Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Oskar8 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0541465113615

palju punkte saate? :D ise sain tulemuseks 7
ma jäin 5 peale :D
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Vastasid küsitluse 10 küsimusest õigesti 7 küsimusele. Valesti vastasid 3 küsimusele. Tomson oli 1 mis mööda läks ja paar asja veel :).
(Y)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

#7 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0541465113615

palju punkte saate? :D ise sain tulemuseks 7
ma jäin 5 peale :D
Sama siin. Väga vanu asju eriti ei teadnud. Pilt
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Oskar8 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0541465113615

palju punkte saate? :D ise sain tulemuseks 7
Sain tulemuseks 6
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mihkel111 kirjutas:
#7 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0541465113615

palju punkte saate? :D ise sain tulemuseks 7
ma jäin 5 peale :D
Sama siin. Väga vanu asju eriti ei teadnud. http://www.realgm.com/boards/images/smi ... edface.gif
ja mul ka 5 parimaks...krt ajasin segi Beardi ja Kullamäe vanuse, pidasin ühtäkki lolli peaga Tanokat vanemaks :d
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Minu laeks jäi 6. Neid vanu asju ikka tõesti ei tea :D
Fear the prophet!
olmu
Kasutaja
Postitusi: 97
Liitunud: 30 Juun 2008, 20:38

Postitus Postitas olmu »

R2 tuleb aasta hit
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ma sain 9-sa viimasega panin valesti pakkusin ,et sõber on vanem kui Klandorf.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Ma sain 9....Krt ajasin eelmise aasta üleeelmise aastaga segi ja pakkusin et Parve oli parim korvikütt.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Algo Kärp sai esimesed MM-punktid oma 21. koha eest, minu meelest on see väga positiivne.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

selles kysimustes sain 5
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Pronksiöö ninamehed mõisteti õigeks

Aprillirahutuste organiseerimises süüdistatavad Öise vahtkonna neli liiget mõisteti täna kohtus õigeks, prokurör lubas otsuse edasi kaevata.

Dmitri Linteril, Dimitri Klenskil, Maksim Reval ja Mark Sirõkil on õigus kuue kuu jooksul nõuda riigilt ebaseadusliku kinnipidamise eest kahjutasu.

Pärast otsuse väljakuulutamist kõlas saalis aplaus.

Kohtunik sõnas, et kohus ei saa kedagi süüdi mõista kaudsetele tõenditele tuginedes.

Süüdistusakti kohaselt organiseerisid Öise Vahtkonna liidrid Linter, Reva ja Klenski koos Venemaa noorteorganisatsiooni Naši Eesti liidri Mark Sirõkiga massilisi korratusi, mis toimusid Tallinnas 2007. aasta 26.–28. aprillini.

Massiliste korratustega kaasnesid rüüstamised, purustamised, süütamised ning vastuhakud võimuesindajatele.

Prokurör taotles Linterile, Revale ja Klenskile 4-aastast tingimisi vangistust 3-aastase katseajaga ja Sirõkile 3-aastast tingimisi vangistust 3-aastase katseajaga.

Karistusseadustiku paragrahv 238 sätestab, et paljusid inimesi hõlmava korratuse organiseerimise eest, kui sellega on kaasnenud
rüüstamine, purustamine, süütamine või muu selline tegevus, karistatakse süüdimõistmisel ühe- kuni viieaastase vangistusega.

Kaitsepolitsei pidas Reva, Linteri ja Sirõki kinni ööl vastu 27. aprilli 2007. aastal ning mehed võeti vahi alla 28. aprillil. Mark Sirõk vabastati vahi alt 13. juunil, Maksim Reva ja Dmitri Linter 16. novembril. Dimitri Klenski pole seoses massirahutuste organiseerimise kriminaalasjaga vahi all viibinud.


Masendav!
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

zero0 kirjutas:Pronksiöö ninamehed mõisteti õigeks

Aprillirahutuste organiseerimises süüdistatavad Öise vahtkonna neli liiget mõisteti täna kohtus õigeks, prokurör lubas otsuse edasi kaevata.

Dmitri Linteril, Dimitri Klenskil, Maksim Reval ja Mark Sirõkil on õigus kuue kuu jooksul nõuda riigilt ebaseadusliku kinnipidamise eest kahjutasu.

Pärast otsuse väljakuulutamist kõlas saalis aplaus.

Kohtunik sõnas, et kohus ei saa kedagi süüdi mõista kaudsetele tõenditele tuginedes.

Süüdistusakti kohaselt organiseerisid Öise Vahtkonna liidrid Linter, Reva ja Klenski koos Venemaa noorteorganisatsiooni Naši Eesti liidri Mark Sirõkiga massilisi korratusi, mis toimusid Tallinnas 2007. aasta 26.–28. aprillini.

Massiliste korratustega kaasnesid rüüstamised, purustamised, süütamised ning vastuhakud võimuesindajatele.

Prokurör taotles Linterile, Revale ja Klenskile 4-aastast tingimisi vangistust 3-aastase katseajaga ja Sirõkile 3-aastast tingimisi vangistust 3-aastase katseajaga.

Karistusseadustiku paragrahv 238 sätestab, et paljusid inimesi hõlmava korratuse organiseerimise eest, kui sellega on kaasnenud
rüüstamine, purustamine, süütamine või muu selline tegevus, karistatakse süüdimõistmisel ühe- kuni viieaastase vangistusega.

Kaitsepolitsei pidas Reva, Linteri ja Sirõki kinni ööl vastu 27. aprilli 2007. aastal ning mehed võeti vahi alla 28. aprillil. Mark Sirõk vabastati vahi alt 13. juunil, Maksim Reva ja Dmitri Linter 16. novembril. Dimitri Klenski pole seoses massirahutuste organiseerimise kriminaalasjaga vahi all viibinud.


Masendav!
Ajuvaba, kui see ei ole otsene tegevus nii riigi kui selle elanike vastu, siis ma ei tea mis veel oleks. See kohtusüsteem on täitsa mäda. Ja sibulad irvitavad meile lihtsalt näkku, ikka eriti julm :(
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

no täiesti p*rses ikka..
priitval
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Veebr 2008, 19:05

Postitus Postitas priitval »

Need kohtunikud osteti raudselt ära!!
Ei loe mitte see, mida sa ütled, vaid see, kuidas sinust aru saadakse.
Suletud