NBA Live 09 ja NBA 2K9

Muud jutud (sh arvutimängud)
2k9Shark

Postitus Postitas 2k9Shark »

KalevForever kirjutas:
kalevcramo kirjutas:mul ka see jama et must pilt, ja muusikat on kuulda järsku tekib korraks mingi noolekesega asi ekraanile...vajutan enterit kaob see ka ära ja jääb licalt muusika mängima
Täpselt sama siin.
See tuleneb sellest, et su videokaart tõenäoliselt ei toeta 3.0 shaderit. Ainukeseks alternatiiviks antud juhul on uue videokaardi seotamine.

Btw: Neil kellel on probleem sellega, et otsalt lahtiviset ei toimu, siis see parandatakse vast tulevase patchiga. Senikauaks saab aga probleemi lahendatud oma profiili kustutamisega.
NBA2k9FTW

Postitus Postitas NBA2k9FTW »

kalevcramo kirjutas:mängisin täna ps3 peal 2k9 ja nba live 09.
seeaasta on 2k küll väga mööda pannud graafikaga, nba live-il on esimest korda ea sportsi ajaloos õnnestunud nba.
väga tegija oli live. 2k9 aga oli nii imeliku graafikaga, mehed liikusid väga ebareaalselt
2k seeriat ei mängita esiteks graafika poolest,vaid gameplay pärast, mis on 2k Sportsil 8/10 ja EA'l 1/10. Teiseks on 2k9 animatsioonid kohutvalt hästi tehtud ja on 99% ära tuntavad NBA mängijatele iseloomulikud liigutused. Lisaks on on nii kriitikute kui fännide seas NBA2k9 umbes peajagu kõrgemalt hinnatud kui Live 09. Ja pea seda meeles, Live ei saa kunagi tegija olema, eriti kuna EA'd ei koti tulemus vaid puhtalt raha ja seda on nad viimased 5 aastat hästi demonstreerinud Live seeria näitel.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

seda küsimust on kindlasti küsitud, aga küsiks veel, kui keegi ei pahanda. Kust seda mängu tõmmata saab? mõtlen 2k9
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kalevcramo kirjutas:kas nimi piratebay ei ütle juba niigi piisavalt?
johhaidii, vaataks veidi ülespoole
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

Mul on videokaardil shader 2.0, kas ma ei saagi siis mängida? Praegu tuleb must pilt ette ja muusika käib. Kui mängida tahan siis pean kindlasti uue videokaardi ostma?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

AirJordanXXIII kirjutas:Mul on videokaardil shader 2.0, kas ma ei saagi siis mängida? Praegu tuleb must pilt ette ja muusika käib. Kui mängida tahan siis pean kindlasti uue videokaardi ostma?
ma ei tea, mis mul see videokaardi shader oli, aga kui mul saast videokaart oli, siis mul oli nii, et ainult põrand oli must, aga mängida sain ikka :D
sarka14
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 05 Mär 2008, 11:58

Postitus Postitas sarka14 »

Nba 2k9 on päris kõvv ja mu sõber teeb sellele vaikslet eesti liigat kui selle saab valmis teeb bbl-i ka:)
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

ka sseda uninstallida ka saab kusagilt, sest see ei läinud mul tööle. Pilt oli täiesti must..
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

My computer ja sealt add or remove programs
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Seal polegi sellist asja.
Igastahes mul see nba 2k9 ei lähe tööle, sest ees on must pilt ja tahaks maha seda lasta aga ei õnnestu:D
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

My computer ja seal on see vasakul üsna väikselt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

Pigem ikka Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Mihkel111 kirjutas:Pigem ikka Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs
Ma räägin, et seda linki pole, eks nagu mängu polekski arvutis. ega ma loll pole. Start menüüd on lihtsalt mängu link ja uninstalli oma pole. Control panelis pole mitte midagi sellest mängust.
AirJordanXXIII
Kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:23

Postitus Postitas AirJordanXXIII »

Mihkel111 kirjutas:Pigem ikka Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs
sellel pole vahet kas sa võtad selle control panelist või my computerist
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Euroliiga kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Pigem ikka Start -> Control Panel -> Add or Remove Programs
Ma räägin, et seda linki pole, eks nagu mängu polekski arvutis. ega ma loll pole. Start menüüd on lihtsalt mängu link ja uninstalli oma pole. Control panelis pole mitte midagi sellest mängust.
Äkki oli sul selline versioon, et pakid lihtsalt lahti ja mängid?!?
Vasta