vihane

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

miks etv ei näita kalev vs rocki mängu ja üleüldse mitte si¤¤agi ei näita
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

vihane kirjutas:miks etv ei näita kalev vs rocki mängu ja üleüldse mitte si¤¤agi ei näita
Mis teha etv-l pole raha, aga võimalik kohale pole minna või. Mina nt sõidan ekstra autoga rakverre sellejaoks.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ei ole :( aga head reisu sulle jube hale ikka see värk see toimub nagu Eestis ka lihtsalt vedagu oma per¤e kohale :P
Tauri3

Postitus Postitas Tauri3 »

Kle äkki need ei saa ka kohale minna täna. Sulle võib ju sama õelda et vea oma ***** kohale. Ma küll arrendzisin omale raidi tänaseks
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

vihane kirjutas:ei ole :( aga head reisu sulle jube hale ikka see värk see toimub nagu Eestis ka lihtsalt vedagu oma per¤e kohale :P
aitäh.
Eks neil ole see kulukas, kuigi kahju on see, et korvpall on eestis väga tähtsal kohal, aga ikkagist ei raatsi näidata seda. igaaastane värk et peale play-offide ja okei kalevi eelmise aasta euro cup-i mängude ei näidatud suht midagi. :D mõned balti liiga mängud kah tglt. aga siiski eesti karika finaali ülekandeid ma küll ei tea et oleks näidatud. Üleeelmine aasta kui kalev võitis saaremal, siis vist polnud ülekannet , eelmineaasta kuulasin vikerist tiisleri vaimukat juttu, aga seeaasta aitab tuleb kohale minna. mingi 100km on maad aga ei heiduta. aga kes online basketist ei saa näha siis 18.15 vikerraadiost on otseülekanne mängust. otsustavatest hetkedest just. niiet kuulake sedagi siis vähemalt ja pöidlad pihku !:)
Viimati muutis marxx762, 30 Sept 2007, 13:19, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

keegi võiks mulle puust ja punaselt ette teha, kustkohastt te basket.ee's seda live värki jälgite..
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

greystone kirjutas:keegi võiks mulle puust ja punaselt ette teha, kustkohastt te basket.ee's seda live värki jälgite..
1) http://www.basket.ee/online/reporter.html
2) 5 minutit enne mängu ilmub sinna 17:00 asemel ''LIVE''
3) Vajuta sellele ja looda, et LIVE umbe ei jookse.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mul avanes ainult mingi valge taust, kus muud ei olegi nagu :S
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

see värk jookseb koguaeg kokku juu :P
statistik

Postitus Postitas statistik »

greystone kirjutas:mul avanes ainult mingi valge taust, kus muud ei olegi nagu :S
online: http://www.basket.ee/online/reporter.html
ja flash pleieri saab installida siit, kui veel peal pole: http://fpdownload.macromedia.com/get/fl ... player.exe

nii peaks näitama...
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ma sain mingi 15 minti vaadata ,siis jooksis kokku praegu numbrid mingi tablool liiguvad ja ülejäänud kõik valge=tühi ennem näitas ilusti wtf nagu
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

proovi aegajalt refreshi teha......mul aitas:D.....igastahes kalev poolajal peal 34-30(Y)
Praegu allkiri puudub.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Kuulge ma pole kordagi kohal käinud ja ei virise midagi! Uuudised pidevalt jooksevad igalpool noh saab hakkama! Vahel,kui etv näitab siis on tore,kui ei siis mis teha! Tuleb mõista!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Natalya kirjutas:Kuulge ma pole kordagi kohal käinud ja ei virise midagi! Uuudised pidevalt jooksevad igalpool noh saab hakkama! Vahel,kui etv näitab siis on tore,kui ei siis mis teha! Tuleb mõista!
Jõhvist oleks saanud vast suure tahtmise abil ka bussiga tulla, aga tore on see et ei viriseta, oldakse rahul sellega mis on, kuigi jah , alati võiks paremini olla/minna.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raja »

Eelmine aasta samal ajal küsisin etv-lt - et miks ei kanta üle. Vastus siis selline:

ETV peab pakkuma kõigile midagi. Korvpallisõbrad said vaadata ülekandeid
MM-ilt, valikmänge ja Eesti mesistrivõistluste poolfinaale ja kohamänge.
Riik ei toeta meid kahjuks niipalju, et saaksime üle kanda kogu Eesti
korvpalli.

Kõike paremat soovides,
Raivo Suni
ETV programminõustaja
Suletud