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 30 Juun 2008, 20:38

Postitus Postitas olmu »

Oskar8 kirjutas:Mu sõbrad, On jõuluaeg ja mis oleks toredam kui teha üks heategu ja saata oma armsale sõbrale armas jõulukaardike???

Tee seda Edgari abistava käe(või mille iganes) abiga :) http://www.keskerakond.ee/kaart/
Ülikoom:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ega keegi ei tea mis laul see on mida kasutavad kalevi tantsutüdrukud. Kusagil mängude keskpaigas tuleb see alati, mingi räige siuke trummi biit on. Nagu siuke veic metal stiilis laul. ehk keegi teab mis laul see on. see trummiosa on seal täiega kõva. Tõmbab käima alati mängudel :P
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

olmu kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Mu sõbrad, On jõuluaeg ja mis oleks toredam kui teha üks heategu ja saata oma armsale sõbrale armas jõulukaardike???

Tee seda Edgari abistava käe(või mille iganes) abiga :) http://www.keskerakond.ee/kaart/
Ülikoom:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ta muide ongi keskerakonnast vist (varem selline mulje jäänd),niiet see polnudki nali....
Viimati muutis Tartust, 16 Dets 2008, 17:22, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Süda läheb pahaks, kui võlts see Edgar ikka on. Aga muidu on tipptasemel huumor!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Oeh, Savi päts pole mulle kunagi meeldinud :D

Rääkige, kes koolis käivad, et mis hinded teil tulevad ka? ;) :D

Kohe-kohe on selleks korraks läbi!
Fear the prophet!
olmu
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 30 Juun 2008, 20:38

Postitus Postitas olmu »

kalevcramo kirjutas:ega keegi ei tea mis laul see on mida kasutavad kalevi tantsutüdrukud. Kusagil mängude keskpaigas tuleb see alati, mingi räige siuke trummi biit on. Nagu siuke veic metal stiilis laul. ehk keegi teab mis laul see on. see trummiosa on seal täiega kõva. Tõmbab käima alati mängudel :P
seda mõtled w?
http://www.youtube.com/watch?v=QezKCl2Foqs
Cramo

Postitus Postitas Cramo »

Olen küll kalev cramo fänn :) aga kas keegi saaks aidata ja öelda kust saaks osta Tallinna Kalevi kampsunit ( või on see soojendus dress ) oleks väga tänulik!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

olmu kirjutas:
kalevcramo kirjutas:ega keegi ei tea mis laul see on mida kasutavad kalevi tantsutüdrukud. Kusagil mängude keskpaigas tuleb see alati, mingi räige siuke trummi biit on. Nagu siuke veic metal stiilis laul. ehk keegi teab mis laul see on. see trummiosa on seal täiega kõva. Tõmbab käima alati mängudel :P
seda mõtled w?
http://www.youtube.com/watch?v=QezKCl2Foqs
oh tänks seesama ongi :D

0.33-0.50 on ainuke osa mida sellest laulust kuulata kannatab :D muidu ülejäänud on jube laul
Viimati muutis kalevcramo, 17 Dets 2008, 23:20, muudetud 1 kord kokku.
olmu
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 30 Juun 2008, 20:38

Postitus Postitas olmu »

20. märts esineb Rock cafes SOULFLY :D:D:D
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

olmu kirjutas:20. märts esineb Rock cafes SOULFLY :D:D:D
kes see on?:P:P
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

bbl.net lehel mingi jama vist- livescoori järgi käib praegu mäng rock-nevesis, seis on 4:4 :D , Eichfuss pani kolmese :D:D... no ma ei tea peaks minema ennast kaineks magama :D
Viimati muutis converse, 19 Dets 2008, 14:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Cramo kirjutas:Olen küll kalev cramo fänn :) aga kas keegi saaks aidata ja öelda kust saaks osta Tallinna Kalevi kampsunit ( või on see soojendus dress ) oleks väga tänulik!
Väga kindel küll olla ei saa, aga olen kuulnud, et Ilves Extra kauplustes oli millalgi.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Haha, huvitav esiviisik, kus isegi Allingu ja Eichfuss on :D
Kõik visked on ühel ajal tehtud ja Tsintsadze sai ühe vabaka.
Ulme :D
Mõned on vist pühi hakanud varakult tähistama.
Fear the prophet!
Suletud