BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [3.Jaanuar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:
jyrgen kirjutas:
spartaklane kirjutas:ärgem sõbrad nüüd nii hoogu ka minge .Jah seis on meil praegu hea kuid Rockil on hommses mängus selg vastu seina ja nagu me teame on Rock sellistes otsustavates mängudes alati meile ära pannud ja Saku Suurhall on ju ka neil kui koduhall.Nii ,et kõikki neid asju kokku võttes arvan ,et mäng tuleb sama põnev kui Tartus kuid seekord on võitjad mustad särgid
hoogu ei tohi küll minna, kuid ega üksi kalevi fänn ei aja sellist juttu nagu sa ajad.



Mängust siis ainult võit oleks rahuldav tulemus ju.
no vaadakem lihtsalt sellele ,et kui hommae juhtume tappa saama, siis ei jõua ära kuulata seda hala siin foorumis ,et kuidas me ikka ei suuda Rocki kodus lüüa .Ma ei ole kunagi selle vastu ,et Kalev/Cramo homme võidaks, vaid meie korvpallis järgnevad alati tõusudele langused ja kui me nüüd vaatame kui hästi meil on läinud siis ,kuskil ootab meil jällegi tagasilöök ja allalkäik.Stabiilsus on see millest meil puudus on ,kuid mis ma siin ikka räägin homme näeme siis vaatame kellel on õigus kellel mitte.
spartaklane, ära mõtle negatiivselt, mõtle ikka kalevi jaoks positiivselt.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Olen selle asjaga nõus, et tõusdele järgnevad mõõnad ja vastupidi ning seda juhtub igalpool ning kõiges, mitte ainult Eesti korvpallis.
Kui homme peaks kaotus tulema siis tõesti on siin foorumis jälle mingi mõttetu ila, kuid mina enam sellel ennast häirida ei lase, sest need, kes siin halavad on tavalised 12-13 aastased muidukargajad ning nad võiksid üldse DELFIsse tagasi kolida :)

Homme kõik saali ning loodame, et tuleb põnev mäng :)
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

keegi oskab öelda kas Tallinna bussijaamast ka mingi linnaliinibuss suurhalli juurde läheb, pole nagu eriti tallinas bussiga sõitnud :D
Tina
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Dets 2008, 17:04

Postitus Postitas Tina »

villu123 kirjutas:keegi oskab öelda kas Tallinna bussijaamast ka mingi linnaliinibuss suurhalli juurde läheb, pole nagu eriti tallinas bussiga sõitnud :D
kus juures ei saa millegagi
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

villu123 kirjutas:keegi oskab öelda kas Tallinna bussijaamast ka mingi linnaliinibuss suurhalli juurde läheb, pole nagu eriti tallinas bussiga sõitnud :D
Oleneb mis kell muidugi Tallinna jõuad Võrust (?) Kui ütleme päeva poole, siis võid ju vabalt kõndidesgi minna balti jaama (ei tohiks kuigi raske olla xd) ja sealt nr7 trolliga saab ilusti suurhalli ette ja tagasi.. bussijaamast otse ma ei oska öelda..
kaugelt tulles olen vähemalt ise niimoodi talitanud. :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Bussijaama juurest Kaubamaja juurde kust läheb kenasti troll number 6 on palju lühem maa kui Balti Jaama ju :)
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

greystone kirjutas:
villu123 kirjutas:keegi oskab öelda kas Tallinna bussijaamast ka mingi linnaliinibuss suurhalli juurde läheb, pole nagu eriti tallinas bussiga sõitnud :D
Oleneb mis kell muidugi Tallinna jõuad Võrust (?) Kui ütleme päeva poole, siis võid ju vabalt kõndidesgi minna balti jaama (ei tohiks kuigi raske olla xd) ja sealt nr7 trolliga saab ilusti suurhalli ette ja tagasi.. bussijaamast otse ma ei oska öelda..
kaugelt tulles olen vähemalt ise niimoodi talitanud. :)
Suured tänud!! loodame, et ikka kohale jõuan :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

TDK kirjutas:Bussijaama juurest Kaubamaja juurde kust läheb kenasti troll number 6 on palju lühem maa kui Balti Jaama ju :)
jah seda küll, aga ma trolli nr jne ei osanud öelda, kuna endal jõuab buss alati nii vara kohale, et aega ülearu ja siis aega kll läbi kesklinna baltijaama roomata :D
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

tallinna bussijaamast saad trammiga otse viru keskuse või balti jaama juurde:)kaubamaja kõrvalt läheb nr 6 troll suurhalli juurde ja baltast nr7:)
elagu kalev.go,go,go kalev
luque
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 26 Jaan 2008, 09:45
Asukoht: Raasiku
Kontakt:

Postitus Postitas luque »

hei poisid, ärge ajage asja keeruliseks, näiteks toimi nii kui suurhalli lähed, klikka siia lingile http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.route ... earch&l=ee nimelt siis alguspunktiks pane Bussijaam ja sihtkohaks Zoo, valid sobiva kellaaja ja ongi piltlikult asi selge:)

Saalis näeme raisk!!!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:Nõustun sinuga ainult sellest küljest, et kui homme tõesti peaksime kaotama, siis ei ole mõne tunni jooksul foorumis muud lugeda kui rocki fännide parastamisi ja suurt kriitikat ka OSADE (päris paljude) Kalevi fännide poolt.
Rocki fännid siin enam niisama ei saa kairjtada, ses suhtes et peab olema registreeritud, ja muid rocki fänne on siis foorumis piisavalt vähe ja nad on mõistlikud, vähemalt minuarust.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

luque kirjutas:hei poisid, ärge ajage asja keeruliseks, näiteks toimi nii kui suurhalli lähed, klikka siia lingile http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.route ... earch&l=ee nimelt siis alguspunktiks pane Bussijaam ja sihtkohaks Zoo, valid sobiva kellaaja ja ongi piltlikult asi selge:)

Saalis näeme raisk!!!
miks zoo :S haabersti ikka. zoo-st peab sitaks jalutama ju
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

kalevcramo kirjutas:
luque kirjutas:hei poisid, ärge ajage asja keeruliseks, näiteks toimi nii kui suurhalli lähed, klikka siia lingile http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.route ... earch&l=ee nimelt siis alguspunktiks pane Bussijaam ja sihtkohaks Zoo, valid sobiva kellaaja ja ongi piltlikult asi selge:)

Saalis näeme raisk!!!
miks zoo :S haabersti ikka. zoo-st peab sitaks jalutama ju
einoh poiss pani veits võssa küll , aga mis kuradi sitaks ?
mingi 500m. eriti sinusugune poiss läheb sealt mingi 3minutiga ;)
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

okei okei ;D aga ma ei lähegi kunagi sealtpoolt niiet jah. :D
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

marxx762 kirjutas:ja muid rocki fänne on siis foorumis piisavalt vähe ja nad on mõistlikud, vähemalt minuarust.
Ma arvan küll, et Rocki fännid siin mingit erilist jama pole ajanud. Ka ise olen Tartust, aga see ei tähenda midagi. Hoian mõlemale pöialt ja selle pärast on homme raske, kuna Kalevi selle aasta kooseis on väga sümpatne. Enda lemmik on hooaja algusest peale ja jääb kindlasti ka edaspidiseks, Linehan. Ootan põnevat mängu, võidab parem meeskond :)
Viimati muutis Ruutu, 02 Jaan 2009, 21:57, muudetud 1 kord kokku.
Suletud